Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

skino 185 65 stavio zimske 165 70 a u sredu sti¾e komplet set turbina  :o ;D

MIGE

Citat: kosta66 poslato 22 Septembar, 2018, 10:00
skino 185 65 stavio zimske 165 70 a u sredu sti¾e komplet set turbina  :o ;D
ma gde ces bre turbinu na 1.4?nije to samo staviti,tu idu i neka podesavanja..i pitanje da li ce moto o da izdrzi  [dunce]

Kostić

puna kuæa novih delova, ne jede se ne pije se, sprema se ... a dal æe da izdr¾i nem pojma. al ako jugo izdr¾i valjda æe i pe¾ov ;D neæe turbina dide tek tako na bud¾ ne boj se

MIGE

Citat: kosta66 poslato 22 Septembar, 2018, 10:22
puna kuæa novih delova, ne jede se ne pije se, sprema se ... a dal æe da izdr¾i nem pojma. al ako jugo izdr¾i valjda æe i pe¾ov ;D neæe turbina dide tek tako na bud¾ ne boj se
koliko te izasao set,ako nije tajna?i gde si nabavio?

Kostić

#304
donosi neki sinov drug iz ¹vabije ne znam kolko ko¹ta al verujem da je skupo ko krv. to on oæe da napravi sebi auto ja samo æutim i gledam kako tro¹i pare... inaèe prvi problemi krenuli, ne pa¹u distancijali manja im je rupa za 2 mm, dal je deèko oma¹io ili sport verzija ima ¹ire glavèine ne znam. sad moraju da se pro¹ire za tih 2 mm a ceo prednji trap ide drugi i nov upravljaèki sistem komplet... a gde i kako misli da stavi turbinu isto ne znam, al ka¾e da mo¾e da se ne bonsekuje hauba i ti kurci bud¾ sistemi. ne znam al videæemo do proleæa dal æe i kuæu da proda jebo ga auto :)

a kad mu doðe registracija pitaæu ga jel æe da ga puste na tehnièkom.... mada ne menja spolja¹nji izgled. pali se na neke slipere jebemliga....

MIGE

Citat: kosta66 poslato 22 Septembar, 2018, 10:59
donosi neki sinov drug iz ¹vabije ne znam kolko ko¹ta al verujem da je skupo ko krv. to on oæe da napravi sebi auto ja samo æutim i gledam kako tro¹i pare... inaèe prvi problemi krenuli, ne pa¹u distancijali manja im je rupa za 2 mm, dal je deèko oma¹io ili sport verzija ima ¹ire glavèine ne znam. sad moraju da se pro¹ire za tih 2 mm a ceo prednji trap ide drugi i nov upravljaèki sistem komplet... a gde i kako misli da stavi turbinu isto ne znam, al ka¾e da mo¾e da se ne bonsekuje hauba i ti kurci bud¾ sistemi. ne znam al videæemo do proleæa dal æe i kuæu da proda jebo ga auto :)

a kad mu doðe registracija pitaæu ga jel æe da ga puste na tehnièkom.... mada ne menja spolja¹nji izgled. pali se na neke slipere jebemliga....
sliper,nego sta  [thumb_up]

Kostić

mda, samo jo¹ da nauèi da vozi... jer ako tata bude vozio, pla¹im se da æe jedno èetri pet iljada evra da ode za tili èas... ;D

®or¾

Tata ostavi se detetovog auta,probo si,video da ume¹ i dokurca.Ukoliko ga on sjebe ok,svi smo to radili ali sudeæi po tvojim postovima,previ¹e voli¹ Ko¹ i ok sla¾em se zna¹ gde kako i koliko al' ako mu sjebe¹ auto,N A J E B O  S I!Vrat se ti lepo na kravicu i da te Bog vidi.

Kanarinac

Aj za nas sa jeftinijim ulaznicama, sta se budzi?

Hurricane



Lazic


Gavrolini


CBRR1


sremac

400konja u autu je poprilicno ozbiljna i veoma skupa prica.
Sto se tice mastarije o turbo 106ici lepo zvuci ali malo konja se dobije u odnosu na igranku koja sledi da se upase i radi kako valja
budala na leru, mudonja u kontra smeru

FANTOM

    Bolje skupis pare pa uzmes jaci auto  :D , nego ovako budzi placaj porucuj cekaj nadji ko ce to da upasuje ...sklapaj ma idi. Pogotovo u Srbiji gde mali broj ljudi moze da priusti da im projekat bude drugi auto , a da imaju auto za svaki dan . 

MIGE


sremac

a da se ubaci 1.6 ili 2.0 pezov s otpada ? dosta jeftinije
al opet je pitanje cvrstine sasije, trapova , kocnica...
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Kostić

da je samo to nego ima tu jo¹ pun kurac svega i to se ne isplati zarad tri kruga po ko¹u i kabuma ;D odustao je za sad do proleæa skuplja pare za 1.6 gti jeftinije je

FANTOM

    Drugarov cale vozio Peugeot 306 2.0 xsi 1995. Do ove godine platio ga 560 e , auto bio uzet za neki dug , ulozio mozda 400 e kad ga je uzeo i fono ga sluzio jedno 3 godine isao onako bio je zamoren al za te pare okej prevoz bio