Glavni meni

Koji je vas prvi Japanac i kako ste do njega dosli?????

Započeo Dzigi Boy, 24 Februar, 2011, 23:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mare70a

Stigao Japanizer.
Kawanica KLE 500.
Uf,posle Aprilie Pegaso i skuterinja,bas prija.Jes da dupe malo trne posle duze voznje,ali ostavlja utisak.Zakazano sredjivanje sedista na kraju sezone kod Bobiske u Zemunu.
Hteo sam hondicu neku ali nisam mogao da mu odolim.2004 god,kao lutkica je.Mislim da cu biti miran sa njim bar tri,chetiri godine.
I tako....slike chim ga uslikam u nekim lepim planinskim predelima,samo malo da otopli.
veloce come un proiettile

Djordje.rad

CitatOvako aj da malo razbijemo zimsku monotoniju dok pada sneg pa da ispricamo neke stare motoraske price...........

Ovako ja sam prvog Japanca kupio 89. i to Hondu CB 250 RS rec je o ovom motociklu.......

Ovu prièu kao da sam ja napisao... nije ba¹ bio prvi Japanac, ali prvi "pravi" motor, i prvi odlazak njime na more sa devojkom 1985., ETZ 250 sa dobo¹em, dogodov¹tine sliène, èak i povratak kuæi autobusom!

veliborr

Brale,svaka cast! Stvarno si legenda. Ovako nesta nikada nisam procitao. Stvarno svaka cast!!!

Lazic

Video juce slike kod Dzigija u garazi... i dalje su neskenirane... Bio je smesan kao cirkus... :D

Dzigi Boy

Citat: veliborr poslato 10 Jun, 2011, 10:23
Brale,svaka cast! Stvarno si legenda. Ovako nesta nikada nisam procitao. Stvarno svaka cast!!!

Hvala prijatelju, jbg. od malih nogu me srce vuklo na drum, pogoto na Jadranske...da ne kazem ceste!!!?? hahhaha
Citat: Lazic poslato 10 Jun, 2011, 15:33
Video juce slike kod Dzigija u garazi... i dalje su neskenirane... Bio je smesan kao cirkus... :D

I sta kazes Lazicu oce Hondica na zadnjak???? heheheh nego stvarno ih moram skenirati i staviti, ovde ima je mesto!!!!

mkt

dzigi brate svaka cast i od mene  [clapp] kupio si me ovom pricom   [klanjam_se]
fenomenalna prica i prica po kojoj bi opusteno mogao da se napravi i film  [thumb_up]
reci mi koja je to godina bila ako se secas
kapiram da cu je procitati jos koji put  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

mkt

a da  i kad ce te slikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Bugi

Moj prvi i trenutni japanac je Yamaha , do nje sam prvo do¹ao Fordom a po nju Hondom

misa-pei

Citat: Lazic poslato 10 Jun, 2011, 15:33
Video juce slike kod Dzigija u garazi... i dalje su neskenirane... Bio je smesan kao cirkus... :D

A sad je manje sme¹an? :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Panta Zemunac

Kawa KLE...ukrao....
Afriku veæ nisam, nije mi dala mama, tako da sam je po¹teno pazario!
...nema smajlija, ne...

Lazic


jager

Pa mo¾e i da se prvo ukrade, pa da se posle potro¹i gledanjem. ©ta ti zna¹ kako to u Munze ide?

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Driver023

Au, kakva prièa, u jednom dahu sam sve proèitao. Svaka èast. Dzigi, pa od tih prièa mo¾e se knjiga napisati.

Inaèe moj prvi japanac Honda NSR 125,a posle toga,trenutno u mom posedu Honda CBR600F4. Ako ne raèunate u prvog japanca Yamahin skuter. ;)

FANTOM

Pricha vrhunska svaka chast stvarno ostavlja utisak sve pohvale .Posto ja slabo volim da chitam ja sam prochitao iz dva puta   :D  xe xe  .

Inache moj prvi japanac Honda CBR 600 F-1 1990.god, i sad je vozim inache imam 20 godina .Zbog finansija nista ove godine od teranja Honde na Jadran ali sledece godine bice valjda :)

i jedna slichica mene i Honde   8)

[attachment deleted by admin]

bobangsxr

E ovo je dozivljaj koji se ne zaboravlja, stvatno extra dogodovstina  [clapp] [clapp]
Izgleda da mi nesto nije u redu sa compom jer mi ne izbacuje nikakve slike  ;D


Moj prvi japanac i motor je bio gsxr 1100, model za 90  :)dobio sam ga od caleta za punoletstvo

dani-dax

moj prvi japanac je Suzuki RG125f Gamma 95god koji je nedavno kupljen a dosao sasvim slucajno u zameni za kineski skuter sprint falcon sport...
mogu reci da prvi utisci voznje i karakteristike motora ostavljaju veliki utisak...
i opet kazem nikad se nisam nesto interesovao za suzuki modele a stigao je sasvim slucajno

Dutchman

prvog japanca nisam imao , al sam japanku pre neku godinu jelte upoznao


ali naravouchenije je :n Devojka moze da bude i iz sela , al motor mora da je iz Japana

Dzigi Boy

E vala moram skenirati te fotke da vidite kako matori CB 250 ide na zadnjaka

Joker

Kawasaki Z250 A3 iz davne 1982.. Bio je kao nov... Bar neko vreme.. :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...