Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

petar357

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2018, 19:40
Tvoja objektivnost je nadaleko poznata..... Kako li je osvojio samo 70%... Od be¹e kolikog procenta glasaèa...

Od 57%. Ostagak od 43% niko nije sprecava  da glasaju, pre ce biti da nisu hteli ni za opoziciju ni za vlast.

A u pravu si, kad bi se kao osnova uzelo 100% glasaca imao bi samo 35% .
Ali, spomenuo si i objektivnost.  Tako da, objektivno, pri osnovi od 100% glasaca, u ovom slucaju onda dve opozicione stranke ne bi ni presle cenzus. A ko ne predje cenzus, zna se koliko odbornika dobija. Ovako bar dobise nekoliko.

Ljudi, nije vama kriv Vucic. Ova opozicija ne moze da ga pobedi, to je dokazala nekoliko puta. Menjajte vi opoziciju ako mozete ikako, pa mozda i bude nesto od promene vlasti.
Kako stvari sada stoje (ovi koji redovno gube) i dalje ce pokusavati. Sklon sam da poverujem da imaju podrsku vlasti.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mrle

Kad odluèe Amerikanci,kad im ovaj ne bude vi¹e potreban, eto novog na vlasti.

petar357

Citat: mrle poslato 01 April, 2018, 10:13
Kad odluèe Amerikanci,kad im ovaj ne bude vi¹e potreban, eto novog na vlasti.

Ako je to tako kao sto ti kazes, zasto se onda uopste lozite da menjate vlast?
Lepo cekajte da odluce Amerikanci.


mrle

Ja ka¾em da smo pod okupacijom. Moderna kolonija.

Lazic

https://twitter.com/cheetah75/status/978296310066446336?s=04



@Petar:
Nema ¹ta opozicija da ru¹i Vuèiæa, trebalo bi narod da ga pojede... Al' kakav narod takva vlast, takva i opozcija... Inaèe, kakvih 35% podr¹ke, jel sam rekao da je nemoguæe da su 83% Srba idioti... Ako ima bez pokojnih i poslu¹nih i tih 17%, da skaèe od sreæe... Nego za razliku od predhodnih nauèio je kako da dr¾i vlast... Neka, i treba, vi¹e æe da tresne...


@Mrle:
Ne spreèavaju Ameri pola Srbije da glasa, takav smo narod...



edit:
U firmi gde radim ima stotinak zaposlenih, mo¾da 10-ak iz Beograda, jedna koleginica ga ne pljuje i brani... Pre 3 godine ih je bilo jo¹ dvoje... Skupi 100 ljudi bilo gde u Srbiji a da nisu neka sela koja su cela u sns-u ista slika æe da bude, èovek je uz pomoæ Amera/Nemaca/la¾ne opozicije/koga god uzurpirao vlast, kakvi izbori, kakva slobodna volja... A na sve to pola Srba zabole da se bakæu... Cirkus...

petar357

Citat: Laziæ poslato 01 April, 2018, 11:43


@Petar:
Nema ¹ta opozicija da ru¹i Vuèiæa, trebalo bi narod da ga pojede... Al' kakav narod takva vlast, takva i opozcija...


To sta bi trebalo... Da vecina misli kao i ti, odavno bi ga, sto kazes, pojeli. Koji je razlog da to i ne ucine, ako imaju tzv. kriticnu masu?

Tako je mislio i nesrecni Jankovic kada je poveo one smehotne proteste posle svog debakla na predsednickim izborima. Pa pojeo i ono malo podrske koju je imao sto se i pokazalo na Beogradskim izborima. Zasto protivnici Vucica nisu tada iskoristili kakvu-takvu organizaciju i masovno izisli na ulicu da ga svrgnu?

E sad, da je neko drugi poveo narod a ne puvanjak Jankovic, pitanje bi bilo da li bi rezultat bio isti ili drugaciji. Ali, tog drugog nema da bi smo saznali odgovor na to pitanje.


ЯЭВОЛУТИОН

Sa vlasti se silazi tako sto ostanes bez glave i uzmu ti svu imovinu a potomke ti proteraju iz zemlje....inace opet budes u vlasti kao opozicija....svako ko prima platu za ucesce u drzavnim organima je placenik drzave...i jos neke drzave obicno....dok glave ne polete skidanja sa vlasti nema....da je sloba zavrsio na lomaci, ne bi se niko gurao da dodje na vlast.....znao bi sta ga ceka...doduse mozda bi zavladalo bezvlasce kao u libiji nakon svgnuca gadafija....ali se na vlast niko ne bi gurao....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

petar357


Zavrsio je i  Causesku u Rumuniji onako kako je zavrsio, jos sa sve zenom, pa je tamo opet jagma za vlast, jedni obaraju i smenjuju druge, tako da to sto pricas nema blage veze.

Conti-Moto

#1369
Na upravo zavrseni sajam motora mi je dosao prijatelj iz Kosovske Mitrovice.
Covek je privrednik, strastveni motoras, otac troje dece i ljudina u svakom pogledu.
Posle teme o porodici, poslu i motorima smo naravno (na zalost) dosli i do politike ...
Dva dana pre hapsenja Djurica je dosta nasih ljudi (Srba) na Kosovu znalo da se nesto sprema,
pricalo se o hapsenju Djurica, to su znali i Srbi i ovi drugi. Atmosfera je bila napeta.
Da je sve bilo izrezirano vidi se na snimku sa Tvitera koji je postavio Lazic a i u
Crnogorskoj stampi koji su istog dana vec u 11:15 objavili hapsenje koje se dogodilo tek u kasnim popodnevnim satima.
Prijatelj sa porodicom kao i velika vecina Srba se sprema da napusti Kosovo, predaja istog je u zadnjoj fazi.
Kaze da Vucic odlicno odradjuje sve sto se od njega ocekuje, da na ovaj ili onaj nacin prizna tu tvorevinu od drzave,
sto stalno i radi u svojim "obracanjima naciji". Sledeci korak je da ce im Vucic dozvoliti pristup svetskim organizacijama ali ih nece priznati ?!
Jedno prica a drugo radi. Nasi ljudi na Kosovu se jos pitaju zasto Srpski politicari
insistiraju na osnivanju Srpskih zajednica na nasoj teritoriji ?! Stalno se prica o tome da ne damo Kosovo a malo po malo se prave razni
politicki, privredni, sportski i drugi ustupci. Najgore im je sto nasa drzava siptare (u nasoj stampi) naziva teroristima i onda sedne sa njima
za isti sto da se dogovara oko uvoza-izvoza, privrede, energetike itd.
Sve u svemu Vucko je majstor manipulacije gladnim i nepismenim masama ljudi
i naravno prvi politicar koji ce priznati deo otete teritorije, to se u istoriji jos nikada nije dogodilo.

Novo !!!
Conti ROAD !!

petar357


Ako je i ova informacija iz "prve ruke", kao i ona sa privatnim zatvorima, jurnjavom helikopterima, skupim zemljistem, Rusima i jos kojekakvim dramskim zapletima - sta da radim osim da ti poverujem  [rofl]

Lazic

#1371
Da si pratio na èasu, primetio bi da nije Conti-Moto prepisao vest od mene nego ja od njega... Tipièno sps/jul/sns obrtanje teza... Nego, ¾ivo me zanima kad jednom zglajzne ono govno na bilo koji naèin, mada bi ga ja komad po komad, ne mesec dana nego mesec godina, zbog olo¹arenja koje traje èetvrt veka (kad se samo setim kako je kukumavèio kad mu je 99-te pala bomba u kancelariju u Nemanjinoj), kakav æe da ti bude stav? Nikad ja nisam bio za njega? Ili, ma godinama prièam da je govno? Ili æe¹ da bude¹ dosledan i brani¹ ga i dalje...?
O pro¹lim vlastima sve najgore, al' ovo beskièmeno govno æe da preda na¹u teritoriju na tacni, i jo¹ æe nas da naguzi nekim nametima da nam skrene pa¾nju...

mrle

Citat: Laziæ poslato 01 April, 2018, 11:43

@Mrle:
Ne spreèavaju Ameri pola Srbije da glasa, takav smo narod...


da im treba smena vlasti, odmah bi bio organizovan novi peti oktobar.
Tako da ipak spreèavaju.

petar357

Citat: Laziæ poslato 02 April, 2018, 11:00
... Nego, ¾ivo me zanima kad jednom zglajzne ... kakav æe da ti bude stav? Nikad ja nisam bio za njega? Ili, ma godinama prièam da je govno? Ili æe¹ da bude¹ dosledan i brani¹ ga i dalje...? .

Kakve veze ima sa mnom da li ce i kada da zglajzne? Niti mi je rodjak, ni poznanik niti na bilo koji nacin zavisim od njega.
Naravno da ce jednom, ranije ili kasnije, da sidje sa vlasti. I sta onda? Doci ce neko drugi, nece drzava ostati bez predsednika.

Meni je samo smesna histerija politickih neistomisljenika. Pa ne mogu da odolim da ne napisem po neki post i da gledam kako izlecu odgovoti kao ljute osice iz gnezda, u nemocnom besu.

Licno, ne vidim sta je to pre 2012. bilo bas toliko dobro, a posle 2012. postalo bas toliko lose, tako da iz svog ugla procenjujem sta se radi dobro a sta se radi lose. Sad, sto se to ne uklapa u neciji politicki stereotip da je ama bas sve lose, mene bas zabole...


mareskin


Najbolje je da svi uðemo u vladajuæu partiju. Znaèi bukvalno SVI. Po¹to se za èlanstvo u partiji oèekuje protiv usluga ili neka korist sistem æe totalno da pukne. Neæe moæi da opstane.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

pa ne dobija se odma sve. prvo da se dokazes da lepo pises stihove podrske, pa da si redovan u svakom autobusu, pa da sjebes nekog posrnulog clana, da pomognes iskorenjivanju unutrasnjih neprijatelja. e onda mozda dobijes neki poslic da juris ko ne placa karte u busu. bonus je da mozes da bijes ljude.

petar357

Citat: mareskin poslato 02 April, 2018, 17:14

Najbolje je da svi uðemo u vladajuæu partiju. Znaèi bukvalno SVI. Po¹to se za èlanstvo u partiji oèekuje protiv usluga ili neka korist sistem æe totalno da pukne. Neæe moæi da opstane.


Eto, to je vec neka ideja.
Malo po malo, jos slicnih ideja i vlast ce pasti.
A mozete vi da se uclanjujete i u opozicione partije. Pa ako promenite opoziciju, vlast ce takodje brzo pasti. Sa ovakvom opozicijom, pokazalo se da nece.


ЯЭВОЛУТИОН

nema opozicije...svi su oni u talu na vlasti ili uz vlast....svako ima nesto o svakome i drze se ko sipci zajedno....urusavanje moze poceti samo egzekucijom nad politickim vrhom....celim...i opoziciju i poziciju pobiti...a bogami i one koji se slepaju...tipa drskovic , jovanovic, canak....i pobiti sve one koji otvoreno podrivaju drzavu....sve direktore i potparole nevladinih organzacija.....mozda nam na kratko uvedu sankcija...mada im se ne isplati....kome ce djubre da prodaju sa isteklim rokom i ispod zadovoljavajuceg kvaiteta....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

#1378
ЯЭВОЛУТИОН-a za predsednika  [klanjam_se] [kralj]  bojim se da je taj scenario jedini izlaz iz ovog naseg zacaranog kruga - zone sumraka...
...dobro, mozda ne pobiti ih, ali ih strpati u neki radni logor, do smrti :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Petre, ne zajebavaj... Pre 7 godina sam se razvodio, plaæao alimentaciju, raèune, hranu, garderobu... Imao manju platu nego danas, malo iznad proseka... Danas uz veæu i jo¹ jednu toliku platu bez plaæanja alimentacije se dugovi samo gomilaju, dr¾ava na ivici kolapsa samo ona pizdurina to krije k'o zmija noge, spoljni dug se duplirao u odnosu na ¾ute, sajt na kome je moglo da se prati uveæanje duga uga¹en, Kosovo odlazi uz amin srpskog predsednika... Verovatno zato ¹to nam toliko dobro ide... Ne¹to drugo razmi¹ljam, koliko mo¾e da se vidi, samo ti i tvoj deèko Dominik ste od celog foruma "politièki neistomi¹ljenici", koji æete kurac ovde?



@Mrle:
seti se 2000-te... Ðoku su Ameri mogli da sru¹e Milo¹eviæa da on sam nije raspisao izbore, a raji bio pun q i njega i jula... Ista stvar i danas, dok raja ne popizdi, nema od toga ni mojega...