Glavni meni

18. Moto GP Valensija, ©panija 2016

Započeo Darko, 12 Novembar, 2016, 14:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

eto , posto Hostapler ima neku boles , mislim da se zove kurcobolja , jer je 1. na tabeli , ja cu da otvorim temu , da ovde kenjamo o trci , da ne pisemo tamo u kladionici ...

dakle , raspalite ...

titula je vec odlucena  , i drugo mesto je odluceno , ali imamo mi da serendamo o cemu god ...

npr  ,neka me neko ( citaj VR46 ili Gavra ) ispravi , o tome kako je Lorenco odrzao cas na FP4 danas  ;)

Nedelja:
Moto3 WUP  08:40 - 09:00
Moto2 WUP  09:10 - 09:30
Moto GP WUP  09:40 - 10:00
Moto3 RAC  11:00
Moto2 RAC  12:20
MotoGP RAC  14:00



idemooooooooo

uzivajte sutra u poslednjoj trci u sezoni ....


@ VR46 - di gledamo trku na kraju ?

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

Гледамо код Микелета у Максмоменту....Водим те међу жуте,имаш да полудиш  ;D
Twist of wrist!

mali_zmaj

jin-jang

srbac


zozon

  Svi inspirisani do maksimuma, izgleda da je ovo prva trka za sezonu 2017, slutim da ce sutra biti dobro  [clapp]

Gavrolini

I ako su male sanse voleo bih da Ianone sutra pobedi. Ili da Reding pobedi i dobije gp17 za sledecu sezonu.

Darko

Citat: VR 46 poslato 12 Novembar, 2016, 16:13
Гледамо код Микелета у Максмоменту....Водим те међу жуте,имаш да полудиш  ;D

Da nece da bude malo ladno za napolje jebo tee ?!?!?

Darko


Darko


Conti-Moto

#10
Citat: Darko poslato 13 Novembar, 2016, 13:54

Veliki Rosi ....

https://www.facebook.com/jcarlosluque65/posts/10207963519107784

Auuuuuu Rossi ... izuzetno sportski i "mu¹ki", trebao si djonom, da ne prljas ruke.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Gavrolini

Jok treba da pusti kokosku da skljocka selfije. Mislim to je verovatno bitnije, on i onako danas ima samo trku i nista vise. Jebo je onaj ko ju je pustio tu.

Darko

Citat: Conti-Moto poslato 13 Novembar, 2016, 14:44
Citat: Darko poslato 13 Novembar, 2016, 13:54

Veliki Rosi ....

https://www.facebook.com/jcarlosluque65/posts/10207963519107784

Auuuuuu Rossi ... izuzetno sportski i "mu¹ki", trebao si djonom, da ne prljas ruke.


Obrati paznju na nogu. Koliko je zavalio nogom ... slepac

@ gavra - ovo je bilo juce a ne danas , kakva crna trka

PS - da su ovo uradili Markez ili Lorenco - streljali bi ih u Valensiji , na skveru

Conti-Moto

Citat: Gavrolini poslato 13 Novembar, 2016, 14:50
Jok treba da pusti kokosku da skljocka selfije. Mislim to je verovatno bitnije, on i onako danas ima samo trku i nista vise. Jebo je onaj ko ju je pustio tu.

Gavro, mislis da se poneo kako treba ?
Ta ¾ena ne bi bila tu da ne sme, a to sto on ima trku i sto ne podnosi ribe ne daje mu za pravo da se ponasa ovako.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Conti-Moto

Kraljevska, oprostajna trka za ovu sezonu !!!
Lorenco (plaèko) kao sa druge planete, svi su mogli samo da mu duvaju.
Markez dobar i opasan kao i uvek, napada i grize kao terijer, ne pusta.
Ducati zasluzeno na trecem mestu, odlicna i stabilna voznja, neverovatno kakva ubrzanja i krajnja brzina na pravcima ...
Rossi je tu gde jeste, zasluzeno èetvrto mesto, mladi vozaci su danas bili jednostavno brzi i bolji od njega.
Novo !!!
Conti ROAD !!

srbac


Hurricane


Darko

Ja ga razumem , ne voli covek zene ...

:)

serbduck

 Obezbedjenje je zajebalo stvar. Pazljivije pogledajte klip.  Zena je napravila korak ili dva unazad u momentu kad je Rosi prolazio. Kladim se da bi svako reagovao isto - bilo ko od nas. Ima to objasnjenje u "Twist of...." Zovu ga refleks prezivljavanja ili tako nekako. Dakle svi reaguju da se izvuku iz te situacije. Niko nece pasti da bi gospodja napravila selfi.

Odlicna trka ! Janone tek da pokaze kako bi to izgledalo da je ostao u Ducatiju. Lorenco precizan do bola ( bez duela naravno ) Da ga je Janone samo jednom stigao...al jbg nije.... Markez standardno dobar, ali se sklanjao od Janonea, vrebao i tutanj . Rosi dobar. Definitivno ce sledeca sezona biti neverovatna.

P.S. Sto se zena tice - prica se da je Doktor svojevremeno omlatio sve Londonske manekenke....a i ove skorasnje su mu bas lose... Ne voli covek....jbg.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Darko

Tebra , isao je 6,3 km/h , kakav crni refleks prezivljavanja ... mogao je da stane 8 puta.
Da je napravio foru da stane , slika se s njom ispao bi smele , ovako je sto se mene tice - slepac ( ali , ko sam ja ) ;)