Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Takodje ih znam puno, pokusao da objasnim neke stvari jos odavno al ne vredi uopste objasnjavati... to ti je ono kad se gledaju farma i veliki brat a vucic u pauzi obeca brda i doline...

misa-pei

Èekaj, ajd realno... Ko u predizbornoj ne obeæava brda i doline? A i problem je ¹to pored ovih sada¹njih tupsona, ni¹ta nisu bili bolji ni oni prethodni, ni oni pre njih ni oni... Zapravo, od Slobe, sve idemo na gore. Raspravljamo se oko toga da li su ovi najgori? I jesu i nisu. Ko nas je pljaèkao do sad? Za¹to je i taj Vuèiæ do¹ao na praznu blagajnu? Oni pre rasprodali, pokrali. Zapravo, dok je bio Sloba, kao èovek koji je prvi probu¹io korito broda, sve vreme nam je ista klika na vlasti. Sve je isto, ljudi!!!!! Sloba, DOS, Ðinðiæ (kog sad uzdi¾u u zvezde, a lopina i on bio), Neobave¹teni èiji ljudi su napravili najveæa sranja sa privatizacijom, "demokrate" na èelu sa Ulickanim i Riðim koji je samo u BG maznuo milijarde... ©ta su radili po Vojvodini, nek prièaju Vojvoðani.

Ama, niko ne valja!!!! Sve je to ista banda!!! Alibaba i 40 razbojnika. Samo da naðemo Alibabu, pa da nam krene nabolje.
Država je najveći neprijatelj naroda


Slaninar

Citat: misa-pei poslato 20 Decembar, 2016, 16:44
Èekaj, ajd realno... Ko u predizbornoj ne obeæava brda i doline? A i problem je ¹to pored ovih sada¹njih tupsona, ni¹ta nisu bili bolji ni oni prethodni, ni oni pre njih ni oni... Zapravo, od Slobe, sve idemo na gore. Raspravljamo se oko toga da li su ovi najgori? I jesu i nisu. Ko nas je pljaèkao do sad? Za¹to je i taj Vuèiæ do¹ao na praznu blagajnu? Oni pre rasprodali, pokrali. Zapravo, dok je bio Sloba, kao èovek koji je prvi probu¹io korito broda, sve vreme nam je ista klika na vlasti. Sve je isto, ljudi!!!!! Sloba, DOS, Ðinðiæ (kog sad uzdi¾u u zvezde, a lopina i on bio), Neobave¹teni èiji ljudi su napravili najveæa sranja sa privatizacijom, "demokrate" na èelu sa Ulickanim i Riðim koji je samo u BG maznuo milijarde... ©ta su radili po Vojvodini, nek prièaju Vojvoðani.

Ama, niko ne valja!!!! Sve je to ista banda!!! Alibaba i 40 razbojnika. Samo da naðemo Alibabu, pa da nam krene nabolje.

Nisam siguran da idemo na gore od slobe. A nisam ni siguran da su prethodni bili gori, naprotiv. Ovi su najgori i najbahatiji do sada.
Isto tako sam siguran da æe naredni, pod kojom god strankom da se pojave (DS, SNS, SPS...) biti opet za nijansu gori i bahatiji. Takva zemlja, u tom pravcu idemo...

Sla¾em se da je ista banda, da se dr¾e zajedno i svi rade u istom cilju - pljaèka i rasprodaja svega.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

misa-pei

Kad smo i¹li na bolje od vremena SFRJ? Zlatno doba, Ante Markoviæ. Druge stvari krenule da nas sjebavaju, ali je tada bilo najbolje. Crveni paso¹, vrlo pristojno vrednovan rad. Od tada, samo na lo¹ije. Od Slobe naovamo, jedino dobro je ¹to smo primljeni u ©engen. To nam je nagrada ¹to smo sru¹ili Slobu. Sve ostalo, èista pljèka zemlje od svake vlasti. Za vreme Slobe je èak jedna stvar bila mnogo bolja. Znala su se pravila igre. Sada se pravila menjaju i sa svakom novom vla¹æu a i kako se kome æefne.
Država je najveći neprijatelj naroda

Slaninar

Citat: misa-pei poslato 20 Decembar, 2016, 21:50
Kad smo i¹li na bolje od vremena SFRJ?

1998. je bio blagi napredak za obiène smrtnike - mada se dr¾ava i dalje rasturala.

Od 2001. do neke 2005. se isto osetio blagi boljitak, mada se sistematski sve rasprodavalo i rasturalo. Ali ne bih rekao da su ti bili gori od slobe.

Posle toga, svake godine za nijansu gore.


Citat: misa-pei poslato 20 Decembar, 2016, 21:50
Zlatno doba, Ante Markoviæ. Druge stvari krenule da nas sjebavaju, ali je tada bilo najbolje. Crveni paso¹, vrlo pristojno vrednovan rad. Od tada, samo na lo¹ije. Od Slobe naovamo, jedino dobro je ¹to smo primljeni u ©engen. To nam je nagrada ¹to smo sru¹ili Slobu. Sve ostalo, èista pljèka zemlje od svake vlasti. Za vreme Slobe je èak jedna stvar bila mnogo bolja. Znala su se pravila igre. Sada se pravila menjaju i sa svakom novom vla¹æu a i kako se kome æefne.

Sla¾em se sve. Mada su pravila igre bila grozna i sa ultrabrzim uni¹tavanjem svih institucija i privrede.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

misa-pei

1998? U cemu?
2001. Boljitak je bio sto smo se nadali da cemo odjedmom postati prava drzava.
2004. Sam dao otkaz na RTSu koliko je bilo dobro. Plata oko 100e.

Pravila su bila sacuvajboze, ali su se znala. Igraj po njima i sve je u redu. Naopako, ali u redu.
Država je najveći neprijatelj naroda

Gavrolini

Interesuje me samo da li ja bar trtrun sad sramota ove sto su za kulturnog Radulovica...ali samo bar trunku.  Lebtejebo kakva nam je opozicija ovaj vucic ima da vlada do kraja svog zivota.

Lazic

©ta je sad uradio? Nemam poverenja u njega, mada se ¹eta bez obezbeðenja, ali volim kad vidim kao av reaguje na njegove prozivke, pizdi kao ostavljena srednjo¹kolka... :D

Gavrolini

Ma cirkuzant kao i svi ostali.

Lazic

Ovde samo cirkuzanti prolaze...

Slaninar

Citat: Gavrolini poslato 29 Decembar, 2016, 11:03
Ma cirkuzant kao i svi ostali.

Mogu samo da citiram nekoliko svojih postova na temu istog, uz "Jesam rekao!?"   :)

Mislim da je ovo najbolje:

"Meni isto deluje kao korisna budala - Raduloviæ."  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Evo i ja priznajem da mu nije pristajalo ono sa gitarom :(

Lazic

Video sam... Da bar zna da peva... Cirkus...

Biker-Boy

Pa bolje i to s gitarom nego da vrti dupetom arapima kao Toma....
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

I to je taèno... Jebote u kakvoj zoni sumraka ¾ivimo...

ЯЭВОЛУТИОН

Nekako mi deluje da su sada svi u talu....svi guraju u istu rupu...narodnu....i uzimaju iz izte vrece ...drzavne...a kao ne vole se...pa cak se ni ne svadjaju....jer kad se ozbiljni ljudi posvadjaju budu neke batine...cisto da se utvrdi ko je jaci a ko bolje pljuje....
Ova stoka je potpuno u dogovoru...pare iz EU pristizu...svi oni se bogate (i pozicija i opozicija)....i nisam cuo da je neko iz opozicije najebao za predhodna sranja niti da ce neko iz vlasti najebati za trenutna sranja....
Nama treba diktator koji ce uz podrsku vojske doci na vlast i povesati sve koji su ucestvovali u vlasti i pljackali narod....mozda ne bas sve ali vrhusku povesati a ostalima dati sansu da vrate nazad ili ce biti povesani...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

..zar ne misli¹ da smo i u ovoj prièi na samo korak od toga?

Lazic


Biker-Boy

Revo je to savrseno rekao  [klanjam_se] [thumb_up]
vucic je diktator wannabe, al se zajebo malo, narod ga mrzi, a i vecina onih sto su glasali za njega ga mrze, jer su glasali zbog sendvica, dnevnice, kese namirnica....a ne zato sto ga vole i veruju u njega, zato on mora da shvati da nikada nece biti Tito...ma ni Titov isprdak posle tanjira pasulja...
I feel the need..... the need for speed !!!