Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

sad si ga urek'o ko nista... ode on sad na Goliju da trazi veci kamen.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mrle

tek æu da radim. pojebao mi se trap jutros. Ne¹to sa desnim toèkom.

Lazic

Citat: Taraba poslato 30 Januar, 2020, 21:28
6mm marinije su uspeo da razlupas?
Ti imas nesto protiv svih kartera ovog sveta ili samo protiv svojih?
Ne bre, bocni zidovi su bili jedva 1mm, sad su 6... :o :D A dole je sad jedno 12... :o :D

castor

Citat: UFF poslato 31 Januar, 2020, 01:52
ovo je prvi svetski lazic proof karter :D
Te¹ko. Samo je pitanje vremena. Znam ga. :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


Laki-zr

Vozim alfu, svaki dan ima da se radi  [yahoo] Termostat  [rofl]

Lazic

Golija sindrom... :D Pu¹ta malo ulja na varu... Ne pipam vi¹e ni¹ta, obeæavam... ;D

viper

Ubacio nastavke za lamda  sonde. Da vidim kako æe sad da radi.



Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mrle

#948




mrle

pukao prednji most. Zamenjeno i popravljeno.
Ko zna koliiko dugo se tu uvijalo, sada kao da vozim drugi auto.

Lazic

Aj sad da mi neko objasni kako je to moguæe, za maloletan auto...

Kostić

#951
ајој какве сти курате среће труо кавасаки трула мултипла сад капирам што је нисам видо испред куће а лепо је кад волан слуша јелда а не кад идеш 60 а он оће лево оће десно а ти се чешкаш кој му је тај му је кад лим пукне негде а не види се па жваћка на волану мени једном пуко кош на кецу био патос па кикно по рупама пукотина око 15 цма ми гледамо још три рупе и оде кош у курац а маки имао тад само швајс апарат и крене ту дискусија испред гараже све мудраци не може то на струју бла бла бла  и љубиша узме електроду 3.25 и завари кош никад више није пуко

sasa ns 1

lepo sam  opro auto  i namazo neku valvolin hemiju koja izvlaèi boju iz posvetlelih crnih plastika.Dodu¹e meni ni nisu posvetlele nego ajd jednom godi¹nje.Padne mi na pamet da nama¾em i na plastiène ¹titnike iznutra oko trepni.
I tu se zajebah totalno.Smrdi na neku kiselinu samo jo¹ gore.U uputstvu pi¹e zabraneno mazati po farbi-nagriza.8 sati posle mazanja smrdi auto na 5 metara.A iznutra smrdi,mislim da æe da mi pojede ko¾na sedi¹ta.Ako se izluftira za 10 dana biæe dobro.Neæu moæi da vozim auto ni sa otvorenim prozorom a ni krovom.

sasa ns 1

eto sad znate da imam krov na otvaranje i ko¾na sedi¹ta ,ali nisam  hteo da se hvalim,MAJKE MI

El Jefe

Кожна седишта си имао
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

#955
poltrona frau ,rolls roys u name¹taju.©to se tièe jahti samo Per¹ing-rols u jahtama i u maseratiju i lancia delti.Nije da se hvalim al tako je ispalo

PECA BMW

Citat: viper poslato 11 Februar, 2020, 14:39
Ubacio nastavke za lamda  sonde. Da vidim kako æe sad da radi.


A sta treba da rade ti nastavci ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Smanje kolièinu kiseonika koji dolazi do njih... To kad nema¹ katalizator pa se gasovi ubrzaju i sonda dobije vi¹e O2 nego ¹to treba pa upali èek end¾in... Bar je takva teorija... Èekam Vajpera da se javi da li to radi...

Ivicat


Lazic