Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Citat: Kanarinac poslato 08 Oktobar, 2018, 12:32
Nisu pojeli govno sa Alfama, samo ljudi vole malo da preteraju. Verovatno mu se natopio komp ili neki od senzora. Imam slicnu pricu za e60, 530 imao sve od opreme. Elektronika mu u kurcu buila, svetleo kao bozicna jelka, a nista nije radilo, na kraju ga tako prodao covek samo da ode za neke smesne pare. Ja sam vozio 147 i bas joj nikad nista nije falilo, a znam i gomilu ljudi kojima takodje nista ne fali. Isto i za Fiat pricaju, imam Stilo na metan, auto se nekad ne gasi par dana i nista mu ne baguje spec, radi pali ide....

Al volje ljudi da nakite pa to ti je

Upravo!

Hurricane

Koji ste sektasi-entuzijasti

Odma skocili da se brane

Kanarinac

Hurikankovicu, bas nisam sektas. Prvi put sam sad 2 puta za redom uzeo istu marku automobila, inace sam vozio sve i svasta i iskreno nemamo nekih afiniteta prema alfi. Samo smara taj steretip alfa se kvari, a ustvari se kvari isto koliko i drugi automobili tog godista. Naravno tu je i neodrzavanje.
Evo realno, kazi mi bolji auto tog, mozda i mladjeg godista sa toliko opreme za te pare?

Hurricane


Gašpar

Bukvalno, vozio sva¹ta, imao sva¹ta i tvrdim.

Za pare za koje se prodaje:
- Svakodnevni auto Alfa bilo koja
- Pikap Kangoo
- Gradski Smart sa kikiriki farovima
itd itd itd

Ka¾ite mi realno, ¹ta 520D 2006 nudi vi¹e od 159 1.9?

mrle

gde koj moj sedoh juèe u alfu, usrah celu temu, jebala vas alfa.

Lazic

Sipao crvenu benzina... Da se naðe... :D U sredu atset plina i nadam se registracija... :D Neam jo¹ para al se uzdam u kosmos... :D

FANTOM

    Dakle danas otisao do vulkanizera , napravio mi plasticne prstenove koji idu na ove alu felne da drze sredinu tocka kako treba na sredini montirao na kola . 2500 din . Platio . Otisao do drugara montirao ove farove sto sam kupio pre neki dan i kupio neke nadrkane ledove sa sve ventilatorima cuda . Ma idi sija ubija .




Kanarinac

Al ce da ti blicaju sad i jebu sve po spisku :D

FANTOM

    Sto se mene tice mogu i da probaju da stanu  [rofl] [bejzbolka] [rofl] [welcome]

stalker92

Citat: FANTOM poslato 08 Oktobar, 2018, 12:40
    Registrovako Yugoca  [yahoo] [cheers]

Fantom sad mozemo na crtu :D Imam i ja te clear glass Autopalove veæ drugu godinu, korektno sijaju, nemam neke zamerke

! No longer available

FANTOM

    Ha ha o pozdrav i ti imaj Yuga ekstra al tvoj koral in lepsi ... Mislim da cu za jedno mesec dana skroz da ga sredim bice tip top . Bitno da sam ga juce registrovao sad lagano  [cheers]

mali_zmaj

Zamjenio amortizer gepeka,znaèi kad je ciknuo,mislio sam guma pukla!!
jin-jang

Kostić

prao govna od golubova sa krova po stoti put

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Boban_m

Ptice ne ubijati niposto. Da ne bude posle jao najezda strsljenova, smridibuba i ostalih insekata. Vec ih ubijamo dovoljno otimanjem habitata, bukom i zagadjenjem.

Kostić

skupo mi je da dam sto evra a razmi¹ljao sam onomad bila jedna nova na buvljaku. bobane, meni moj auto vi¹e znaèi i od ptice i od kom¹ije koji h hrani iako ga opominje celo selo i od zakona koji mi brani da parkiram na trotoaru. nekome bi rado jebo majku pa bolje ptici nego ¾ivom èoveku

Boban_m


Hattrick

Jel si poslusao malog vrapca sto ti onomad ono rece na vrapcijem jeziku ?  :)

Kostić

¹ali¹ se. jel treba da polomim èoveku noge jer neæe da bude graðanin? misli¹ da je to te¹ko? nije bobane, to je lako. ne boje se svi posledica i tih ljuckih zakona. ima i ludog sveta, èitaj malo hronike