Glavni meni

15. Moto GP O kad æe doæi dan da sletim u Japan

Započeo srbac, 14 Oktobar, 2016, 21:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

petar357

Citat: srbac poslato 16 Oktobar, 2016, 08:22
Ima budnih. Zao me je dede, odro je Lorenza ali dalje nije mogao.Ipak su to miselinke...

Pa da, Markez sigurno vozi na bridzstonkama...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Ja iz kafane , nisam ni spavao ...

Sad mogu u krevet kad je i ovaj slepac Lorenco pao ...

Mada , onaj kadar kako se Rosijev decko smorio kad je ovaj ljosnuo - uzas

srbac


stilgar

Ko sto rekoh u Japanu ce Markez da bude sampion, i postade zahvaljujuci Yamahinim vozacima :)

petar357

#25

Ma vazno je da je zanimljivo I da su ishodi uvek neizvesni.

Hohštapler

...mo¾ete da ga voilite i ne volite, ali Markezu se jedna stvar mora priznati, da je zaista jedan od najboljih vozaèa svih vremena.
I to u eri kada su pored njega imena koja jesu.

Trka najdosadnija u sezoni, ali opet vredelo je ustati rano.
Prisustvovali smo istoriji.
[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac


zozon

Citat: srbac poslato 16 Oktobar, 2016, 08:22
Ima budnih. Zao me je dede, odro je Lorenza ali dalje nije mogao.Ipak su to miselinke...
Ma uvalili mu  gume sa starijim dot-om ... ili to ili maglio vizir, nema trece ...

zozon

Citat: Darko poslato 16 Oktobar, 2016, 08:39
Ja iz kafane , nisam ni spavao ...

Sad mogu u krevet kad je i ovaj slepac Lorenco pao ...

Mada , onaj kadar kako se Rosijev decko smorio kad je ovaj ljosnuo - uzas
Odakle ti smelost da tako pricas o rosijevom decku ... znas li ti koliko forumasa obozava sve sto je rosi dodirnuo !!!
     ;D


yamahar6dejan

E jebem ti,nasao link cele trke u full verziji ali nece da kopira link :-(

eclipse4


VR 46

Хорхеови момци нашли причати о педерлуку,а њиховов пулену вири Маркез из дупета.
Twist of wrist!

Darko

I ja cuo , Lorenco namerno pao , da osigura Markezovu pobedu. Posle otisli do hotela , da proslave... ( lore i markez )

Hahahahahah

stilgar

Valentino Rossi (DNF):
“First of all, I would like to say that I‘m OK, fortunately no problems. On the other hand it‘s a shame because I was quite strong and I had a good pace. Unfortunately my start was not fantastic and I lost a position to Marquez and Lorenzo. After that, Marquez was a bit faster than me to overtake Lorenzo, I lost a bit more time behind him, but the pace was good. I was able to push a lot to try and catch Marquez but unfortunately I lost the front. Sincerely, I felt nothing like going into the corner too wide or too deep, but I lost the front and logically I made a mistake.”

Jorge Lorenzo (DNF): “I‘m very disappointed, because I made a mistake. I tried to push too much when the bike was not working well with the tyres. In Aragón we made a good decision with the tyres and this time it was the opposite. We chose the wrong front tyre, with the soft I think I would have made a better race, because my front tyre on the first laps was vibrating and closing. I didn‘t have a good feeling, that‘s why I couldn‘t keep up with the pace of Marquez. Finally, because Dovizioso was coming, I pushed more than before in that corner and the front tyre didn‘t give me any support or feedback and I crashed. It‘s a pity, because I think we had the potential to fight for the victory with the right front tyre, but it was impossible today and we lost a great opportunity to be second in the championship. I want to congratulate Marquez because he didn‘t have an advantage from his bike this year and he was the most consistent rider, so he deserves this championship.”

yamahi nije prijala soft prednja guma.


mi¹ko_kolo

Misli¹ hard, jer D¾eni ka¾e da bi sa mekom imao bolju trku.

Darko

Citat: zozon poslato 16 Oktobar, 2016, 11:12
Citat: Darko poslato 16 Oktobar, 2016, 08:39
Ja iz kafane , nisam ni spavao ...

Sad mogu u krevet kad je i ovaj slepac Lorenco pao ...

Mada , onaj kadar kako se Rosijev decko smorio kad je ovaj ljosnuo - uzas
Odakle ti smelost da tako pricas o rosijevom decku ... znas li ti koliko forumasa obozava sve sto je rosi dodirnuo !!!
     ;D

Znam jebi ga , sta da radim...

;)

stilgar

#38
Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 Oktobar, 2016, 20:21
Misli¹ hard, jer D¾eni ka¾e da bi sa mekom imao bolju trku.
koja god, prvi startni red je izabro iste gume za prednji i zadnji tocak, nema na BTsport snimku koji skinuh sa torenta al znam da sam video na SK pre pocetka trke. evo naso sam



svima je bilo isto :) samo malo drugacije :)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man