Glavni meni

Prva pomoc za motor

Započeo PECA BMW, 14 Novembar, 2016, 12:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

ja imam prvu pomoc iz Nemacke, valjda je i datum na nemackom nadam se da ne ume da cita nemacki policajac koji ce da me zaustavi. A ako me kazni odma pisem protesnu notu AV da mu kazem da cu da se zalim Merkelovoj da ovde nepriznaju nemacku prvu pomoc :)

PECA BMW

Ja i da se isecem ili nesto strah bi me bilo da je raspakujem i otvorim , posle treba opet da kupim novu kompletnu . Neka je ona ovako zapakovana ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Hahahaha, moju si morao da otvori¹... ;D ;D ;D




PECA BMW

Zalim onu rakiju sto sam potrosio na tebe ..  a prvu pomoc sam naravno tvoju otvorijo

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF


Glava Dole

kad se sad nisam upiso nikad necu [rofl] [rofl] [rofl]

banevuk

Jel nekome ikad pandur tra¾io prvu pomoæ na uvid ?? Mo¾da mene ne diraju zbog fluo prsluka mada sam se ponovio i sa kacigom  [rofl] [rofl] [cheers] [cheers]

PECA BMW

Mene su pitali dal imam ja rekoh imam i nije trazio na uvid , a sad kao nece da te registruju odnosno ne mozes tehnici da prodjes ako nemas ..
ali opet to kako gde negde zakeraju ali uglavnom ne ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Mene zaustavili pre mesec-dva, srecom nisu pitali za prvu pomoc, jer moram pola motora da rastavim da dodjem do prve pomoci, bem ti CBR i prtljaznik u njemu  [doh] [samoubistvo]  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: Milos96 poslato 15 Novembar, 2016, 01:13
kad se sad nisam upiso nikad necu [rofl] [rofl] [rofl]
Posle sam po mraku na 15 stepeni vozio 150km... :o ;D sa sve rupom u pantalonama... ;D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


Glava Dole


PECA BMW

Citat: Milos96 poslato 15 Novembar, 2016, 15:45
I glavi takodje [rofl] :-*

stavi on cepove u usi da ne bije promaja ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


DebeliZmaj

Citat: banevuk poslato 15 Novembar, 2016, 14:01
Jel nekome ikad pandur tra¾io prvu pomoæ na uvid ?? Mo¾da mene ne diraju zbog fluo prsluka mada sam se ponovio i sa kacigom  [rofl] [rofl] [cheers] [cheers]

meni jesu !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

banevuk

Citat: DebeliZmaj poslato 15 Novembar, 2016, 17:41
Citat: banevuk poslato 15 Novembar, 2016, 14:01
Jel nekome ikad pandur tra¾io prvu pomoæ na uvid ?? Mo¾da mene ne diraju zbog fluo prsluka mada sam se ponovio i sa kacigom  [rofl] [rofl] [cheers] [cheers]

meni jesu !

i

ZEMZEM

Meni je na tehnièkom jednom tra¾io, tj pitao da li imam prvu pomoæ.
To je bilo te prve godine a posle nikad niko nije pitao.
Nosim je u skuteru a na motoru samo kad idem van Srbije.
Na motoru ne pamtim kad su me zaustavili a i na skuteru unazad 5-6 god. mo¾da 2-3 puta ali niko za PP nije pitao.

banevuk

Kad spomenu tehnièki....idem uvek kod jednog istog. Tri auta,tri motora i prikolica....da me pita za PP mislim da bi mu je gurnuo tamo gde sunce ne sija

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Lazic

Za pare koje na tebi zaradi i ima da æuti za pp... :D