Glavni meni

Mini Moris

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 27 Oktobar, 2016, 09:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Novembar, 2016, 11:52
i ...
da li je gotov taj minimoris ?


21.12. 2025 godine

da
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Rev, gori si od Vuèiæa, on bre obeæava sve za dve godine...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Conti-Moto poslato 22 Novembar, 2016, 10:09
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Novembar, 2016, 09:55
Citat: Conti-Moto poslato 21 Novembar, 2016, 21:35
Revo ako èaèka¹ oko Mini Morisa pokloniæu ti ne¹to, ako hoæe¹ ...









turpijam ga do metala....cackanje je jos daleko...hvala...dosuse skinuo sam haynes ali od viska glava ne boli.....

nego jel vido neko neki mini u poluraspadu....ovo kako mi smrdi otici ce u restomod.....nedostaje pun kurac sitnica oje me nerviraju...

Napisi mi adresu u PP.

hvala...stiglo///
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bojan

Sve sto nemozes da nadjes za mini ima da se kupi u UK. sve delove proizvode. rade i konverzije glavcina i sl. Samo namontiras.
Mogu da te povezem i sa likom koji sve donosi na adresu iz UK

ЯЭВОЛУТИОН

Gregor iz slovenije je moj dobar drug....vec vekovima me nagovara ali nikako da nadjem primerak koji nije "restauriran" ...jer takvi imaju cenu kao da su odradjeni kako treba....a nisu....
Imao sam par minija u zivotu, i jako se dobro razumem u problematiku....minispare je generalno najbolji izbor i sa popustom koji imam i cene su najbolje....znam i vecinu majstora koji su ranije radili minije....uglavnom po zlu....snaci cu se ja...ali bi bilo lepo da naleti za normalne novce jedan truo ko dinja a kompletan....da bude donor za glupe delice....nisu skupi 10 do 20 evra ali se toga skupi na gomilu...bude i preko 1000....neke stvari moram da kupim nove....neke sam vec pravio da rade bolje nego original....polako ...decenija gore dole, ali ce biti kako treba...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Popsy

Ja i dalje sa vremena na vreme preèe¹ljam net ne bi li iskoèilo ne¹to zanimljivo...
a da vidi¹ sa ovim likom iz Loznice... tra¾i 1000 nije fixno al nije stavi slike.. u opisu kaze da je auto sredjen i da se ne vozi...

http://www.autopolovnjaci.com/automobili4729/mini_morris_1975_god
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

DebeliZmaj

poopsy sta ce tebi mini moris .. ti nemozesh
stanesh unutra !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Popsy

mogu da stanem al ne mogu da izadjem... :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Popsy poslato 30 Novembar, 2016, 03:49
Ja i dalje sa vremena na vreme preèe¹ljam net ne bi li iskoèilo ne¹to zanimljivo...
a da vidi¹ sa ovim likom iz Loznice... tra¾i 1000 nije fixno al nije stavi slike.. u opisu kaze da je auto sredjen i da se ne vozi...

http://www.autopolovnjaci.com/automobili4729/mini_morris_1975_god
Laze sve....generalna nije karicenje, limarija nije krpacenje a trosi i do 9 litara po gradu....sredjen je diskutabilna izjava.....sve mora iz pocetka i to da kopas po tudjim krpacinama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DUDA70

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Novembar, 2016, 18:48
Danasnji zakljucak.....vlasnici mini morrisa su na teskim drogama....danas isao da gledam jednog ...gazda kaze da ce on da ga restaurira...ima 70 godina i jedva hoda.....drugog gledao juce i gazda kaze da mu je sin rekao da je to jako skup auto i da ga ne da ispod 10000 evra.....juce gledao jednog kojem je trava prosla kroz pod...trazi 1000 evra i nece da prica za nize....jedan mi za delove ...ne one koji mi trebaju  nego neke delove ...a od toga nista novo i nista u a stanju, trazi 300 evra....kaze, sve to kad bi okacio na ebay, uzeo bi i celih 500evra....je mu rekao da moz se okaci ko majmun o granu jer znam da ima ceo mini preko za 500 evra...

"nemas pojma....stoju dve i evo mini morisa....ovo samo da se spakuje na seriju a da iole valja je 600 evra...."  [nono]

ЯЭВОЛУТИОН

u solunu dinar somun, al do soluna sto somuna....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Aaaa?
I tata bi sine ako ima jeftino... [rofl] [yahoo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

juga

Imam Mini workshop manual HEYNES, ako nekom treba neka mi po¹alje email

zagadjenje

Naletoh na jednu interesantnu :)



Tjuning bud¾ing