Glavni meni

Kawasaki rukavice

Započeo ninjitsu, 09 Novembar, 2016, 15:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ninjitsu

Porucio sam Kawasaki rukavice sa aliexpressa L velicinu, medjutim ne odgovaraju mi, bukvalno su mi knap. Kontam da su to ove azijske velicine :) Uglavnom ako neko ima M saku ili bi uzeo za suvozacicu dajem ih po istoj ceni.

700din
Javite se na pvt ako nekoga zanima
Veliki pozzzz


rocknrolla®

Bojan

Mislim da ti nisi pogresio samo sa velicinom tih rukavica. Sto kupujes ta sranja? Pa i Sirogojno vunene su bolje od tih

ninjitsu

Za 7$ bolje ni polovne nema a vise para u tom trenutku nisam imao da dam za rukavice jbg :(
A opet iskreno i nisu toliko lose... Sada mi stoje bezveze pa eto mozda ce nekome zatrebati. U BG sam ako neko bude hteo i da pogleda.
rocknrolla®

Flojd

Potvrðujem. Rukavice mnogo vi¹e daju nego ¹to ko¹taju, nisu neudobne a imaju solidne ¹titnike i sasvim OK luftere koji za tu cenu skroz rade posao. Za kratke letnje gradske ðireve, po meni, sasvim zadovoljavaju. Ja sam kod Lakija kupio takve za skuter za po gradu. Evo celu sezonu ih arèim i ni¹ta. Javi mi na PP kad bude¹ u Beogradu da ih pogledam i pazarim ako mi pa¹u, neka se naðu u rezervi...

El Jefe

Ја нисам хтео да узмем кинеске рукавице које сам добијао на поклон, па се предомислио. Носим их ево десета година. Шта је срање, постаје релативно питање.
Друштво за заштиту од животиња

Flojd

Citat: El Jefe poslato 05 Decembar, 2016, 11:28
Шта је срање, постаје релативно питање.

Upravo tako. Èinjenica je da kad kupujemo neki brendirani proizvod, realno bar 30-40% od njegove cene plaæamo samo to ime i ni¹ta vi¹e.

UFF

a kontrolu kvaliteta iza koje stoji taj brend?

El Jefe

Мени Док Мартин чизме, са све контролом квалитета, трајала две недеље. Па ми вратили паре, рекоше да не могу да гарантују да се и нови неће распасти. Ја обујем чизме ЈНА које сам хтео да бацим, носим их више од пет година после афере.
Друштво за заштиту од животиња