Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Alfa sredena, popravljena pumpa goriva, odradio i servis trapa, zamenjena gornja leva viljuska, kraj letve i jedna zadnja sablja sad nista ne lupa.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini


mrle


viper

Sad leti 😁

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mrle


Lazic

Zamenio zarðalu maglenku, 5 dana mi auto blejao na ivici zidiæa ispred zgrade, kom¹ije sve bile u èudu... Prvo dobio pogre¹nu maglenku u petak, pa je zamenio u ponedeljak, pa èekao lep¹e vreme i slobodan dan... :o ;D I za¹titio plinsku bocu odozdo kako je nedavno propisala dr¾ava... Jo¹ samo pare da organizujem i konaèno registrujem gejmobil... :D

Hurricane


Lazic

Bilo ga je manje nego ¹to smo mislili, jedva sam uspeo da pokrijem celu donju stranu... :-[ :( :-*

FANTOM

E ovako zamenio levo oscilirajuce rame na Yugu danas , i drugar me iznenadi i pokloni mi alu felne 13" sa sve zimskim gumama Savinim . Ijaoooo srece li moje [yahoo] .I nacentriran trap konacno privi put posle 3 godine .


Gašpar

©ta si ga digao nazad, ko da æe¹ cement tovariti?

FANTOM

    Ulica je na nizbrdo mozda zbog toga dobra greda bajo moj nije kljokno  ;) [rofl] [thumb_up]

Kostić

док су људи зидали миљаковац и куповали аутомобиле од бензина костић ишо у курвање и возио ово и уложио 5,500 марака у мотор и мењач и зајебаво милицију по ауто путу. едном у пожешкој неки нарогушени ћелави пандури тели да се тркају и ја их избезумим и станем на следећи семафор а један ће: - а шта имаш под хаубом?

па мотор  [neampojma]

једном у пилота извртео двадесетак кругова код пекаре бане, стао саобраћај

једном му отпо точак на 180 на панчевцу срећом био патос фул па није испао, исеко осовину, маки га шлепово на куку од комбија све га излупо по крилима после ја купио све ново и склопио у соби изно напоље и монтиро. нисмо знали како да га одшлепамо и мудри маки каже ватај за крило и дижи на куку... и стигосмо кући!

макија возо по снегу кроз дрвеће кад ме није убио и искочио напоље, каже ти си лууууууууууууд

на ауто путу 9,200 рпм са абартовим фелнама 13 и фулдом диадем 2 (око 208 кмх) (експлодирала глава, ишчупала шрафове)

купио мењач у италији 1500 марака 5 брзина и агрегат од абарта са два двогрла вебера који су отварали сва четири грла у исто време. стиснем гас и иза мене испадају полуосовине и делови све почупа. ауто зоки се обогатио на мени  ;D

и дан данас ме понеко пресретне на улици и пита где је баба занети  ;D

FANTOM

    Znaci Kosta nekad si imao ozbiljno para ... Mora da si radio neki dobar posao , cim si imao za viska love da budzis kola .... :D [watching] [cheers]

®or¾

Bata Kole,znaèi jo¹ od figuara,je krenula opsesija vezicama i lepljivom trakom,mada na 200 glave u fiæi i stakla ispadaju,dobro da si ti nama preteko

Kostić

#334
mda ispadaju. nego fiat je 1956 testirao fiæe kaubojce na test pisti sa agregatima 1.0 (koj sam ja uzo) i 1.3

1.0 je na testu zabele¾io 218 a 1.3 245 i postojao je novinski èlanak o tome koji sam imao al ne znam gde je i to nema na internetu da se naðe istp kao ¹to nema tristaæa na trkama iako je vo¾en imo sam sliku

nego bata ðole jesi nekad probo mini 1.3 GT ?

®or¾

Nisam Kole gt ali sam probao æofija poput tvog,Mo¾da i zna¹ auto.Fiæa bio pokojnog Ceke iz Ns a vozio ga Manojlo na trkama,i¹ao je ko sukleta.Visok sam ja za mini uvek bio,sav se skvrèim ;D

Kostić

e pa probaj da se skvrèi¹ u njega i stisni gas i svatiæe¹ da je fiæa tenk :)

ne znam tog fiæu al se seæam zekinog iz starog doba :)

®or¾


Kostić

zeka iz dmba dole na krivini. nekad je vozio apenca danas mu klinci voze brdo i reli

inaèe nema goreg od bolesnog adrenalina tipa da na trokolici ide¹ dve glave...

Kostić

kad smo kod minija susi ima neki nadrkani mini gledam ga svaki dan kad proðem i kapiram da sam jako ljubomoran