Glavni meni

18. Moto GP Valensija, ©panija 2016

Započeo Darko, 12 Novembar, 2016, 14:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Koji mozak je potreban da bude¹ poznata kao "ja sam krava koju je ¹utnuo Rossi".
Не може рај на земљи.

ЯЭВОЛУТИОН

mozak velicine zrna graska...otprilke ko ona monika sto je popusila klintonu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Ето ти сад,а шта она тражи код Росија  ;D
Twist of wrist!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Bojan


Bojan

Citat: Lone Wolf poslato 16 Novembar, 2016, 09:52
Koji mozak je potreban da bude¹ poznata kao "ja sam krava koju je ¹utnuo Rossi".
Spanski mozak hehehehe

Hohštapler

ps.
ko bi mogo da mi uradi nalepnice "25" da je metnem na afto i bicikl, i ulazna vrata, i vrata od kupatila i komp... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

grber

Citat: Biker-Boy poslato 16 Novembar, 2016, 17:41
Citat: Kanarinac poslato 16 Novembar, 2016, 05:11



ova 'oce selfiku na silu  ;D
Na ovoj fotki se vidi kako suvozac refleksno dize ruku ka njoj, kao da ga je iznenadila sto je krenula nekontrolisano unazad. Malo sam se razocarao sto ju je bas sutnuo, ali s druge strane i on je covek od krvi i mesa...

Darko


VR 46

Twist of wrist!

Darko

Ma ja bih rekao da je deda malo gay , a ?
;)

eclipse4

 i gey da je opet bi jebo vise nego ova dvojica al bi bio mnogo manje jeben nego oni  [rofl]

VR 46

Citat: Darko poslato 18 Novembar, 2016, 21:38
Ma ja bih rekao da je deda malo gay , a ?
;)
Е помешао си ствари,онај твој хорхе је примач  ;D
Twist of wrist!

motoklasik


Pustite sad i zenu i selfi i skuter, na tri strane....kakve to veze ima...

Sada, kada su stvari slegle, mogu da kazem da je na mene neuporedivo najveci utisak u ovoj trci (a mozda i u celoj sezoni) ostavio Janoneov rastanak od Dukatija...

I njegove suze na kraju izjave koju je dao kao treceplasirani zahvaljivajuci se ekipi...
I majice koje im je podelio na kojima je pisalo: jedna ljubav, jedna porodica... i ispod, velikim slovima: GRAZIE DUCATI (u potpisu: the maniac)...
A oni nose tablu za obavestavanje o poziciji tokom trke sa kojom su ga docekali na cilju, na kojoj pise: GRAZIE Maniac.

Kostao je njih Janone mnogih bodova i mnogih podijuma...da se ne podsecamo.
Ali tu se vidi velicina i duh ovog tima. Ni manjeg proizvodjaca (u svetskim razmerama) ni veceg srca kod ekipe. Srca, u koje mogu da stanu svi japanski timovi - zajedno...
Pamtimo jos onaj mucni odlazak Rosija iz Honde. Njegov lik su posle uklanjali sa zvanicnih zajednickih fotografija...

Hteo sam da kazem - nije sve unisteno, nije Dorna ipak uspela sve da komercijalizuje i obesmisli...

Sad mi je nekako jos draze sto sam ove godine kupio jednog...crvenog, naravno. I u njega je utkan delic, ma koliko mali delic, tog velikog sportskog duha Dukatija.



srbac

Jes, jes ali ostade im  anemicni relativno mator Dovi a ode mladjani manijak u Suzanu koja je sve opasnija !

Hohštapler

Ja sam od kad se saznalo ko æe gde dogodine bio odu¹evljen time kolko su se oni zajebali, Dovi je odmereniji ali smatram za klasu lo¹iji od Janonea. Janone je pravi trkaè, borben, hrabar, uporan, na ¾alost nedovoljno konstantan ali i dalje zabavniji publici.

ps.
mene neodjivo podseæa na Sic-a, podseæa.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sremac

 Mene samo interesuje  na kojoj poziciji bi bio u generalnom da je zavr¹io da nije padao toliko ?
budala na leru, mudonja u kontra smeru

nano


Mik

@motoklasik

Pise da si pocetnik, pa ces vremenom (k'o i svi nauciti).

Dakle zidovi su nas ubedili da je najvece blago novac, pa se ni sport ne odvaja od toga. (O zidovima citaj negde drugde.)

Janoneove "suze" su placene! (O takvim stvarima je Stoner pricao sta ne treba, pa vise nece...! Ne daju mu!)

Ducati je izvanredna firma samo da se maznu pare, a licno cu uzivati u tome jer ce ovaj put to da se strovali po svapskoj kesi! Lorenco prelazi u Ducati jer tamo ima "Djidji vezu" i opeljesice Audi! Aj' zapitaj se kako se to u poslednjoj trci u sezoni Lorenco seti da ume da vozi?

Rosijev odlazak iz Honde: u Hondi su tripovali, zajebavali Doohana, po istoj strategiji zajebavali Rossija. Rossi ih ostavlja, oni daju izjavu "vozaci su kao sijalice, kad jedna crkne zamenis je drugom", a onda im Rossi jebe mater 10 godina!

Aktuelna bruka je Michelin! Svi su dobro placeni da ne kukaju na to, a onda "dodje u goste" vozac iz superbajka (Hayden) da kaze "ne znam sta sa tim". "Sa Pirelli-jevom prednjom gumom moze da se radi, sa ovom je nemoguce".

Itd.

Ne znam da li je Dorna obesmisljavala, Michelin jeste!

Itd.


Hurricane

 [clapp]
Bravo Mièe kralju, odlièna analiza!


Nego se pitam ¹ta je sa mnom sada, sve sam razumeo Mika.. [neampojma]