Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Posle 11000 km vo¾nje ispustio 6 litara ulja zameno filter ulja,vazduha i recirkuacioni.Oèistio egr.Nasuo 6,5 litara ulja i sad ne pipam ni¹ata narednih 10000 ili malo vi¹e km

Lazic

U ¹ta sipa¹ 6.5 litara ulja? U auto koji ne smem da pominjem je i¹lo 7 litara, al' to je bilo 2961cc...

jevta

Freelander veliki karter da bi mogao da se podmazuje u uslovima terenske vo¾nje 6.8 staje

Lazic

U glavi mi Freelander al' nisam znao da ide toliko ulja, ima logike... [cheers]

sasa ns 1

Citat: Laziæ poslato 04 Novembar, 2019, 20:12
U ¹ta sipa¹ 6.5 litara ulja? U auto koji ne smem da pominjem je i¹lo 7 litara, al' to je bilo 2961cc...
i
razumem za¹to nema pominjanja,vuèiæi donosi novi zakon o poreklu imovime .Vi sa 6000 kubika ste naderali,a nadero sam i ja jer mi motor izgleda ko nov

jevta

Meni samo nije jasan mentalni sklop koji svaku temu ispolitizije [samoubistvo]

mrle

sam skinuo i namontirao zimske gume (felne), raspadoh se. Onako na ulici na fabrièku dizalicu.

Lazic

E bre kilavi imenjaèe, 7 godina sam uglavnom ukoèen menjam toèkove 2 puta godi¹nje... Na ulici na fabrièku dizalicu... I jo¹ ih treba doneti iz podruma 2 sprata i posle ove odneti... :o :D

Nego ¹to menjate gume na ovim temperaturama, neæe biti minusa jo¹ mesec dana...

UFF


mrle

ma zapekli ¹rafovi, pa taman to odvrnem, ali felne zalepile, nema ¹anse da se smaknu...

Gavrolini

Onda ih svakako nisi menjao pre 6 meseci :)

mrle


Ivicat

I ja godinama menjam sam gume. I stalno zaboravljam da kupim onu krokodilku dizalicu da sebi malo olaksam. Vise me mrzi da vrtim fabricku dizalicu.

jevta

Pa da to se radi u kuænoj radinosti.Taman proverim koènice trap ali za jedno 10 dana jo¹ je rano

Lazic

Citat: mrle poslato 06 Novembar, 2019, 11:22
ma zapekli ¹rafovi, pa taman to odvrnem, ali felne zalepile, nema ¹anse da se smaknu...
Jo¹ Pikaso ima knap centralnu rupu, nekad ih toliko ¹utiram da pomislim da æe da spadne sa dizalice... :o ;D

dzimika

ja sam stavio gume u kola da menjam, svakako me nervira zadnja leva koja ispusta pa ujedno i to da resim

UFF

Citat: Laziæ poslato 06 Novembar, 2019, 13:05
Citat: mrle poslato 06 Novembar, 2019, 11:22
ma zapekli ¹rafovi, pa taman to odvrnem, ali felne zalepile, nema ¹anse da se smaknu...
Jo¹ Pikaso ima knap centralnu rupu, nekad ih toliko ¹utiram da pomislim da æe da spadne sa dizalice... :o ;D

pa kad podignes auto novu stavis pod njega tj pod sajtnu pa dok sutiras ako spadne da se doceka na gumu bolje nego diskom od asfalt

Lazic

Naravno bre, spadaju mi kola sa dizalica èetvrt veka... :o ;D

dragan

U sorcu vozim zimske gume do bola osecaj...

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
samo vas posmatram...

Kostić

Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2019, 21:55
E bre kilavi imenjaèe, 7 godina sam uglavnom ukoèen menjam toèkove 2 puta godi¹nje... Na ulici na fabrièku dizalicu... I jo¹ ih treba doneti iz podruma 2 sprata i posle ove odneti... :o :D

Nego ¹to menjate gume na ovim temperaturama, neæe biti minusa jo¹ mesec dana...

да их не казни милиција. нема снега зимске гуме важе само за снег, а ако га нема на улици нису морање. али модерно је да се гуме мењају ко у време кад је снег волео да живи у граду. и онда комшија гледа и каже види га има се може се. ја гуме мењам кад останем на фелни.