Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2018, 12:22
vala ja se secam penjanja uz jebene stepenice posle kupanja  >:(
i gavre koji je za malo otisao drugim stepenicama kod komsije  [rofl]
Oba stepeni¹ta vode na vrh... I kom¹ija je alkos... :) Samo 165 stepenika do ulice... :o :)

stilgar

Citat: Laziæ poslato 20 Decembar, 2018, 10:53
@Gavra:
Pre dve godine bila drugarica doktor biologije, radili studiju o èistoæi... Da l' si lud... :o :D Meðu najèistijim vodama u Evropi... Mogu samo neki sujeverni da ne vole da se kupaju zbog potopljene crkve, ali bo¾e moj... ;D Nego sad kapiram, pametni ljudi teraju turiste... U pravu su, jezero je puno le¹eva... :o ;D


Mrle, to je zato ¹to prerano ili previ¹e otvara... :)
Jel potopljena i crkvena osvestena septicka jama? 😂😂😂😂😂😂

friziderdzija

#722
Citat: Laziæ poslato 20 Decembar, 2018, 12:21
A bre i bila mala fla¹a ono vi¹e kao lek, ne za nas alkose ¹to loèemo na Minakve... :o ;D

dogodine nosim balonèe...

Lazic

:o :) :-*


@Stilgar:
I da jeste to su odavno pojele pastrmke... :)

Gavrolini


Lazic


friziderdzija

Могли би ове зиме нешто да направимо...алкохолисање, преждеравање...да туримо на ражањ неко прасе, јаре, јагње, диносауруса...шта ко згази на путу...спавање по ћошковима у нечијој викендици...исто ко заовине само зимска верзија...викенд

Lazic


Gavrolini

Citat: friziderdzija poslato 20 Decembar, 2018, 19:02
Могли би ове зиме нешто да направимо...алкохолисање, преждеравање...да туримо на ражањ неко прасе, јаре, јагње, диносауруса...шта ко згази на путу...спавање по ћошковима у нечијој викендици...исто ко заовине само зимска верзија...викенд
A neeee...letos sam mogao koliko toliko da pobegnem od tebe kad seèes drva....gde da pobegnem po ovoj zimi. Zajebi to po coskovima. U prostoriji gde ti spavas u jednom ,ostala tri coska sigurno ne spavaju :)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Realno ne bi niko spavao osim Vlade, ali bar bi se lepo opijali celu noæ... :o ;D

Kostić

za¹to mi po gps-u pokazalo 16,3 km a po km satu 15,4 km? gume su po fabrièkim dimenzijama

Hurricane

gps ume da sla¾e ili pogre¹i, ja sam jednom i¹ao preko mosta 200 po cajgeru gps ka¾e 180 ne¹to,

veæ sledeæeg dana i¹ao 170 po cajgeru a gps ka¾e 195  [neampojma]

Kostić

kapiram sitne oma¹ke zbog seèenja krivina i raskrsnica al ovo je mnogo 900 m na 16 km. jebemliga sat mi izgleda u redu kazaljke ok ne zapinju itd. mo¾da je do gps-a

Kostić

a prièam o preðenom putu po navigaciji, ne brzina kretanja

mi¹ko_kolo

Заменио амортизере на петим вратима. У Еуро07 780 кинти по комаду. Код свих осталих од 1000 навише.

stilgar

pogledam ga svaki put kad izadjem iz kuce :) cekam lepse vreme da vozim motor. Auto ce u tazbinu tek za svetog jovana u januaru. 8400 km od avgusta 2017. koj sam *rac bacao pare, bolje da sam kupio novog versusa i vozio nubiru :)

Lazic


megaidiot

Citat: Kostiæ poslato 26 Decembar, 2018, 12:15
a prièam o preðenom putu po navigaciji, ne brzina kretanja
ako nije dobro uhvatio pocetak i kraj i jos izgubio neke tacke izmedju normalno je da ce pogresno da izracuna kolko je presao - gps konfekcija antene lazu do 10m i ono sto se vidi kako strelica lezi na putu zapravo softver radi korekciju tako sto polozaj sa gpsa zalepi za najblizi put na karti.
auto meri okretanje guma tako da ne moze da se zajebe.

Lazic

A kad ¹lajfuje¹ besomuèno? Uspevao sam nekad da preðem i po par kilometara poku¹avajuæi da se uparkiram...

Kostić

Citat: megaidiot poslato 26 Decembar, 2018, 17:04
Citat: Kostiæ poslato 26 Decembar, 2018, 12:15
a prièam o preðenom putu po navigaciji, ne brzina kretanja
ako nije dobro uhvatio pocetak i kraj i jos izgubio neke tacke izmedju normalno je da ce pogresno da izracuna kolko je presao - gps konfekcija antene lazu do 10m i ono sto se vidi kako strelica lezi na putu zapravo softver radi korekciju tako sto polozaj sa gpsa zalepi za najblizi put na karti.
auto meri okretanje guma tako da ne moze da se zajebe.

biæe da je to. pre nego sam krenuo ukuco od a do b i ispalo 16,3 km al nisam i¹ao po njegovom najkraæem putu nego po mom i dobio 900 metara manje. viko je on ne tamo ne ja znam bolje al ga nisam slu¹ao :) a znam da je km sat u redu jer znam napamet neke rute u metar.

naravouèenije taj gps samo za one koji ne znaju put napamet :)