Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Pa zameni im mesta pa vidi da li sad pale ta dva cilindra :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ostoja

Ne mo¾e, blok bobina, redna, sve u istom kuæi¹tu.
Jedina sreæa je ¹to se lako menja.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

3 osmice i jedan konektor... :D

Pita me neko danas za koliko se menja... 180 sekundi ako po¾urim... :D

Kostić

увек је неки контакт у заливеој бобини квар... мени још није пустио дихтуг главе на пежоу не знам шта се збива дал да га опет згаим 180 можда ће да оће

Lazic

Samo da nije zalivena... Èek ne razumem, ti bi hteo da ti pusti dihtung...?

Lazic

Ponovo radi gejmobil... Zahvaljujuæi Pitatoretu Alfisti... ;D 6145 dinara, Kinez k'o oriðinale... Bar po spoljnom izgledu i dojmu kvaliteta... A ima i garanciju... :D

Kostić

миге је реко да ће да пусти зато што сам пробо колко може да иде

бобина је један јако прост уређај који сам можеш да направиш

Lazic


Kostić

мој мудри син продо ауто напало га по глави да купи скутер добра ствар је што више неће да ме малтретирају да их вози ме тамо вози ме вамо скурчило ми се више а лепо је што ће да купи скутер па кад га ћапим за до пијаце не знам ко ће да буде бржи узбрдо он или ја ако ми га уопште дају у руке

MIGE


Lazic


mali_zmaj

Malo sredio tapacirunge!! Za sjedi¹ta mi ponestalo lijepog vremena!! Slike prije i poslije...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

MIGE


MIGE


mali_zmaj

Jbg. morah malo,znaèi tapacirunzi takvi da ako dve kapi vode kanu,vidi se...,¹to znaèi u proljeæe me èeka isto!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Nisam unutra¹njost pipnuo 6 godina... :D Dodu¹e, u perionicama jesu, svih 5 puta koliko sam ga prao... :o ;D

mali_zmaj

He,he....,ja auto do¾ivljavam kao dom,kuæu.. Trebala Idea da ide na dubinsko,al mi se lik nije javio,a toplo vrijeme pro¹lo...  Sam æu u proljeæe da odradim i pranje sjedi¹ta,mo¾da i tepiha...   Moram zbaviti nekakve presvlake,a sve su prilike ,da æu ih ¹iti, malo mi skupo. Nema za moj auto presvlaka gotovih,kad se sjedi¹ta preklapaju svako za sebe. Jbg. multifunkcionalna ¹klopocija!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Misli¹ da bi mi kuæa bila bolja da nema ¾ena da je povremeno srede? ;D ;D ;D

Kad smo se upoznali ¾iveo sam sam, ne seæam da li si svraæao gore tada... ;D

mali_zmaj

Bio sam,pa sem gomile raèunara,tipièno samaèki stan..,¹to bi ti rekao fali ¾enska ruka..!!  Ono 90-80-90..., ne pretjerano stara,malo naivna,al vrijedna!!   ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic