Glavni meni

Koji je vas prvi Japanac i kako ste do njega dosli?????

Započeo Dzigi Boy, 24 Februar, 2011, 23:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy

Citat: UFF poslato 27 Februar, 2011, 02:32
A jel ima neka fina u su (ne mora med sestra da bude) i za mene da ja navratim? :)  (ne mora ni fina da bude ;) )

UFF pa sta moze da bude bolje od med. sestre??? Imas full negu ako ne daj boze zaburecis sa motocikla, to mu dodje kao ulaganje u buducnost...........moras priznati da privlano zvuci????

UFF

Moze da bude bolje ako je fizioterapeut
Ili maserka

Dzigi Boy

Ma naucis je UFF nije to tesko, svaka je voljna da nauci, samo da ima ko da joj pokaze.....ma znas ti to hhehehehe

jager

Vidi, nama sasvim dobro ovde odgovara tvoja pismenost. Dakle, samo navali! ;D A ko prigovori, nek' je' govna ;D

Dzigi Boy

Bice Jageru evo krecem da pisem dalje posle ovog posta.......

jager


Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gašpar


Dzigi Boy

Idemo dalje:))))


I krenusmo mi preko Fruske oko 01 punog tanka u kojeg sam sabio 14L. Od opreme imam farke, Tiger patike,Dainese Marlboro jaknu, za curu sam pozajmio istu takvu ali blavo bele boje, neku bednu kacigu bez vizira, a cura je imala isto neku bednu ali sa jako izgrebanim vizirom sa kojim se nije moglo voziti nocu..........za pojas, rukavice i drugu opremu nismo ni culi da postoje hahahhaha

Vec u prvih 50KM shvatimo da nam ni malo nije toplo, i stanemo mi i povadismo peskire i umotamo se kada vec nemamo pojas imamo peskire i gassss dalje.....

Teram ja dalje po tom hladnjikavom nocnom vremenu, i mislim se ma sad ce da svane i udari sunce pa ima da cak i skinem rukave sa jakne.....

Hondica se vuce kao prebijena, previse stvari, nas dvoje i poluumorna masina cine da ne vozim brze od 80km/h jedino sto je savrseno radlilo je bio far koji je stvarno extra sijao.....

I posle nekih 160..170km stuc, stuc i Hondica se ugasi, meni se noge odsekose i pomislim jbt. nisam ni krenuo a Hondica explodirala, mada nisam cuo nikakav zlokoban zvuk koji bi najavio..............

Stadoh ja u stranu, prebledeo skidam kacigu i pogledam istog trena na providno crevo od rezervara i vidim u njemu vazduh??????????

Istog trena mi se vrati osmeh jer sam video da nemam benzina, ali po proracunu dodjoh do zakljucka da hondica nije trosila ispod 8L 100% mora se priznati za motocikl od 250ccm previse....

Ali ko ga jebe, bitno je da radi, treba reci da slavina za gorivo nije imala onu cevcicu pa rezerva nije postojala, tako da goriva ili ima ili NE.

Zora pocinje da svice, i sada ko ce po benzin???? I kazem ja curi da ona stopira jer ce pre njoj neko da stane nego meni cupavcu, ipak je ona bila slatka plavusica.......i tako i bi, stene joj neko ode ona i vraca je posle pola sata sa nekim jako lepim belim balonom i nosi 5L benzina....

Kazem ja njoj otkud ti tako lep balon?? Kaze ona da nije nista nasla i da je kupila na pumpi za neke ogromne pare......ja se iznerviram i ne mogu da verujem da je za tu glupost dala tolike pare, uglavnom sipam ja benzin dam gas, stanem na tu istu pumpu, sipam do cepa i pitam pumpasa da nam da neke pare u benzinu a da mu vratimo balon. On nije hteo kao benzin je bio u njemu, a moja cura ima ideju da nosimo balon sa sobom???????????

Ja sada iznerviran, sto je pumpas uradio za balon, ova jos hoce da nosim balon koji mi ne treba i to na pretovarenom motociklu???????? Ja kazem sedi nemoj me nerviratiiiiiiii...........i dam balon pumpasu sa recima da kada nas je vec uradio da mu ga poklanjam pa neka uradi i nekoga sleceg...bacim kurblu i gasss..........

Teramo mi dalje, i Tuzla u najavi, kazem ja curi ponosno, sad cemo da vidimo gde sam se rodio???? Tamo sam se rodio jer mi je cale bio JNA i ziveo sam samo 2 meseca u Tuzli a nikada tamo nisam bio.....

Uglavnom udjem ja u Tuzlu i zgranem se onim odvratnim industriskim zagadzenjem i zgozen dam gass da sto pre napustim to odvratno mesto gde sam se igrom slucaja rodio.....

I stizemo mi u Travnik vec sunce uveliko przi, inace tu sam svake godine sa matorcima stajao u neki jako lep restoran gde se vide pastrmke u cistoj reci koja tu prolazi a i sva cuga se u istoj hladi....


Skinem ja kacigu sa glave a moja cura pocne da se smeje kao luda??? Ja je gledam i pitam sta je smesno??? Kaze ona idi brzo u WC, ja odem a ono kako kaciga nije imala vizir a vozio sam iza nekog kamiona ovaj me ocrnio ko crnca, a kako sam stavio cvikere oko ociju mi bilo belo......hehhehee i ja se sam sebi nasmejem, operem se i opusteno odem da narucim klopu, ponosno gazeci sto sam sada vec daleko od kuce i sto sa devojkom rucam gledajuci u sopstveni motocikl.....ehh osecam se ko pravi bajker!!!

Tu se secam da su mi prisla neka sirota decica i pitala me da li mogu da mi operu motocikl???? Doduse nije bio ni prljav, sem ulja koje je stalno curilo sa ventil dekle...decicai slatka i simpaticna i kazem im da ga slobodno operu, i tako oni krenuli da peru moju Hondicu i da joj se dive, a ja jedem sa uzivanjem i gledam ih sta rade...

Kada smo zavrsili sa ruckom, krenusmo, pogledam a oni je vise izmazali nego sto su je oprali, ali naravno ja izvadim neke pare iz dzepa i pocastim ih, mi sednemo kurbala i gasss.........

I tako idu kilometri kroz bosnu i tu sam manje vise uzivao, cak dosta i obilazio jednom recju divota, radujem se svakom novom kilometru, Hondica stekce, trosi ko zver a sporo ide ali ide.....

I konacno predvece se mi priblizavamo Splitu ugledasmo more i ja kazem, evo ostvarih svoj decacki san i dodjoh na more motociklom, pa mogu reci jos kao decak i to sa slatkom curicom iza mojih ledja.......sve kao u bajci...

I stignemo mi na trajekt za Hvar, ukrcamo se i picimooooooo morem, ja srecan ko mali majmum, ljubakamo se mi na palubu ugledamo Hvar i sidjosmo prvi do Hondice......

Ulavnom ja sam prvi do rampe koja pocinje polako da se spusta, ja vec upalio i turiram cekajuci svaki cas da rampa dotakne zemlju........rampa nije ni stigla do tla a nas dvoje iskocismo na kopno prepuno ljudi koji docekuju turiste. Moram reci da mi je taj trenutak spustanja rampe i moj skok na tlo ostao kao jedan od uzbudljivih dogadjaja u zivotu ( osecao sam se kao Kolumbo kada je krocio na Amersko tlo ) hhahahahahh....ljudi vicu..CIMER..CIMER......interesantno ali gde god smo bili svi su mislili da smo Nemci...........a ja ponosno odgovaram HVALA, HVALA...i mislim se u sebi kurac smo Nemci...a oni se okrecu za nama i vide NS tablu....hehhehhehe

Uglavnom krenemo mi preko ostrva nekih 40km do samog Hvara, i vozim ja po nekim serpentinama, i odjednom u nekoj zajebanoj krivini ooopaaaaaaaaa i zasora se meni zadnji kraj.......ja stanem i pogledam ono guma na felni!!!! Ja pomislim, koji sad kurac samo sto nisam stigao?????????

Ali nema se vremena za ocajavanje,dignem ja Hondicu na centralne nogare, otpakujem alat, skinem tocak i cekam da naidje neko, i ubrzo stize neka zena i poveze me a ja curu ostavim pored motocikla prvu put ( ali ne i zadnji ) I stignem ja u Hvar, vece pala noc, trazim ja nekog vulkanizera, i nadjem nekog Dalmosa nadrkanog kojem se ne radi a igrom slucaja bila je i nedelja ( secam se da me pitao ko radi nedeljom uvece ) i kazem ja njemu ja cu sve samo mi daj alat, i dao on meni alat ja napao tocak i video on da to meni ne ide ( mrzim da skidam gume ) i poceo da se smeje i uze on to ocas posla, zalepi vrati naduva.....ja da se vratim, nema nigde kola.....ja sednem u taxi i stignem u totalno mrak pored puta i jedva nabasam na motocikl i curu koja ocajna i jadna me ceka.......

I smesta ona pocne da histerise, kako ja nisam normalan, zasto sam je ostavio samu u noci?? blablablab......ja se mislim ma mozes se ti sada meni posrati po glavi, meni je bitno da je moj tocak naduvan hehehheheh

I stignemo mi konacno na Hvar, odemo u kamp, parkiram ja Hondicu, nadjemo mi mesto za sator, razbacam ja gomilu stvari sa motocikla, postavim sator.....a ona kada je videla sator pocne da kuka??????

Sta je ovo??? Pa jesi ti normalan, jaaaa da spavam u toj krpi necu!!!!!!!! hahahahahhahahah ja stari iskusni kamper koji je godinama letovao u kampu i to sa prikolicom koju je vukao moj matori i to od 73 godine ( bila retkost u to vreme ) se nasmejem i kazem joj da se ne folira!!!!

Ona razmazeno deriste koja nije ni videla sator pocne da place i kuka, u sta se uvalila, joj sta joj je to trebalo??? kukuuuuuuuuuuu......hahhahaha a ja se samo smejem i kazem joj slusaj, ja sada idem da se okupam i odo na onu tvrdjavu gore ti ako neces zabole me, idi u hotel i spavaj a ja odo za 15 minuta na tvrdjavu sa tobom ili bez tebe.....na moje reci smesta zacepi usta i vidi da se ne zajebavam, a poznavajuci me do sada krene pespogovorno da se sprema hehhehehh

Odemo mi na tvrdjavu u kojoj je otvoreni disco, inace jedna od lepsih tvrdjava na kojoj sam bio.....i na ulazu stoji Jawa 350 nemojte me drzati za rec, ali Vojvodjanskih tablica nisu NS ali neke jesu..mozda SU....i izlazi covek veliki izabcivac i pita nas odakle smo??? Novi Sad, i on nas oduseljenjo izgrli i izpozdravlja i kaze da je on iz Vrbasa cini mi se ( ima logike Crnogorac iz Vrbasa ) I blablabla..kako, gde.....i sprijateljimo se mi sa izbacivacem i on kaze dok sam ja ovde nemoj da vam padne na pamet da platite ulaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I tako ostadosmo mi par dana na Hvaru u kampu, malo se kupali malo vozikali i sve je bilo super......i resimo mi da idemo do nekog mog prijatelja koji je imao vikendicu negde zapadno od Splita ne mogu se setiti imena......

I opet trajekt, iskrcamo se u Splitu i picimo mi, picimo...i naidje neki lik sa Vespom PX200 i obidje me, ja odlepim i pomislim e neces sinko i zabodem ja u nizu gasss....a on bezi, ja gass ma nema sanse...vidim ja ovde nesto ne valja????

Stanem ja na prvu pumpu, i padne mi na pamet da vidim koliko imam ulja u masinu, odvrnem cep, i kada sam izvadio merac ima sta da vidim NEMA ULJA!!!!!! uhhhhhhhhhhh zeludac mi istog trena proradi, od muke se preznojim odem i kupim ulje i bogato ga nalijem sa nadom da to pregrevanje i ostanak bez ulja nije napravlo velike pakosti mojoj Hondici.....dam ja gas, i pomislih sad cu joj dati pun gas da to sto sam istopio vratim na svoje mesto, uglavnom Hondica se povratila i isla i dalje.
Propust je moj, jer je ulje lilo niz ventil deklu, a nije iskljuceno da je i trosila ulje, kada to spojis, ostanes bez ulja:((((

I stignemo mi kod tog mog prijatelja, blablabla.....svi odusevljeni simpa smo im klinci iz NS na motociklu i ostanemo mi tu par dana.....a onda ja resim da iz tog mesta pored Splita damo gass i da stignemo do Opatije i da gledamo Evropsko prvenstvo u motociklizmu...i spakujemo se mi, inace mi je pakovanje najteze padalo jer sam sev runo vezivao kojekakvim budzevinama.

Inace smo bili i kada je bio MotoGp iste godine na grobniku, i usled nemogucnosti medjusobnog dogovora, ja sa onim prijateljem sto se radovao kada je motocikl razijen direktno sa popravnog u skoli ( gde smo oboje pali ) sedam u kola i pravac Opatija bez cura..............ali sutradan ona stize avionom preko Krckog aerodroma pored kojeg ove godina prodjoh 100% to je izgleda sudbina!!!!!!!!

I krenusmo mi u novih 500KM samouveren i sada se osecam kao iskusni bajker, trcim po gorivo, menajm gume, ostajem bez ulja i mislim nista me ne moze zaustaviti.......

I vozimo mi nekih pedesetak kilometara i stanem ja na benzinsku pumpu, pumpas naravno se javlja na Nemackom, i kada mu kazem dobar dan on smesta pogleda tablicu, i uz veliki respect natoci on meni do cepa moju alu koja trosi i pozeli mi srecan put ja se zahvalim, ali meni nesto smrdi???????? Ja pocnem da njusim, njusim.......sagnem se, a ono torba sa stvarima GORI!!!!!!!!!!! i to na sred benzineske pumpe......vidim ogromnu usijanu lopttu koja kilometrima gori....

Nastavice se..........

jager


misa-pei

Bo¾e, sad mi moj ¾ivot deluje tako dosadno :D :D :D
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Udri dalje, D¾igi!
Država je najveći neprijatelj naroda

svetac

Citat: jager poslato 27 Februar, 2011, 02:36
Za ribe i sliène ¹valerske usluge u Subotici se obrati èlanu Svetac. On ti je poznati subotièki sva¹tojeb ;D ;D ;D ;D
molio bih kolegu jagera da ne zadire u moje intimne odnose sa javnoscu!  [srednjiprst]
jer bih i ja mogao napisati koji redak o putesestvijama sa istim i nasim zajednickim spavanjima u skucenom prostoru!  [cheers]

jager

I¹, Sotono! Jo¹ æe neko sva¹ta da pomisli.... ;D

ZEMUNAC

Citat: svetac poslato 27 Februar, 2011, 11:55
Citat: jager poslato 27 Februar, 2011, 02:36
Za ribe i sliène ¹valerske usluge u Subotici se obrati èlanu Svetac. On ti je poznati subotièki sva¹tojeb ;D ;D ;D ;D
molio bih kolegu jagera da ne zadire u moje intimne odnose sa javnoscu!  [srednjiprst]
jer bih i ja mogao napisati koji redak o putesestvijama sa istim i nasim zajednickim spavanjima u skucenom prostoru!  [cheers]
Citat: jager poslato 27 Februar, 2011, 12:48
I¹, Sotono! Jo¹ æe neko sva¹ta da pomisli.... ;D
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax ;D
Its way more fun to ride a slow bike fast... than a fast bike slow.

Purec


Dzigi Boy

Drago mi je da vam se dopada Manijaci, evo skuvah sebi kafu, napravih limunadu i kucam dalje. Jbg. malo mi sporije ide kucanje ali ide.....uglavnom evo kucam dalje, i nastavak sledi:)))))

Milo¹*

Kucaj D¾igi samo polako i opu¹teno :D  Extra avantura!
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Dzigi Boy

Zanci vidim ja na sred benzinske pumpe da gorim!!!!!!!!!!!

Ipak ja ladno i bez trunke panike udarim kurblu ( inace uvek je Hondica palila na prvu ) i dam pun gas, odmaknem se od pumpe na prking stanem, ugasim i velikom brzinom iz dzepa izvadim noz i presecem sve veze i oslobodim veliku torbu koja je pala na auspuh i toliko se ugrejala da se zapalila, inace unutra su bile stvari od moje cure a zar tih stvari je bio neverovatno veliki!!!!!!

Uglavnom bacim tu torbu na put i pocnem da skacem po njoj, a onda su tek pocele da skacu varnice na sve strane, u tom trenutku prilazi moja cura i sokirana sta gleda pocinje da kukaaaaa......jaoooo moje stvari,aaaaaaaaaaaaaaa.....

Uglavnom iskakao i izgazio njene stvari, a ona pocela suze da lije, a ja onako u sebi se cak po malo podlo smeskam i mislim se u sebi, eto to ti je kazna zato sto si mi opteretila motocikl preko svih granica.....inace htela je cak i suncobran da mi utovari na polasku hahahahahahaha..........

Uglavnom ugasio ja vatru, i sedim pored te polu spaljene torbe, ona kuka, a ja poceo da vadim stvari iz torbe jednu po jednu i da razvrstavam sta je celo a sta je nagorelo????? I jednu po jednu kao da vadim loto kuglice vadim ja te krpice spaljene.....krenem recimo da vadim krpicu koja mi se cini cela, ja izvlacim, ona cela, a onda katastrofa, spaljeno, ja bacim na gomilu gde sam odvajao spaljene stvari.....ova vristi za to vreme, kuka, vice mi da sam idiot, budala, da je ona budala sto je krenula samnom blabla.......a ja mrtav ladan vadim dalje.......

Odjednom vidim da su tu i rukavi od Dainese jakne??? To me malo zabolelo, i pomislim valjda nisu i rukavi???? Vadim ja rukav, on ceo, ja jos a ono katastrofa stopljeni rukavi jedan za drugi.....hmmmm jbg. ja mrtav ladan uz mog drugog ranca vadim moj pribor za licnu higijenu i iz njega vadim makaze i pocnem da secem rukave. Ova vice pa sta radis sada sa tim makazama????? Ja vec stigao do Daineze amblema koji se nalazio na ramenu i mrtav ladan joj kazem, zar ne vidis da su amblemi citavi??? Pa necu ih valjda baciti???? I ja isecem ambleme i mrtav ladan ih stavim u dzep svoje Daineze jakne!!!!

Ova ne moze da veruje i pocinje da vristii, dobije napad besa i ludila, i pocinje da vice da ona hoce kuci...da sam budala..blablablaaaaa..........

Mogu da vam kazem da ni jedna krpica nije prezivela pozar i da su sve bile ostecene, ali ni jedna jedina. Vrhunac je bio kada sam tog trenutka otvorio kutiju za alat u kojoj su se nalazilo par kljuceva zamotanih u neku krpu odmotao ih a zatim uzeo neki njen ljubicasti pamucni komplet i poceo da ga secem makazam...ona gleda i pita me pa sta sada radis?????
Ja joj opet mrtav ladan kazem, da je to odlicna pamucna krpa i da je steta baciti i da cu je iskoristiti za krpu, i stavim alat na krpu zamotam i vratim u kutiju nazad.....

Ova vristi, ti si budala, ti moj komplet koji sam platila 600DM secas makazam i pravis od njega krpu??????? Ja kazem mozda je kekada bio komplet ali sada je obicna krpa, a posto ti vise nemas komplet nije u redu da ja nemam kvalitetnu krpu.

Ova ne moze da veruje, da je imala noz pri ruci verovatno bi me napala, inace stvarno je ta sva njena garderoba bila skupocena, ali kazem BILA jer su sada to za mene bile obicne krpe.....

Uglavnom, kaze ona da idemo smesta kuci i da joj je dosta svega. MOLIM???? jesi li ti normalna? Ja sam tek krenuo na put i zabole me sto se tebi ide kuci, ja sam tek poceo da uzivam u potovanju, a sada cemo biti laksi i bolje cemo se kretati.
Ona i dalje ne moze da veruje, psuje me, proziva, svasta mi govori, a ja se smeskam i mislim se , ma zabole me za par krpa, idemo mi dalje za Opatiju pa na Grobnik.....

Ali NE!!! Ona hoce kuci, i mada smo vec bili 10...15 dana na putu, meni nije padalo na pamet da se vratim, imali smo love i tada se islo na more po 25 dana a ne ko danas 7 do 10......mada je nas budzet bio i vise nego bogat i 25 dana za mene je bilo malo:)))))

Uglavnom ona insistira da idemo kuci!!!! E sada meni puca film i kazem joj, slusaj, zao mi je sto su tvoje stvari izgorele ali za mene to nije razlog da idem kuci, posto si se ti navikla da putujes avionom i motocikl nije za tebe, reci mi gde u krugu od 200KM zelis da te odvezem do najblizeg aerodroma pa ti se vrati kuci a ja odo u Istru!!!!!!!!!!!!!!

STAAAAAAAAA???? Ja da idem kuci a ti da se vozikas motociklom po jadranu sam??????? EEE NECE MOCI!!!!!!!

Onda sta hoces??? ocu i ja da idem??? Gde kuci?? Ne ocu dalje sa tobom!!! ONDA PRESTANI DA SERES I KUKAS KO NEKA PACENICA, NEGO MI POMOZI DA SE SPAKUJEMO I DA IDEMO DALJE!!!!!!

Hmmmm svesna da nece biti po njenom, i posto se malo smirila, shvati da joj nema druge nego da mi pomogne i da furamo dalje. Ja je zagrlim poljubim i kazem ajde, ajde nije to nista, idemo dalje, tu se osmehnula i posle malo neznosti opet je bila ona stara neustrasiva kakvu sam je i voleo.....

Ubrzo nakon toga, opet smo bili u sedlu i vozili dalje za Opatiju, posle nekog vremena Hondica opet stucne i ugasi se, ja sada odmah znam da mi je opet nestalo benzina jer Hondica trosi ko da ima 2000CCM...pomislih idiote treba da sipas na svakoj pumpi koju vidis jer sa punim tankom nisam mogao preci ni 200km

Stojimo mi pored puta, naidje neki Nemac sa motociklom i smesta stane i pita sta je problem???? Ja kazem da nemamo benzina ali da nije frka da cemo se snaci, zahvalim se coveku i on ode....i sada ja razmiljam ko ce da stopira i u tom trenutku naidje covek sa ULTOM to mu dodje ovaj...

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.automotiv.co.rs/images/vozila/ULT-160-C-1990-napredd.jpg&imgrefurl=http://www.automotiv.co.rs/ULT-160-C-1990-napred.htm&h=375&w=500&sz=32&tbnid=J_oIJ56XmB0oVM:&tbnh=98&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dult%2B160%2Bc%2Bpictures&zoom=1&q=ult+160+c+pictures&hl=en&usg=__ElKdOr_-JkThfULApJZDCyWL29M=&sa=X&ei=_2tqTfCCE4-Wswaq5oX4DA&sqi=2&ved=0CB0Q9QEwAg

I stade cova pita sta nas muci, ja mu kazem i pitam ga gde je prva pumpa, kaze on 40km hmmmmmm ja reko mogu sa njime pa nekako cu se vratiti, kaze on meni a da ja ubacim taj tvoj motocikl u kasiku i odnesem vas do pumpe????

Ja odusevljeno prihvatim i cova spusti kasiku i ja ubacim Hondicu u nju i popesmo se nas dvoje kod njega u kabinu i polako nas on tih 40km odveze do pumpe... ja mu se tu zahvalim do neba odguram motocikl, napunim ga do cepa i krenusmo mi dalje za Opatiju............

Pocinje opasno da pada mrak, ja vozim a onda pocne i kisa da pada...JAOOOOOOO....ovo je sada za mene novo iskustvo, a nemamo nikakvu opremu za kisu i ja nastavim da vozim po jebenoj kisi koja nije jako padala ali je konstantno padala i prosto mi se uvukla u kosti...........uglavnom posle nekih 3 do 4 sata voznje po toj jebenoj kisi konacno mrtvi umorni, pokisli stignemo u Opatiju. I posto je bilo uveliko prosla ponoc odemo u hotel Beograd koji se nalazio preko puta Maje gde su bila sva desavanja za vreme trke na Grobniku...

I posto shvatismo da ako platimo hotel moramo ga napustiti do 10H ujutru, a to je bilo nemoguce jer sam mislio da necu 24h ustati iz kreveta odlucimo da spavamo u holu hotela,a da ujutru odemo u kamp kada stane kisa koja je i dalje padala
Tu su bili i neki pijani ko letve Slovenci bajkeri sa velikim masinama, koji videvsi da smo iz Srbije pocese da nas podjebavaju spominjuci Slobodana Milosevica za koga ja nikada nisam ni cuo a jos mi je manje bio poznat???????O kome ovi pjanci pricaju???????????????????????????????

Uglavnom, podjebavaju oni nas dvoje klinaca sto je bilo krajnje numesno sa njihove starna, a onda pocese da pljuju moju Hondicu i nude nas picem?????

Ja ih skinem sa kurca pitanjem, slusajte vi konji matori, jel ste vi svi Janezi svi takvu govnari ili ste govnari samo vas trojica??

Usput ih pitam gde su onu putovali sa 18 godina i zahvalim se na njihovom ponudjenom picu uz konstataciju da ja pijem sa kime ja hocu a da mi njih trojica nisu simpaticni, a i da su jako matori za moje drustvo!!!!!!

Hmmmmm slovenci videvsi sa su preterali ucutase, i valja su konacno bili svesni da su oni a i mi bajkeri koji su najebali od kise, i da nije u redu sto se proseravaju...........uglavnom zaspali nas dvoje zagrljeni i polusmrznuti u holu hotela Beograd....


Nastavice se.............))))))))))

Vlajko

He, he svako se prepoznaje po malo u ovim tvojim redovima DzigiBoy   [slomljenzid]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Citat: Dzigi Boy poslato 27 Februar, 2011, 17:53
Ja kazem mozda je nekada bio komplet ali sada je obicna krpa, a posto ti vise nemas komplet nije u redu da ja nemam kvalitetnu krpu.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]... Zamalo se upi¹ah od smeha... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Dzigi,  [kralj] [kralj] [kralj] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]