Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

petar357


Ozbiljnijih zamerki na tvoj post nemam.
Jel ti to meni persiras?


OKi

Citat: MIGE poslato 24 Februar, 2018, 09:28
pa izgleda da je beli,od samog pocetka,radio za tvog sefa....odvlacio glasove...pametan spin,nema sta

Boban_m

Citat: petar357 poslato 24 Februar, 2018, 17:13

Opet, da si citao, video bi da sam napisao da bi to sto je Turcin mozda i proslo nekako, Turci su vredan i radan narod.
Ali, napisao sam da je potomak poturica, a to vec ne moze nikako da prodje. Poturice su najgori talog srpskog naroda.
Posto evidentno imam problema sa citanjem tvojih postova probacu da rezimiram: ako se opozicija slozi sa isticanjem jednog kandidata, ti pozivas na sabotiranje opozicije jer mu je deda "poturica".
Dakle bolje je da ostane kako jeste, a opoziciji vise srece sa kadrovskim rjesenjima sl put  ;D

petar357


Sve je ok, samo malo vise koncentracije, ja pisem dosta jednostavno.

A oko tvog rezimea:
Prvo, opozicija ne moze da se slozi oko jednog kandidata, to je pokazala nekoliko puta do sada, a i sada.
Drugo, kada nisu menjali kandidate ni posle proslogodisnjeg debakla na izborima, verovatno ih nikad nece ni menjati.



freepartyman

DJB Dveri prava opozicija.. Cim su ustali protiv pinka i Mitrovica,dovoljan dokaz..Mada ima ih jos dosta. Sapic trojanac kao i Beli,cak je i Djilas sumljiv,mislim da ga ima Vucic u fioci i ucenjuje.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Citat: petar357 poslato 24 Februar, 2018, 19:19

Sve je ok, samo malo vise koncentracije, ja pisem dosta jednostavno.

Istina, jednostavnije od komunikacije minusima za svaku kritiku av ne mo¾e...

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

petar357

Citat: freepartyman poslato 24 Februar, 2018, 19:25
DJB Dveri prava opozicija..l

Moguce da si u pravu.
DJB je, s par meseci zakasnjenja, jedini priznao da nije bilo kradje glasova na predsednickim izborima...  ;D

Lazic

Pobeda je bila èista kao suza...

Ivicat

Citat: stilgar poslato 24 Februar, 2018, 16:42
nevezano za sapica. Ko god da dobije izbore mora sa nekim da ide u koaliciju da bi imao vecinu u bilo kojoj skupstini republickoj pokrajnskoj gradskoj...

Ja imam prilicno iskljuciv stav, po ovom(e) pitanju.

Uzmimo za primer jednog prosecnog coveka. Kako bi se on osecao u drustvu lopova i kriminalaca? Posten covek bi gledao da se sto pre skloni odatle. Ako ostane sa njima, postace kao oni. A i da hoce da ih promeni, ne moze. Njih je vise.

Kada se pojavi neko ko ce reci da ni pod kojim uslovima nece na dogovore i u koalicije. Ni sa belima, zutima, crvenima, crnima, sivima, sa svima koji su sada u politici. Meni ce to biti znak da se (mozda) razlikuje od ovih probisveta i da ima sanse da bude drugaciji.

petar357


Znaci, ni DJB nije prava opozicija, jer su priznali regularnost izbora.

Citat: freepartyman poslato 24 Februar, 2018, 19:25
Sapic trojanac kao i Beli,cak je i Djilas sumljiv,mislim da ga ima Vucic u fioci i ucenjuje.

Pa ko je onda ta opozicija?
Svi posvadjani medjusobno.
Ljudi, ne dobijaju se tako izbori, valjda vam je to jasno.




freepartyman

Zvali su oni I jos neke sa njima mislim na djb I dveri mnogi odbili zbog opstinskih veza sa snsom..hteli su da okupe opoziciju ali sta vredi..jbg
I became a beast to rid myself the pain of being a man

monsterbnt

Beli je najveca opozicija..... Onda je sasvim jasno zasto petrov pacenik uspeva da ostane na vlasti (aj da mu verujemo da nije ukrao ni glas)

Nazovi opozicija su sve bivsi koji bi da se vrate na vlast, i vise ih zanima medjusobno pickaranje nego da govnare oteraju u istoriju i zatvor kome ce se izgubiti kljucevi.....
Smrt SVIMA!!!!

petar357


Pa sta je sad? Pljuje se i po opoziciji, ne valja vise ni opozicija?
A za koga cete onda da glasate?

monsterbnt

Smej se smej, necete ni vi doveka.... Zanima me za koga ces onda da sendvicaris...
Smrt SVIMA!!!!

petar357


Nisi rekao nikakvu mudrost. Pa ni jedna vlast nije vladala doveka....
Ova vlast ce biti smenjena kada u opziciju dodju novi ljudi, nekompromitovani, sa manje sujete, sto ce im omoguciti da se ujedine.
Do tada, opozicija nema sanse da dobije izbore na bilo kom nivou.

bigbad86

Nisam se odavno javljao u temi. DJB i Dveri jedine prave opozicije. Jos sad ujedinjeni!

petar357

Svako od njih po 3% glasova, znaci zajedno prelaze cenzus. Pobeda!

Verujem da ce traziti mesto gradonacelnika, kao sto je Jankovic u onim smehotnim protestima posle izbora trazio mesto premijera. Racunao covek, bio drugi na izborima za predsednika, sleduje mu mesto premijera...  [rofl] Komicno.

Ivicat


Lazic