Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Hattrick

Al treba obavezno i na gornjoj strani soferke da se stavi ona nalepnica preko celog sa stilizovanim crvenim slovima "Alfa Romeo". Da se vidi jos sa coske kuj nailazi.  :)

Glava Dole

Koliko sam se ja promenio, najduze sam se suzdrzavao da pokvarim coveku volju... ubrzano matorim [rofl] Misljenje je ko dupe, svako ga ima i svakom tudje smrdi... ako je njemu lep meni jos lepsi al nema teorije da bih tako oskrnavio auto... ne prilici ljubiteljima italijana, oni su ako nista drugo estetisti i uglavnom imaju ukusa :) Kic prepusti ljubiteljima nemca ;) [rofl]

viper

Jebe se meni za vase misljenje, meni se svida. 🤣🤣

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick


Jovan D

Citat: friziderdzija poslato 06 Oktobar, 2018, 16:32
Citat: viper poslato 05 Oktobar, 2018, 17:44
Zalepio nalepnicu 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
brate ... skini ovo...u pravu su, malo je seljana. i ja vozim alfu, tj imam ih 2...ovo se ne radi na alfi, da je vagen onda je obavezno...dodaje minimum 20 na sat
Gluposti, apsolutno na svakoj komercijalnoj marki sam ovako nesto vidjao, nije do kola do vlasnika je... a o ukusima vec znate se ne raspravlja ali o neukusima mozemo  [rofl]

Lazic

Ni u ludilu ne bi stavio tako ne¹to na gejmobil... I ovako me sramota ¹to ga vozim... ;D

sremac

Nije Alfa vozilo kome pa¹e bilo kakav stajling budzing, diodice, spojleri, pojaèala, eventualno neka Cuore Sportivo diskretna nalepnica. Jedini dozvoljen tjuning je da stavi¹ jelkicu, zavali¹ se u  Momo ko¾u , stavi¹ rukavice, odvrne¹ lagano Bosse,  slu¹a¹ kako ¹apæe tspark, i diskretno se odveze¹ do prvog majstora.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic


mrle

juèe bila neka 147 kod mog tasta, menjao branik, koèiona creva... i rekao mu ovaj da mu pogleda brisaèe... joj ludnice... upalim ja brisaèe, ne rade, sluèajno ugasim svetla, prorade, posle par minuta, upali se sam zadnji brisaè, prednji uspore, pogasim sve, brisaèi i dalje rade. Ugasim auto, upalim opet, probam brisaèe, ok, upalim svetla, ugase se brisaèi, pogasim sve, poène zadnji da radi, a prednji se jedva pomièu...

bucko

to je za ove sa konjskim zivcima,ja bi ga zapalio pa kad izgori ponovo bi ga polio benzinom...

Hurricane

 [thumb_up]

za entuzijaste samo, ja volim da ka¾em

mali_zmaj

Ne mogu da vjerujem da su tako pojeli govno na alfama,na mom fiatu iz 2004 te sve radi,sva elektronika!!!  La¾em maloprije mi ciknuo amortizer gepek vrata,prepao me kad je izduvao,mislio da mi guma pukla!!  :D  Mada to ne spada u elektroniku,ali eto...
jin-jang

Hurricane

mene najvi¹e nervira kad neka alfa a oæe to i kod fiata da bude, da migavac a ono blinkaju oba sa sve stop svetlom, ili rikverc umesto migavca

Kanarinac

Nisu pojeli govno sa Alfama, samo ljudi vole malo da preteraju. Verovatno mu se natopio komp ili neki od senzora. Imam slicnu pricu za e60, 530 imao sve od opreme. Elektronika mu u kurcu buila, svetleo kao bozicna jelka, a nista nije radilo, na kraju ga tako prodao covek samo da ode za neke smesne pare. Ja sam vozio 147 i bas joj nikad nista nije falilo, a znam i gomilu ljudi kojima takodje nista ne fali. Isto i za Fiat pricaju, imam Stilo na metan, auto se nekad ne gasi par dana i nista mu ne baguje spec, radi pali ide....

Al volje ljudi da nakite pa to ti je

mrle

imam Multiplu, pre toga Punta, u porodici i Stilo 3v i Stilo karavan, sve radi kao sat godinama. Ovo prièam o de¹avanjima na Alfi u koju sam sluèajno seo...

FANTOM


mrle

Citat: Hurricane poslato 08 Oktobar, 2018, 12:28
mene najvi¹e nervira kad neka alfa a oæe to i kod fiata da bude, da migavac a ono blinkaju oba sa sve stop svetlom, ili rikverc umesto migavca

to je boljka svih Punta. Na d¾eku ima poseban pin za masu koji bem li ga olsidira, nagori... i potrebno je (bar sluèaj na mom puntu) da se na par meseci skine ¹topka, isprskaju kontakti, sijalièna grla... onda radi ok (a ponekad ne).

mrle

Citat: FANTOM poslato 08 Oktobar, 2018, 12:40
    Registrovako Yugoca  [yahoo] [cheers]

ba¹ juèe odem na pumpu da kupim H7 za pomenutu Alfu i sretnem malog Meæavu. Reèe mi da je dan D za Jugiæa.

Kostić

Citat: Hurricane poslato 08 Oktobar, 2018, 12:28
mene najvi¹e nervira kad neka alfa a oæe to i kod fiata da bude, da migavac a ono blinkaju oba sa sve stop svetlom, ili rikverc umesto migavca

oæe to da se desi kad je masa negde rðava i nema veze sa alfom. alfa je dobar auto kao i svaki drugi. ja samo imam zamerku na dugmiæe, mnogo su ne¾ni i odma sam polomio jedan za prozor kad sam je kupio ;D

na pe¾ovu to bolje re¹eno, em na sredini em voliki <------- ----------> nemo¹ se oma¹i a bogomi ni polomi