Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

kosta, daj otpocni neku knjigu, kako god da se zavrsi ima da valja.

inace uspeo sam da odglavim bravu od sedista koju sam prethodno uspeo da zaglavim :)

Kostić

a i d¾ipsi je nastradao od igranja soru¾jem, mada sam ja tad bio u vojsci al me nisu pustili da idem na sahranu pa sam pobego posle dva dana i¹o na groblje i vratio se kamionom æale i¹o za maribor



Kostić

Citat: megaidiot poslato 10 Oktobar, 2018, 01:33
kosta, daj otpocni neku knjigu, kako god da se zavrsi ima da valja.

inace uspeo sam da odglavim bravu od sedista koju sam prethodno uspeo da zaglavim :)

pa mogo bi al me realno jako mrzi. rekvijem za jedan san od ¹elbija bi pao u vodu kad bi ja piso knjigu i jo¹ jedna osoba :)

Boban_m

Ti drzis olovku, a druga osoba mrda papir? ;D

Kostić


Hattrick

Kuca bez puske nije kuca, pa nek prica ko sta hoce.  :)

Kostić


Kostić

#487
pu¹ka ukuæi je super, em ima dvori¹te, em ima koliko mesta za upad pa i da se brani¹ pu¹kom. u stanu mo¾e¹ samo da gaða¹ kom¹iluk s prozora ;D

plus u stanu ima¹ buljuk oruða sa kojim mo¾e¹ da se odbrani¹ od napadaèa na vratima. recimo struja. struja je keva stvar mada je zabranjeno dr¾ati izolovanu kvaku pod naponom ;D

tejzer, simpatièna igraèka

besna ¾ena ispred tebe - siguran spas od napadaèa ;D

and more more ou¹n toga :)

da jedan moj kom¹ija nije dr¾o ducu u gajbi, sin mu ne bi robijao debelo zbog detinjastog pona¹anja

dok je ¹toljpi mogo da se nosi po ulici pa i ajde, ima smisla. ovako samo ukuæi em èami em èesto donese zlo

bajdvej, ¾iletna rukavica je mama keva svih siled¾ijskih nagona. kad te neko odandari a ti mu vrati¹, vi¹e ne dandara nego iskrvari i umre

El Jefe

Око мене живе лудаци. Један је на шоферку налепио плакат, не прилази пуцаћу са терасе. Други оде на одмор и стави на врата натпис, врата су минирана. Укратко ако си ћорав или неписмен има бато да најебеш само тако.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

najsme¹niji su oni koji mlate pi¹toljem a znaju da neæe da ga upotrebe i ponekd se desi da ostanu bez istog kad tako ¾ivèane. èovek kiji se pla¹i ima oru¾je kao i paranoje. a ode¹ namore, doðe lopov upadne u gajbu mazne utoku i kad nekog upuca, tebe jebu ¹to nisi osigurao. heh...

FANTOM

    Juce zamenio regler na Yugu . Posto od kad sam stavio ove nove farove i sijalice izgleda vuku malo vise struje. A stari regler je lose radio jer kad se upali auto i radi na leru farovi ckilje . Nov regler neki ceski , posto je takav bio i na kolima uzeo u Top Autu za 900 din . Izmereno unimerom sad puni kako treba .

Hurricane


Gašpar

Jugoslav je ubedljivo najzahvalniji auto

Lazic

Citat: kosta66 poslato 10 Oktobar, 2018, 10:14

besna ¾ena ispred tebe - siguran spas od napadaèa ;D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]










Citat: El Jefe poslato 10 Oktobar, 2018, 10:29
Око мене живе лудаци. Један је на шоферку налепио плакат, не прилази пуцаћу са терасе. Други оде на одмор и стави на врата натпис, врата су минирана. Укратко ако си ћорав или неписмен има бато да најебеш само тако.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

milomir22

Pre 10ak godina sam manijakalno pratio crnu hroniku i secam se istinite price gde su 3 seoska djilkosa (neko vojvodjansko selo je u pitanju) krenula da opljackaju neku bakutu, samicu koja je radila u Nemackoj i ima inostranu penziju, momci nisu znali da bakugan ima tandzaru, a oni krenuli s plasticnim pistoljima. Epilog, uspeli su da zbrisu babi s nisana, ali su se javili u lokalnu ambulantu da im vade sacmu iz buljsona, kada su ih uhapsili.

Volim oruzje i znam da ga koristim, nemam ga jer imam kratak fitilj i ne bih zeleo da padnem u iskusenje da ga nekad upotrebim. Otac u selu ima neko naoruzanje, jebes selo i okucnicu bez lovacke puske.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

#495
    A da Dachmen mi napravio nalepnicu  [rofl] [kralj]


UFF


Kostić

lovaèka pu¹ka je jedno a kurèenje u gradu sa prangijom ne¹to sasvim drugo. jednom davno neka dva lika se posvaðala na nbgdu u saobraæaju i jedan izaðe iz auta i poène da mlatara prangijom i da pièkara, a ovaj sedeo u kolima i kad je ruka pri¹la blizu prozora ovaj ga makne za ruku zavrne je ispade prangija èoeku u auto, onaj se ukopo u mestu, a èoek otvorio vrata iza¹o i ka¾e: - de uzni ovo i nemo se mnogo nervira¹. ovaj posle jao izvini fitilj deca u kolima ¾urim lekari baba na samrti bla bla i raziðo¹e se.

da je bio neki nadrkani nabo bi mu tu prangiju u èelo i odno je pa bi em bio na ¹teti za ke¹, em ne bi znao ¹ta da la¾e muriju gde mu je drndara

al deca u kolima.... stvarno

Hattrick

Treba biti ozbiljan debil da izvadis prangiju koju ne nameravas da upotrebis istog trenutka. To mu dodje kao da namestis ribu da klekne, izvadis kitu, i kazes, ma ne da mi pusis, samo da ti pokazem da imam.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]


Pro¹ao ispitavanje za atest gasa... :D Nije da sam hteo, naterali me... ;D