Glavni meni

Moped Endurance Kup

Započeo Gašpar, 20 Oktobar, 2016, 16:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

niki64

Nego, jel ide neko danas, pa das navijamo za nase?
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Hohštapler

Ja bi i¹ao al kreæem na more noæas....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Nemo se udavi¹ u pivu tamo 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Andreja

Citat: niki64 poslato 19 Avgust, 2017, 17:58
Nego, jel ide neko danas, pa das navijamo za nase?

Hvala na podr¹ci brate! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini


niki64

Citat: Andreja poslato 20 Avgust, 2017, 14:41
Citat: niki64 poslato 19 Avgust, 2017, 17:58
Nego, jel ide neko danas, pa das navijamo za nase?

Hvala na podr¹ci brate! :)
[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up] Bila mi cast navijati za vas zaljubljenike, se mi jos gledamo  [klanjam_se] [klanjam_se]
Rezultate ce vec objaviti neko nadlezan ali atmosferu na i pored staze nemoze niko. jos jednom, svaka cast na trudu i volji
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Andreja

:)

http://mec.rs/wp-content/uploads/2017/07/trka-1.pdf
http://mec.rs/wp-content/uploads/2017/07/trka-laps.pdf

Izgubili smo oko 30-40 krugova, imali smo èetiri ili pet padova, od toga, dva su moja. Prvi put sam pao jer sam stigao grupu od pet motoriæa koji su me usporavali ali nisam imao gde da ih preteknem (uska je jako staza) pa sam malo izrizikovao i pobegao mi je zadnji bez najave :D Posle sam u¹ao u fazon. Iiii pao opet tako ¹to je deèkonja pao tik ispred mene u krivini i ja nisam imao gde pa sam ga pregazio zajedno sa motoriæem... Imao i dva-tri sudara, u jednom je lik fasovao, ja se izvukao  ;D

U jednom od padova nam se otkinuo auspuh, u jednom je zaglavila sajla gasa, ostali smo bez koènica, fuzaster mi se od¹rafio, poslednjih 20 krugova sam vozio bez filtera za vazduh pa sam morao da dr¾im prst na usisu kako bih obogatio sme¹u :D Malo olupao guzicu, kukove i cevanice al ni¹ta stra¹no.

Najbolje vreme nam je 47.860, nije lo¹e ali mo¾e jo¹ sekunda da se skine opu¹teno.

I takoc, jo¹ uvek re¹avamo motorèe, ma¹ina je napravljena vrhunski ovaj put ali koènice su tu¾ne, praktièno smo vozili bez njih. Ima tu jo¹ dosta prostora za pobolj¹anja  :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Auuu kako lud dozivljaj, zao mi sto nisam ispratio uzivo... svaka cast  [clapp]

Hohštapler

Jebeeem ti kako mi krivo sto nisam bio...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Havarisan


Gašpar

A evo i nas baksuza. Dodu¹e, konaèno smo shvatili da ne mo¾emo bez koènica i ogibljenja da vozimo mo¾da i najbr¾u ma¹inu  8) 8) 8)

©esto vreem na kvalifikacijama. Sva tri vozaèa u pola sekunde, odlièan tempo i verovanje da mo¾emo do pehara, a onda ....  [samoubistvo]

Prvo nam se Boci okliznuo, vidi se na snimku
https://www.facebook.com/sinisaatcf/videos/1693801110691769/

Onda se posle 5 metara motor ugasio, takoðe se vidi na snimku gore.

Prvi krug 25 pozicija, od 33 ekipe. Deseti krug 15. pozicija od 33 ekipe. Boci je i¹ao kao meæava.

E posle 24 kruga smo shvatili bitnost Hard i Soft gume. Soft nazad je dr¾ao kao sumanut, dodu¹e i tro¹io se i nisam siguran da bi izdr¾ao celu trku. Hard napred je izdao, pustio u jednoj od dve najbr¾e krivine, ponovo uhvatio i kolegu bacio u High Side. Da, moguæe je, High Side automatikom  [rofl] [rofl] [rofl]

To olupavanje ko¹talo nas je koènica, tako da je MRT tim nakon jo¹ 30ak krugova, koliko smo odvozili, odluèio da je pametnije povuæi se, nego voziti sa takvim koènicama i ugro¾avati druge vozaèe na stazi.

Generalni utisak - naruèeni vilju¹ka, vila, amortizeri, toèkovi se jo¹ èekaju, gume svih tvrdoæa, ... Ma sve samo da odemo na pobedu i skinemo Havarisanog sa trona  ;D

Andreja

I nas prati maler, nadamo se da æemo biti bar u prvih sedam, osam timova na sledeæoj trci :)

I opet je Havarisani ispao car, nièim izazvan, do¹ao je i pitao je l' nam treba ne¹to :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic



Gašpar


Lazic


rboban

Ride It Like You Stole It

Havarisan

Malo smo modifikovali zadnju viljusku na jednom motoru u odnosu na fabricku