Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Citat: UFF poslato 11 Decembar, 2016, 20:29
Citat: hurricane poslato 11 Decembar, 2016, 12:47
Motor i auto moraju da budu iz Japana, taèka..


da bas bi mi smetalo da vozim npr nekog porsea i recimo ktm 1290 super duke do kraja zivota
na silu bi ih vozio i plakao za japancima :D

Od Por¹ea samo Carrera neka turbo, i to èisto zbog deèaèkih snova, a i tada bi siguran sam plakao za npr Nissanom GTR..

A KTM, super duke, ok, ali ne verujem tom brendu, ali uop¹te, ne znam da li bi ikad uzeo i¹ta od ktma..

Bilo kako bilo, kod zmaja sam primetio da ne bi voleo da se pati, tj tra¾i obièan auto sa ¹to manje potencijalnih problema, ne prièamo o luksuznim i super automobilima, tu, zna se racija prestaje..

I tada bih pre nekog italijana  uzeo, nego ¹vabu bilo kojeg, iako za svakodnevni auto nikada ne bih..

mali_zmaj

I ja volim talijana,ali kakav je izbor,kod nas nema puno fiata 500L,sve su vrlo mladi i skupi,novi tipo u pocetnom paketu sa 1.4 motorom 12 000 eura..,bez registracije,jedino ostaje croma,a njoj vec malo prolazi vrijeme,a ja bih sto mladje auto sto mogu kupit za pare koje cu da imam,tri fiata sam imao,nemam nista protiv njih....
jin-jang

Boban_m


mali_zmaj

Pravi zolju jesam,a i osu...,a sad na sta ti mislis pojma nemam...
jin-jang

Boban_m


Hurricane


Boban_m

Nezgodno je samo kad doktorsku titulu stavi ispred imena ;D

mali_zmaj

jin-jang

Ostoja

Nema¹ ni¹ta efikasno, a?
Pa bar kod tebe toga ima, hahahahaa...
©alim se, naravno, nigad gori i nikad pouzdaniji auto od FIAT-a nisam imao, nema pravila, a volim Italijane iako ih vi¹e ne vozim, Italijanske motore takoðe, a ne bih ih nikad kupio...
Jebi ga, sto ljudi - sto æudi...
Sto ¾ena.....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

joka


Hurricane


Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

joka


UFF

fiat ti je isti kurac ko jugo
jos od vremena fice pa sad preko punta pa na dalje
zastarela i losa jeftina tehnologija
cak i da smo siromasna nacija to ne znaci da treba da kupujemo sranja pogotovo ako imamo malo novca

fiat, italijan, kao jebena aprilija, oba konstatno u kvaru i uglavnom je struja :D (oni koje voze ta dva znaju o cemu pricam iako se foliraju da pojma nemaju)

ps. sto zena nema dvesta sisa, statisticki, na zalost

Ostoja

E pa mi æemo za na¹ statistièki uzorak uzeti 100 ¾ena koje sve imaju sise, pa ti vidi...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

ne verujem, imaju ih sve samo u teoriji, da bi poverovao morao bi da ih opipam prvo i da se uverim da su prave
svih 100 tj 200 naravno :)

Ostoja

Gre¹i¹ gre¹i¹, za statistièki uzorak ne proveravamo da li su prave ili plastika, samo proveravamo da li ih ima na broju. Na kraju, tu je Gauss-ova krivulja, sve ¹to ispadne ispod granica ne ulazi u obradu...
:-* :P
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

Ali MORA da postoji kontrola kvaliteta, pa nismo valjda kinezi bre :D

Hurricane

 ..mora naravno, ja æu kontroli¹em rupe, vi sise, dogovoreno  [cheers]

Ostoja

Apsolutno, kontrolu kvaliteta vr¹e samo vrhunski obuèeni struènjaci, ¹tosonoka¾e "ljudi sa iskustvom"...
Nego, pla¹im se da bi red za to radno mesto bio veæi nego kod Dafine svojevremeno...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...