Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


mi¹ko_kolo

Citat: viper poslato 25 Novembar, 2018, 12:53
Crko famizni exide akumulator, sad ima da kupim najjeftiniji.
Мени тај најјефтинији траје већ 5 година и тек сад показује знаке липсавања.

Lazic

Nekad su jedini davali 3 godine garanciju, imao jedan seljakao ga iz Kedija u Hondu, crkao kod Mihajla mislim da je bio star oko 4 godine... Pre 3 godine mi rikne neki bezimeni na Pikasu star 3 godine, kolega mi pokloni nov nekori¹æen ali 3 godine blejao u podrumu, eno ga jo¹ pali... Dosuo sam mu malo vode letos... U èetvrtak i petak bilo -7, upalio na kvrc... :o ;D Nadam se da æe da pregura i ovu zimu...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mrle poslato 22 Novembar, 2018, 20:00
Razume li se neko u oldtajmere? Konkretno imam neke delove mercedesa w136, 170, bem li ga '50-'60to godi¹te. Brave, glavu volana, dr¾aè filtera ulja...
kome treba platice to lepo...ako hoces da se kurtalise i uzmes neke pare ponudi saletu hadzicu...cesto restaurira te mercedese....petlovo brdo , servis malih motora, HAKO...ili na kruznom putu preko puta vile vertigo.....
doduse vidjam ga i ja skoro svaki dan pa mogu da ga pitam da li je zaintresovan.....
javi mi samo sta sve ili da ti pribavim telefon...mada

http://www.oldcars2.com/

imas na sajtu telefon....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Zalepio providan selotejp preko maske za hladnjak, lepse mi nego karton :D

Lazic


mi¹ko_kolo

Ставио сва четири зимска точка.

Lazic


Glava Dole

Citat: bigbad86 poslato 04 Decembar, 2018, 12:40
Zalepio providan selotejp preko maske za hladnjak, lepse mi nego karton :D

Promeni termostat, nije 100 dukata, mozes ocas posla sam i ujedno promenis i antifriz.
Zdravije je za motor da uvek bude zakucan na radnoj temperaturi, potrosnja je onda nesto manja, grejanje uvek savrseno a ne drkas se sa kartonima koji su onda totalno bespotrebni s obzirom da kroz hladnjak i ne struji voda dok ne postigne temperaturu ;)

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2018, 09:57
Kasni¹ Mi¹ko... :)
Био на путу целу прошлу недељу, а и не скидам летње гуме већ имам зимске на челичним фелнама.

Lazic

Najvi¹e mrzim da ih sam menjam... 4 puta podigni i spusti auto, jebi se sa pretegnutim ¹rafovima, od ulaza do podruma jedan sprat i 50ak metara, iznosi zimske toèkove, unosi letnje... Verujem da je tebi sve tu pri ruci... ;D Redovno mi toèkovi zaribaju na centralnoj rupi pa moram da ih ¹utiram besomuèno dok ne siðu... :D Obavezno se ukoèim dok ih izmenjam... :D

mali_zmaj

Provjerio ulje,isto kao i zadnji put!! Ne tro¹i,ebo mamu svoju ¾abarsku!!  Kupio WUNDERBAUM clasic black,i okaèio!!  Nemam ¹ta da radim na autu,kad je vrh italijanske tehnologije!!  hahhaha!!  ;)  Serem, ima malo limarije,¹to ga neka "baba" vozila prije mene..,pa sad ja bolesnik ne mogu to da gledam,dogovorio da se to malko lakira...
jin-jang

viper

Ajde nemoj da nas palis sad, gde bre Italijan mo¾e da valja, samo Nemac to jest wagen je zakon😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

CBRR1

Citat: viper poslato 06 Decembar, 2018, 18:18
Ajde nemoj da nas palis sad, gde bre Italijan mo¾e da valja, samo Nemac to jest wagen je zakon😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

1.9jtd je bolji od 1.9tdi...1.7 isuzin agregat bolji od oba pomenuta...

Lazic


sremac

Citat: CBRR1 poslato 06 Decembar, 2018, 21:02
Citat: viper poslato 06 Decembar, 2018, 18:18
Ajde nemoj da nas palis sad, gde bre Italijan mo¾e da valja, samo Nemac to jest wagen je zakon😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

1.9jtd je bolji od 1.9tdi...1.7 isuzin agregat bolji od oba pomenuta...

agregat je dobar, ali bos pumpa je kritièna o DTI govorimo,a CDTI je u su¹tini  mJet koliko ja znam 1.3 i 1.9 :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

FANTOM

    Jutros otkazali migavci i pokazivanje temperature na Yugicu . Veceras promrdao osigurace sve proradilo .  [watching]

UFF

Citat: CBRR1 poslato 06 Decembar, 2018, 21:02
Citat: viper poslato 06 Decembar, 2018, 18:18
Ajde nemoj da nas palis sad, gde bre Italijan mo¾e da valja, samo Nemac to jest wagen je zakon😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

1.9jtd je bolji od 1.9tdi...1.7 isuzin agregat bolji od oba pomenuta...

koliko si izuzua imao u zivotu?
ili si samo dobar u guglanju i poznajes dosta internet strucnjaka rekla kazala?

Boban_m

Isuzu 1.7TD (1995) najgori motor koji sam imao u autu. Preslab, nije mali potrosac.

Andjelo

Evo ja cu da demantujem tvdnje da motor isuzu dizel .....imao sam vektru b 1.7td malo uvezao iz Nemacke za prodaju na satu je bilo 470.000km motor radio kao sat .Posle toga 2005 kupio astru G karavan sa 30.000km vozio 4 godine i prodao sa 160.000km.....nisam imao nikakvih problema osim alternatora a u medjuvremenu i Astru H 2005 kupljena sa 97.000km .....prodata sa 156.000km isto alternator i crevo od grejanja.Kupio taksista u Beloj crkvi 2011 trenutno na satu 530.000km bez ikakvih problema