Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

niki64

Citat: Biker-Boy poslato 05 Januar, 2017, 18:47
Revo je to savrseno rekao  [klanjam_se] [thumb_up]
vucic je diktator wannabe, al se zajebo malo, narod ga mrzi, a i vecina onih sto su glasali za njega ga mrze, jer su glasali zbog sendvica, dnevnice, kese namirnica....a ne zato sto ga vole i veruju u njega, zato on mora da shvati da nikada nece biti Tito...ma ni Titov isprdak posle tanjira pasulja...
Tebi plusic, za razmisljanje i da ti ispravi minus
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Neos


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Biker-Boy poslato 05 Januar, 2017, 18:47
Revo je to savrseno rekao  [klanjam_se] [thumb_up]
vucic je diktator wannabe, al se zajebo malo, narod ga mrzi, a i vecina onih sto su glasali za njega ga mrze, jer su glasali zbog sendvica, dnevnice, kese namirnica....a ne zato sto ga vole i veruju u njega, zato on mora da shvati da nikada nece biti Tito...ma ni Titov isprdak posle tanjira pasulja...
Da bi bio uspesan diktator moras da pobijes predhodnike ...i vlast i deo opozicije....a za to treba imati testise....doticni ih nema.
Pobiti ih ne da bi sprecio kontraudar vec da bi procistio politicku scenu i pokazao kako ce da prodju lopovi....to vazi i za njega i za njegove ako budu krali....za to treba imati obraza....a doticni ga nema.
On je dokaz da je Srbija prostor koji ima najvise pravnika i najmanje prava, a neki drugi su dokaz da imamo dosta i ekonomista a li ni E od Ekonomije...da imamo industrijalce ali nemamo industriju, Politicare ali nemamo politiku....
Nikako da neko kaze caru za njegovo carevo odelo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mali_zmaj

jednom kad se docepaju stolice,ziv bog ih ne moze skinuti sa iste!!! 
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 08 Januar, 2017, 16:59
jednom kad se docepaju stolice,ziv bog ih ne moze skinuti sa iste!!! 
zato im po starom narodnom obicaju treba nabiti na vreme poduzu drzalju od metle u bulju, kako se ne bi saginjali...mada mozda bi im se dipstick i svideo/////
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


petar357


Jedini nacin da opozicija pobedi kandidata SNSa (ma ko bio predlozen) je da predloze nekompromitovanu vanstranacku licnost sa dokazanim moralnim integritetom a koja se u proteklom periodu kriticki izjasnjavala o aktuelnoj vlasti.
Nekog kao Sinisa Kovacevic ili cak Matija Beckovic, ne mislim bas njih ali nekog takvog profila.

Niko realan ne moze da pomisli da za S.Jankovica moze da glasa vecina Srba. Mali je on, i politicki i po svom dosadasnjem opusu da moze da privuce glasove.
Problem je izgleda u tome sto opoziciji licnost koja ima izgradjen integritet iz jasnih razloga ne odgovara.

Propustajuci kandidaturu takve licnosti, opozicija je ostavila tu mogucnost upravo SNSu, da kao svojevremeno Sloba sa Dobricom Cosicem pokrije funkciju predsednika Republike uz najmanje stete po sebe jer i onako kontrolisu i vladu i skupstinu.

Upravo odugovlacenje sa isticanjem kandidata SNSa moze da znaci da se racuna na takvu vanstranacku licnost u poredjenju sa kojom bi ostali kandidati bili potpuno inferiorni.


UFF

da ga jebem ako znam o kome i cemu uopste pricas
nit znam ko su gore pomenuti, nit ko tu koga jebe
nit zelim da saznam, nit me interesuje :D

petar357

Citat: UFF poslato 20 Januar, 2017, 14:18
da ga jebem ako znam o kome i cemu uopste pricas
nit znam ko su gore pomenuti, nit ko tu koga jebe
nit zelim da saznam, nit me interesuje :D

Ok, tvoje pravo da ne znas i da ne zelis da saznas je potpuno legitimno kao i pravo nekog da zna.

mrle

Ne zna¹ ko je Sini¹a Kovaèeviæ i ko je Matija Beækoviæ?

Ostoja

Ubode i ti Petre odlièan post...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic


petar357

#153

Hvala na pohvalama ali - da li je po vasem misljenju neki moj post los ili dobar, za mene je potpuno nebitno, bitno je da napisem ono sto mislim.

Ja sam prethodnim postom hteo da pitam zasto opozicija nije predlozila kandidata koji ima sanse da pobedi kandidata SNSa na izborima, jer bi to bila jaka poluga za dalju smenu vlasti?
Zasto je odabrala kandidata koji je mali - i u politickom i u profesionalnom smislu?

Realno, za S.Jankovica pola Srbije i ne zna ko je (kao UFF, na primer).
Druga polovina ga zna tek kao jednog od drzavnih funkcionera koji poslednjih nekoliko godina tuce budzetsku platu od blizu 400.000 dinara, bez ikakvog prethodnog ozbiljnog traga iza sebe, sto i nije bas neki motiv da glasaju za njega.

Ima u Srbiji (ne mnogo, ali ima) ljudi sa harizmom, dokazanim licnim integritetom i uspesnih u svojoj profesiji. Nije im palo na pamet da nekog takvog predloze, pa da privuku na svoju stranu i one koji inace ne izlaze na izbore, a takvih je polovina stanovnistva. Da jednom, za promenu, ima ZA koga da se glasa.

Kao da su namerno tu sansu ostavili vladajucoj garnituri da je (ako bude dovoljno pametna) iskoristi.

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

Citat: petar357 poslato 21 Januar, 2017, 00:10

Hvala na pohvalama ali - da li je po vasem misljenju neki moj post los ili dobar, za mene je potpuno nebitno, bitno je da napisem ono sto mislim.


zasto mislis da je to bitno?

ili zasto je tebi to bitno?


strani placenik?  [rofl]

Hattrick


petar357

Citat: UFF poslato 21 Januar, 2017, 00:35
Citat: petar357 poslato 21 Januar, 2017, 00:10

Hvala na pohvalama ali - da li je po vasem misljenju neki moj post los ili dobar, za mene je potpuno nebitno, bitno je da napisem ono sto mislim.


zasto mislis da je to bitno?

ili zasto je tebi to bitno?


strani placenik?  [rofl]

Pa zar nije bitno pisati ono sto mislis? A ne ono sto se drugima svidja.

UFF

pa iskreno nije bitno ni jedno ni drugo
to samo mi mislimo da jeste :D

Lazic