Glavni meni

Ho¹taplerova tema poreðenja va¹eg motora sa automobilom

Započeo Hohštapler, 09 Oktobar, 2016, 11:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

Hostapleru, ti dajes najbolja poredjenja definitivno...jos uvek cekam da vidim koji je auto pandan mojoj Inazumi:)

Andreja

Citat: Ho¹tapler poslato 11 Mart, 2017, 09:29
Citat: viper poslato 11 Mart, 2017, 00:30
Volvo V60

ni u ludilu ni u bunilu.

Vi jo¹ niste skontali, dizajn, boja i performanse nisu bitnu.

Imid¾, utisak, dojam o modelu je bitan.

Pa ba¹ je ubo. VFR a i Volvo S60 (turbo benzinac varijanta) voze ljudi kojima je do udobnosti, snage ali nisu u fazonu da voze ne¹to da bi se kurèili, nisu mainstream... Volvo je po kvalitetu i udobnosti u rangu sa svemoænom nemaèkom trojkom a nije napucan i ne voze ga lo¾ane i d¾iberi. (da ne bude zabune, govori BMW fan :) )

@UFF, ne bih se slo¾io uop¹te, VFR800 VTEC ima tek nekih deset konja vi¹e od 750ice i komplikovaniji je sedam puta, bespotrebno. Nije toliko bolji koliko mu je cena veæa na tr¾i¹tu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stilgar

Citat: navajo poslato 11 Mart, 2017, 21:11
Hostapleru, ti dajes najbolja poredjenja definitivno...jos uvek cekam da vidim koji je auto pandan mojoj Inazumi:)
malo manji autobus :)

Hohštapler

Ovako...
Jedan motor mi je ovih dana zap'o na um... BMW f650
http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery/BMW%20F650GS%20046%20%201.jpg

Alfa 159
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2c/Alfa_159_grey.jpg/1200px-Alfa_159_grey.jpg

Klasa, snaga, perfomanse, ni¹ta nema nikakve veze, odgovor je "vlasnici".
I jedan i drugi kupuju ljudi koje jedino interesuje ¹ta drugi misle o njima, i  imid¾, tj. ¾elja za dokazivanjem istog.

Prvi je motor za programere. Razumne ljude koje motori nikad nisu lo¾ili, ali sad su u dobu ¾ivota kad zaraðuju lepo i mogu si priu¹titi, a i ¾ene se lo¾e. Velik je, i kad te pitaju ¹ta vozi¹ ka¾e¹ samo "BMW"... odma da¹ do znjanja da si pravi bajker. Ende. "BMW"  i onima koji ni¹ta ne znaju motorima govori "skupo, pravi bajke garant".
Drugi je auto za mangupe wanna be, polo majica, tetova¾a rukavi, uredna obrvica, (teratane u velikim kolièinama), sumnjivo puno pa¾nje na odabir odeæe...

I oba su samo tu¾na istina da vlasnik jo¹ uvek nema para za ono ¹to stvarno ¾eli. Prvi GS1200adv, drugi BMW X6.
zakljuèujem. [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Èekaj bre, ovo je umetnièko delo, ona ¹vapska Aprilija ne¹to mo¾da najgrðe ¹to je svet video... Kao i X6, kao i gs 1200... :o







UFF

htedoh da kazem da alfa i bmw nemaju nista zajednicko ali za ovo sa "programerima" si mozda u pravu jer je to bio motor koji sam zeleo kao prvi da kupim
delovao mi je veliko i tesko pa sam odustao
sad mi smesan jbg

Glava Dole

Ma kakvo umetnicko delo Lazicu, vidis kolko ciganija odise iz njega... ovo je pravi gospodski auto sa stilom... pojma nemas :)


Lazic

Surovo praktièan auto... ;D I on mi se sviða... ;D Ali Alfe su veæinom umetnièka dela... :D

@Uff:
Kupio ga biv¹i kolega pre 10 godina, probao, smorio se zbog jednog cilindra koliko trese na manjim obrtajima... ;D

Andreja

Trese u niskim, jebe mame. Meni se èak i ugasio ( ??? ) u drugoj brzini na raskrsnici kad sam skretao pod 90 stepeni. Al' dobro, svaka budala ima svoje veselje, reèe ðavoL i sede u koprive.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D