Glavni meni

Suzuki sv650s

Započeo viper, 14 Oktobar, 2016, 00:11

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

+1
I ne kukaj bre, znam da ti je te¹ko, svako ima svoju muku... Neki ljudi nemaju ruke, noge, oèi... Samo pozitivno misli, pozitivno prièaj i sve æe biti bolje... :) Kukanjem ama ba¹ ni¹ta ne dobija¹.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 20 Septembar, 2017, 05:06
malo ti je kriv brezon poluge koèionog klipa, jel valja tako? skini pa ispravi to

Obozavam Koletovu politicku korektnost  :)
Inace plus, opasno oko ima matori.  [thumb_up]

mali_zmaj

Ma sprickit se sad svakako smirgla vodom..,poravnaj sto vise neravninu,ako ostane udubljenje, zamjesaj cement, nanesi prstom,pa opet poslije lagano vodom i smirglom 200 ili 300 granulacijom... barem sam ja tako kad sam radio kod autolimara.  Jbg. uvjek kad naneses sprickit ispadnu neke rupice,udubljenja itd...
jin-jang

viper

Kakav je bio izgreban oklop kad sam ga kupio i posle udesa, sad da ga najgore ofarbam bice 100 puta bolje, da sam hteo da bude savseno ofarban platio bih farbaru da to uradi, a!i ja sam hteo sam to da uradim, jos nesto cu nauciti.

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Pa onda uci kako da sto vise vuce savrsenstvu :) Ti bar nemas mnogoza popravku, par sitnica koje ce kasnije mnogo bosti oci. Pitaj bilo kog farbara i potvrdice ti da je priprema jedno 70-80% kvalitetno uradjenog posla, i uostalom, tu odlazi i najvise vremena :)





Ajde druga slika i nekako ali prva... znas koliko ce se to videti kasnije, a ne zahteva mnogo truda da se ispravi :) I 100 puta ako treba smirglaj spric, nanosi novi git (za dublje neravnine prvo fiber pa cementni, za plice samo cementni git) pa ponovo nanosi spric da bi pokazalo gde si pogresio(ne moras uostalom ni celu masku ako je ostatak dobar, sredjujes samo taj deo i tu nanosis iznova i iznova), dok sve ne bude savrseno glatko :) Slazem se sa hostaplerom da je lose ofarban motor gori nego ostecen, onako se bar vidi da je imao neku saobracajku i da ce se vec srediti, a ovako da je zavrsen i ofarban kao macka repom :) Kad sam radio FZR-ku isto mi je ostalo nesto malo na desnoj masci jer sam zurio da sto pre to skarabudzim i krenem da se vozim, a na rezervoaru narandzina kora jer nisam hteo da radim deo po deo(a radio u 10 kvadrata bez ventilacije) nego zurio da spicakm sto pre jer telefon napolju samo zvoni, zvoni, tadasnja devojka ceka, bilo preko 15 propustenih [rofl] i, naravno, nisam video prst pred okom, jedva i gde je rezervoar a kamoli da ga lepo nalijem svuda kako treba i sad me ti delovi nerviraju vise od leve urnisane strane od 3 pada :) Zato dajem dobronameran savet da ne zuris nego samo lagano... ionako nista drugo i ne mozes da radis zbog noge, uvali se u stolicu i smirglaj lagano, ubijas vreme taman :)

viper

Ma ne ¾urim, ali veæina neravnine ¹to se vidi je od ranije dok motor nije bio kod mene, sad treba sve ponovo da pregledam i o¹mirglam.
Plava maska je kupljena tako fu¹erski okrpljena.
Ja sam sve kripio super lepkom I sodom bikarbonom, to kad se osu¹i kao kamen tvrdo ne mo¾e o¹mirglati 😭

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

Citat: Milos96 poslato 29 Septembar, 2017, 09:11


Ajde druga slika i nekako ali prva... znas koliko ce se to videti kasnije, a ne zahteva mnogo truda da se ispravi :) I 100 puta ako treba smirglaj spric, nanosi novi git (za dublje neravnine prvo fiber pa cementni, za plice samo cementni git) pa ponovo nanosi spric da bi pokazalo gde si pogresio(ne moras uostalom ni celu masku ako je ostatak dobar, sredjujes samo taj deo i tu nanosis iznova i iznova), dok sve ne bude savrseno glatko :) Slazem se sa hostaplerom da je lose ofarban motor gori nego ostecen, onako se bar vidi da je imao neku saobracajku i da ce se vec srediti, a ovako da je zavrsen i ofarban kao macka repom :) Kad sam radio FZR-ku isto mi je ostalo nesto malo na desnoj masci jer sam zurio da sto pre to skarabudzim i krenem da se vozim, a na rezervoaru narandzina kora jer nisam hteo da radim deo po deo(a radio u 10 kvadrata bez ventilacije) nego zurio da spicakm sto pre jer telefon napolju samo zvoni, zvoni, tadasnja devojka ceka, bilo preko 15 propustenih [rofl] i, naravno, nisam video prst pred okom, jedva i gde je rezervoar a kamoli da ga lepo nalijem svuda kako treba i sad me ti delovi nerviraju vise od leve urnisane strane od 3 pada :) Zato dajem dobronameran savet da ne zuris nego samo lagano... ionako nista drugo i ne mozes da radis zbog noge, uvali se u stolicu i smirglaj lagano, ubijas vreme taman :)

ni¹ta jebeno gore nema...

tad bih ubio   [rofl] [rofl] [rofl]


od kurca,

da se mo¾e kurcem ubiti  [rofl]

viper

Evo popravio sam neravnine, obrusio o¹mirglao sad opet ¹pric git, fali vi sto ste me kritikovali, malo sam se ulenjio 😁



Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Ma samo polako,nije secer u vodu,nema nista ljepse nego kad sve dobro uradis,a i kad znas da je to sve tvojih ruku djelo!!
jin-jang

viper

Znam, bio sa kao pekar sav od prasine 😂

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

ostav
dva
i dalje ne valja
ponovo
uzmi smirglu 3000

ako zelis da bude kako treba


Glava Dole

Citat: UFF poslato 30 Septembar, 2017, 01:59
...
uzmi smirglu 3000

ako zelis da bude kako treba



Ma kakva 3000, si lud, ta se koristi za poliranje pre paste, ona maltene ko platno... s tim bi ga osmirglao na sveti nikad... 600-800 ide za spric git... nije do smirgle vec do loseg gitovanja pre sprica :)

UFF

kao sto rekoh sa 3000 nema greske :)

nisam rekao koliko je vremena potrebno

Glava Dole

Dok zavrsi jednu masku sa njom taman ce i noga totalno da se oporavi pa posle ostatak moze da nastavi na miru i bez bolova [rofl]

viper

Gitovanje itd...



Bacio sam ¹take, sad hodam kao pingvin 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Kad veæ farbam da sredim i zadnje fuzastere, mnogo dobro izgledaju 😃

Kako sam krenuo na kraju æu ceo motor rasklopiti I ofarbati  :-*

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

nije problem ofarabati

problem je sta ces kad vec posle mesec dana krene sam od sebe da se ljusti?

viper

Neæe da se lju¹ti 😁 farbao sam pre godinu dana plastike kod akumulatora, ni¹ta se nije olju¹tilo 😆

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: Milos96 poslato 30 Septembar, 2017, 02:12
Dok zavrsi jednu masku sa njom taman ce i noga totalno da se oporavi pa posle ostatak moze da nastavi na miru i bez bolova [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*

viper

Idemo dalje, mada ove mazilice me usporavaju 😁


Izmeðu smirglanja sam napravio nosaè posude ulja za podmazivaè lanca.



A namontirani I fuzasteri 😁



Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)