Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

#340
Citat: kosta66 poslato 28 Septembar, 2018, 20:38
...nema goreg od bolesnog adrenalina tipa da na trokolici ide¹ dve glave...

:o :o :o



Kostić


®or¾

Nisam nikada bio ljubitelj minija,em mi je tri broja manji,em sedim ko na ¹amlici,em sam drugaru mamlo malo slao delove iz Engleske( uglavnom je bila neka zajebancija sa koèionim sistemom i znam da ga je jebeni mini ko¹tao ko' prva ljubav

Kostić

dobro ok je to ko ¹ta voli ali psiho adrenalin je najgora bolest. meni 200 u bemveu ko u laði a 160 u miniju knedla u grlu i dok strah ne potisne adrenalin ko da nisam ¾iv zato sam i radio kojekakve gluposti èisto da vidim dal æu da preteknem


Kostić

ovako æe mige i kosta da razjebu ko¹utnjak i one reli trkaèe ko svinja masan d¾ak!  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=-rjIA4SYNcQ

viper

Ugradio USB punjaè da ne nosim power bank 😁


Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

FANTOM

    Skinuo stari zadnji branik sa Yuga danas , tj odsrafio one srafove gde se kace nosaci. A oni na krajevima gde se kaci za kos ijao nece da se odsrafi mora kontra da se drzi . Upada mi blato iz kosa u oci reko jel tako . Ustabem pa kad sam ga zgrabio sa dve ruke i iscupao celo koplet sa kola . Nanu li to mene si nasao da zajebavas . [bejzbolka] [cheers] . Sutra treba da skinem sa drugog Yuga rashodovanog ceo branik i da usrafim na moj .

Kostić

#348

do¹lo je do gre¹ke ;D

®or¾

Citat: FANTOM poslato 02 Oktobar, 2018, 00:01
    Skinuo stari zadnji branik sa Yuga danas , tj odsrafio one srafove gde se kace nosaci. A oni na krajevima gde se kaci za kos ijao nece da se odsrafi mora kontra da se drzi . Upada mi blato iz kosa u oci reko jel tako . Ustabem pa kad sam ga zgrabio sa dve ruke i iscupao celo koplet sa kola . Nanu li to mene si nasao da zajebavas . [bejzbolka] [cheers] . Sutra treba da skinem sa drugog Yuga rashodovanog ceo branik i da usrafim na moj .
[rofl]  [rofl] Siled¾ijo  [clapp] [clapp] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ®or¾ poslato 28 Septembar, 2018, 21:04
Nisam nikada bio ljubitelj minija,em mi je tri broja manji,em sedim ko na ¹amlici,em sam drugaru mamlo malo slao delove iz Engleske( uglavnom je bila neka zajebancija sa koèionim sistemom i znam da ga je jebeni mini ko¹tao ko' prva ljubav
kume zorzo, ne primaj kostine price ka srcu....kiti on to malo vise nego sto je normalno...mesavine realnosti i snova....taj nije video ni 200 u avionu, jer nije avionom ni leteo,.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


®or¾

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Oktobar, 2018, 10:40
Citat: ®or¾ poslato 28 Septembar, 2018, 21:04
Nisam nikada bio ljubitelj minija,em mi je tri broja manji,em sedim ko na ¹amlici,em sam drugaru mamlo malo slao delove iz Engleske( uglavnom je bila neka zajebancija sa koèionim sistemom i znam da ga je jebeni mini ko¹tao ko' prva ljubav
kume zorzo, ne primaj kostine price ka srcu....kiti on to malo vise nego sto je normalno...mesavine realnosti i snova....taj nije video ni 200 u avionu, jer nije avionom ni leteo,.....
Opu¹teno Revolucijo,ma¹tati ne ko¹ta ni¹ta,a ne poznajem ga sem sa foruma,tako da mi je jo¹ uvek zanimljivo da èitam njegove zajebancije ;D

Kostić

a ono ¹to jes jes u moje vreme su bile neke karavele to se jedva vuklo nije postojala turbina u avionu :) i sve ¹to alja ka¾e takoe :)

ЯЭВОЛУТИОН

najblize tome si video kuravele sa stajge....ajde bre prestani...iam fikusa koji idu 200 ali kostaju 35000 evra....nagledao sam se domacih projekata i nijedan nije prebacio 160....i to je diskutabilno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

takoe. to su rekli i ljubi¹a i maki onomad. lago sam. dodu¹e nisam ni imo km sat nego samo obrt pa je neko raèunao na toèak guma rpm. a kuravele sa ¹tajge sam jebo jedno 150 ostalih 250 bile plavi mos, obrenovaèki i ne¹to na hotelske :)

9.200 rpm - 13 cola toèak, guma fulda diadem 2 zaboravio sam visinu. pa raèunaj, ja ne umem

Kostić

avijonom sam leteo okruglo tridesetidva puta :)

krsta63

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Oktobar, 2018, 15:07
....nagledao sam se domacih projekata i nijedan nije prebacio 160....i to je diskutabilno.
1984 sam imao ficaka 1982. 850  sa najtoplijom bregastom, dvogrlim veberom, cetvorostrukom izduvnom.
Na 8300 je lomio razvodnu ruku i kapu, (verovatno da bi toliko zaigrao da je rukom mlatnuo kapu). I¹ao odlièno, bolje nego bilo koji serijski jugo. Ali krajnja ne vise od 150 160 max.
Imao sam osecaj da je onaj glupi menjaè jeo svu snagu.

Kostić

a ¹to se tièe para, mnogo vi¹e ko¹ta karoserija nego motor. jednom smo bora i ja i¹li u u¾ice i kupili neki agregat od lanèije za trke za 400 maraka, teo bora da ga uturi u juga

Kostić

Citat: krsta63 poslato 02 Oktobar, 2018, 15:17
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Oktobar, 2018, 15:07
....nagledao sam se domacih projekata i nijedan nije prebacio 160....i to je diskutabilno.
1984 sam imao ficaka 1982. 850  sa najtoplijom bregastom, dvogrlim veberom, cetvorostrukom izduvnom.
Na 8300 je lomio razvodnu ruku i kapu, (verovatno da bi toliko zaigrao da je rukom mlatnuo kapu). I¹ao odlièno, bolje nego bilo koji serijski jugo. Ali krajnja ne vise od 150 160 max.
Imao sam osecaj da je onaj glupi menjaè jeo svu snagu.

meni je eksplodirala glava i¹èupala ¹rafove na 9.200 kod zmaj pumpe, ko je tada bio na smeni èuo je kabum. posle ga odneli kuæi i prodo sam ga ciganima za sto maraka

i ja sam imao pravljenu usisnu granu sa dva dvogrla webera i slinuo sam poluge i namesto da otvara sva èetiri grla pa je èupo poluosovine svaki drugi dan

agregat je bio levak talijan iljadarka sa jednim kaj¹em (vodena pumpa) talijansko palenje petobrzinski menjaè