Glavni meni

T: Datsun

Započeo K0le, 28 Oktobar, 2016, 21:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Master Z-ed

Gre¹ka, evo je prodat a nisan su zadr¾ali za sebe i ne ¾ele da ga prodaju.

K0le

Citat: Master Z-ed poslato 05 Novembar, 2016, 10:18
Gre¹ka, evo je prodat a nisan su zadr¾ali za sebe i ne ¾ele da ga prodaju.

Bio je jedan perfektan crni Evo IX u oglasima tako pre par godina, to je bio njihov?
Znaèi uop¹te ne razmi¹ljaju o prodaji ili bi moo¾da postojala neka ¹aMsa sa ke¹om na gomili..?  :'( :'(

Kanarinac

Njihov je bio evo 6 crni, sa ja mislim nekim aez felnama ili tako nesto. Drugar je uzeo sedista iz njega, sparco neke na preklop, kostale su djavo i po. A evo je otisao u NS cini mi se

FANTOM

    Evo jos nesto zanimljivo u mom kraju .... Ne znam dal je na prodaju znam samo da se godinama seli sa parkinga na parking


Biker-Boy

Citat: FANTOM poslato 08 Novembar, 2016, 14:39
    Evo jos nesto zanimljivo u mom kraju .... Ne znam dal je na prodaju znam samo da se godinama seli sa parkinga na parking


aaaa dobri stari Ford Capri mk1, uzasno mu stoje ti budzeni duboki branici ,al auto ima potencijala, moze da izgleda brutalno
I feel the need..... the need for speed !!!

K0le

I ja bih rekao da je mk1, ali je majmunisano oko njega  [thumb_down]. A da mo¾e da izgleda..  [balavi].
Nego, na temu, napi¹em ja da TRA®IM date nissane (n14 i b210)  i do sad me zvalo 5-6 ljudi . Na ¾alost ne da ponude , nego da pitaju jesam li ja na¹ao i oni bi da kupe  ;D [rofl]. Oj ¾ivote, pokvariti d¾ojstiku.

Gavrolini

Da se ne lazemo jedino od evropljana sto ima potencijal da lici na to na sta vi zelite da lici je manta A :)

Hurricane

...nju samo ofarbati i dobre felne staviti, dovoljno..

K0le

Stativa Gavro, stativa.. Lep¹i je opel GT :D

Gavrolini

Kako kome. Meni ne manta A u crnoj boji nesto najlepse. Sto se proizvelo u evropi ikad

Andreja

Najlep¹e u Evropi, ikad... Hmm..

F40, 288, Miura, e9, e24, Alfa Juniorka... Ima ih pun qratz, neæe stati u jedan post.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


Biker-Boy

Citat: Andreja poslato 08 Novembar, 2016, 20:25
Najlep¹e u Evropi, ikad... Hmm..

F40, 288, Miura, e9, e24, Alfa Juniorka... Ima ih pun qratz, neæe stati u jedan post.
ooooooj stani jarane,  mi ovde pricamo o super autima za sirotinju :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Niko nije postavio taj kriterijum pre mog posta :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Naravno da se lambo, ferari i ostali iz grupe nikad ih necu imati ne racunaju.