Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: Hattrick poslato 09 Oktobar, 2018, 22:19
Jel si poslusao malog vrapca sto ti onomad ono rece na vrapcijem jeziku ?  :)

vrapci smeju da seru i po mojoj glavi ako im se oæe ;D ovi bezobrazni leteæi pacovi jok

Boban_m

Citat: kosta66 poslato 09 Oktobar, 2018, 22:20
¹ali¹ se. jel treba da polomim èoveku noge jer neæe da bude graðanin? misli¹ da je to te¹ko? nije bobane, to je lako. ne boje se svi posledica i tih ljuckih zakona. ima i ludog sveta, èitaj malo hronike
Ako se ne bojis ljuckih zakona, parkiraj na trotoaru i nemoj se nerviras, bole te cose ;D

bigsheki

ja sam se danas zanimao oko vita 115,riknuo mi stop prekidac,koju pizdariju napravi da covek ne poveruje,ne radi tempmat a radi limit brzine.kada stisnes kocnicu auto se ugasi,kada zelis da upalis auto nece da vergla jer izbaci start eror,izvadim i vratim glavni relej on upali.ocitao dijagnostikom na parkingu kvar i pokaze stop prekidac koji kosta 11eur.zamenuo za 2min,nema gresaka na tabli,ne gasi se kada stisnem kocnicu,jos sutra da proverim tempomat.tako da sam od ovolike price zamenuo samo stop prekidac.

Kostić

#463
ne vodi se auto na nas, sin æe da ga prevede na registraciji, greota da èoveku stigne kazna od komunalnih govnara. budimo ljudi iako nismo èoveci.

a da me brinu zakoni ne bih kolko puta sedeo u æorku za koje¹ta nego bi bio fin èoek i po¹tovo reketa¹e i ne bi me jurili ko da sam opljaèko banku i kucali na vrata svako malo jer tvrde da im doðem neke pare a nisam od nji uzo dinar ikad

sasa ns 1

Citat: Boban_m poslato 09 Oktobar, 2018, 19:12
Ptice ne ubijati niposto. Da ne bude posle jao najezda strsljenova, smridibuba i ostalih insekata. Vec ih ubijamo dovoljno otimanjem habitata, bukom i zagadjenjem.
[/qu
Citat: kosta66 poslato 09 Oktobar, 2018, 19:59
skupo mi je da dam sto evra a razmi¹ljao sam onomad bila jedna nova na buvljaku. bobane, meni moj auto vi¹e znaèi i od ptice i od kom¹ije koji h hrani iako ga opominje celo selo i od zakona koji mi brani da parkiram na trotoaru. nekome bi rado jebo majku pa bolje ptici nego ¾ivom èoveku
ptice je zabranjeno ubijati od vrapca nadalje.IDe sudija za prekrsaje

Kostić

ispred moje zgrade stoji kontejner na parking mestu. osam metara dalje je ¹irok trotoar i ima mesta za kontejner da ne smeta. jok, kontejner jede jedno parking mesto jer komunalne govnare zabole kurac da ga premeste. od kako je doneta uredba da je zabranjeno parkiranje na trotoaru, njima to doðe taman. ispisasmo more papira da ga sklone i niko kurcem ne mrda.

i ja treba da kleèim zakonu? pa nisam lud

Kostić

Citat: sasa ns 1 poslato 09 Oktobar, 2018, 22:27
Citat: Boban_m poslato 09 Oktobar, 2018, 19:12
Ptice ne ubijati niposto. Da ne bude posle jao najezda strsljenova, smridibuba i ostalih insekata. Vec ih ubijamo dovoljno otimanjem habitata, bukom i zagadjenjem.
[/qu
Citat: kosta66 poslato 09 Oktobar, 2018, 19:59
skupo mi je da dam sto evra a razmi¹ljao sam onomad bila jedna nova na buvljaku. bobane, meni moj auto vi¹e znaèi i od ptice i od kom¹ije koji h hrani iako ga opominje celo selo i od zakona koji mi brani da parkiram na trotoaru. nekome bi rado jebo majku pa bolje ptici nego ¾ivom èoveku
ptice je zabranjeno ubijati od vrapca nadalje.IDe sudija za prekrsaje

i ljude je zabranjeno ubijati, ide se 20 godina u æorku, pa se ljudi ubijaju

viper

Citat: bigsheki poslato 09 Oktobar, 2018, 22:22
ja sam se danas zanimao oko vita 115,riknuo mi stop prekidac,koju pizdariju napravi da covek ne poveruje,ne radi tempmat a radi limit brzine.kada stisnes kocnicu auto se ugasi,kada zelis da upalis auto nece da vergla jer izbaci start eror,izvadim i vratim glavni relej on upali.ocitao dijagnostikom na parkingu kvar i pokaze stop prekidac koji kosta 11eur.zamenuo za 2min,nema gresaka na tabli,ne gasi se kada stisnem kocnicu,jos sutra da proverim tempomat.tako da sam od ovolike price zamenuo samo stop prekidac.

Nemacka tehnika, to se ne kvari.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

nemoæ i ravnodu¹nost su neprijatelji èoveka. nemoæ stvara agresiju, agresija nekontrolisano pona¹anje. ako uz to ide i ravnodu¹nost, najebanits u najavi. danas je previ¹e nemoænih ljudi koje samo zdrav razum deli od bum-a. kome i to prsne èita se u hronikama, koje su opet jasan pokazatelj koliko je èovek zapravo samo ¾ivotinja

UFF

kosta imas li ti neko vatreno oruzje u kuci?

Kostić

da imam odavno bi paso korenje pod zemljom i ne volim ga u svojoj neposrednoj blizini

UFF

e pa onda moli boga da se ljudi oko tebe ne pretvore u zivotinje jer si ti prvi najebo, tezak si ko tinejdzerka
mada imas srece jer samo ce da te ubiju, niko nece da te siluje

Kostić

opasno bi me zajebali da me ubiju. i ¹to sam ja te¾ak ko tinejd¾erka. ja ne trpim silu ne sprovodim silu ne cinkam kom¹ije ne brinem o drugima i ne volim da drugi brinu o meni. ¹ta je tu problem, o zeleni zube prosvetli me :)

Kostić

jedino ako tebi ne napadne pamet da me ubije¹ ¹to trolujem forum. mada vidim da ima i likova kojima je zanimljivo

UFF

ma nece meni, daleko si mi i imacu preca posla ako do toga dodje ali ajmo ovako scenario No.1 :

apokalipsa, svako za sebe situacija proglasena, nebitno zasto ni zbog cega, zena komsije u stanu ispod tebe kaze svom muzu:

Od ovog trenutka su svi opasnost za svakog, treba da se zabarakadiramo, ne izlazimo i ne otvaramo nikom ali prvo da ocistimo zgradu od potencijalnih pretnji pre nego sto one sjebu nas, idi gore sa pistoljem (ili sa cmarom) i izrokaj onog komsiju ofucanog narkomana sto se oblaci kao i njegov motor a ima neke spriceve u njemu jer ce pre ili kasnije on da sidje da nama ukrade hranu, tebe da ubije a mene da siluje kad ga uhvati kriza.

i eto tako kosta postate prva zrtva apokalipse :D

mogu ja ovako koliko hoces ali mislim da si shvatio poentu

Kostić

ima tu istine, idem da se obrijem i oèe¹ljam, mada moje kom¹ije uvek ka¾u dobar dan i niko me ne gleda kao narkomana, jer me poznaju. a ako tvoje poente idu u smislu kako je nastradao vlada kljuè, tu veæ ima mesta za brigu. mada je vlada ipak bio lopov na prvom mestu. al nije zbog toga stradao. kapiram ja tebe, al ja sam ipak roðen sa nekim poremeæajima u koje spada i to da imam razum bistar ko potok i da ne volim kad mi neko gura bra¹no u glavu. naravno sav normalan svet tako razmi¹lja al malo ko laje. al ako laziæa nisu ubili ¹to presedniku skaèe po glavi pa  valjda neæe ni mene zato ¹to neæu da plaæam kazne. ako sam te dobro razumeo a mo¾da i nisam

UFF

nisi me shvatio

ubice te zbog sprica u motoru umesto cantrice za ulje

jer time nevoljno propagiras narkomaniju njihovoj deci (mozda je pre ovog posta bilo i nesvesno ali sad vise nije)

pored toga kao jedan i izgledas, dok oni shvate da ti stvarno nisi kasno ce da bude

Kostić

zeleni zube, dobri nasmejani èoveèe, onaj, ko ¹priceve na motoru vidi kao znak narkomanije, treba da se zapita, za¹to on to tako vidi. ¹pric je namenjen zdravstvu ali se koristi i u lo¹e svrhe - navike nekih ljudi. mnogo toga je namenjeno nekoj upotrebi i mnogo toga se zloupotrebljava.  ti ¹pricevi æe da stoje na tom motoru makar ja dobio metak. i u njima nikad neæe da bude droge, nego AT ulje.


Kostić

a sve i da po¾elim da kupim vatreno oru¾je, ne bih pro¹ao psihologa, a nelegalno ne ¾elim da kupim, plus imam decu, ne treba im to. jednom davno, vi¹e od dvaes godina, jedan moj prijatelj (radili smo zajedno kao èuvari) zajebavao se sa duvaljkom na smeni jer mu je bilo dosadno i ja mu ka¾em ne igraj se s time vrati to u pojas nervira me stvara mi nervozu imam probleme, on se ceri kao, aj ne seri. vrati to jebemumi¹a kati lepo ka¾em, on jok, igra se. ja mu uznem ducu, repetiram, naslonim na èelo i ladno ga pitam, jel oæe¹ da te upucam. on pobeleo, preznojio se. ja izbacim metak iz cevi i vratim mu duvaljku i nikad se vi¹e nije igrao tako. i nije se naljutio na mene jer je ukapirao ¹ta sam mu govorio. nemalo potom na drugom mestu mi na noænoj smeni, kad tu¾ibaba poèela da prièa ¹ifre i mi ukapiramo da se na¹ di¹a igro s ducom u kafani i duca opalila i kurac, ode du¹a. a kao momak sam obo¾avo kala¹, zbog pucanja oti¹o u vojsku sa tek 18 i napuco se za sve pare na takmièenjima. èak sam i jadnog je¾a ucmeko u ¹umi, al koj kurac je dahæo u zlo doba a ja na stra¾i posle mi ga bilo ¾ao :(

tako da - kostu je lako ubiti, al je red predugaèak :)

Kostić

a na jednom od tih takmièenja, nas ¹est budala nije svatilo komandu i zapucasmo pre nego je meta u¹la u izlog i izbu¹ili avion, dva sata èekali drugi, pilot se usro u gaæe, teli da nas ¹alju na vojni sud al nekako se to ispeglalo jer je bio teren kurac palac i posle dva sata doðe drugi avion i nas ¹est budala zapucamo kad je trebalo i padne meta, neko pogodio sajlu. zvali su nas èudnim imenom al osvojismo prvo mesto

:)