Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ma mnogo bolje motor vuce kad si pod gasom ;D Za opkladu sam za vreme velikog odmora smazao pola litra rakije uz jednu pljeksavicu i porciju pomfrita i posle par sati dovezao kivija kuci skoro pa normalno ;D Cak sam i na crveno stao, do duse po sred pesackog al bitno da sam ga primetio ;D Al opametio sam se sad, pazim :D Lako tebi da ne stajes u BGu, mene bi u cacku i bez tablice pronasli za 10min :D

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Bori¹a

10 min je mnogo... vec te znaju [djavo]

dragan

nisam mogo odoleti.....oteti zeni auto...


Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
samo vas posmatram...

Hurricane

..jurio da kupim filter za benzin, pre¹ao 20km, do¹ao do Euro 7 na Ceraku, da imamo, ali ne ovde nego u centralnom magacinu..
A zvao i pitao ih lepo, ka¾e imaju ali ne reko¹e da nemaju na stanju u radnji..
Debili..

DebeliZmaj

sipo goriva malo i to ej to .. dosta sam radio za danas
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane

..zamenio filter benzina, konaèno, mislim da mi je majstor pro¹le godine rekao da je fabrièki na njemu, na satu 236.000..

inaèe po servisnom uputstvu na 100.000 se menja..

stari novi:



neko zna èemu slu¾i ovaj ¹raf na ¹rafu izlaznog creva?



i ova treæa mala podlo¹ka koju sam dobio u kompletu sa filterom a takva na prethodnom nije bila niti pa¹e negde:




inaèe auto preporoðen, imao je neku knedlu kad divljam pa pustim malo gas, rekli mi dizne, meðutim meni nikako nije lièilo na simptome dizni...


misa-pei

©raf je za ispu¹tanje vazduha. Ako ostane¹ bez goriva u filteru. Od¹rafi¹ ga, vergla¹ dok ne krene da izlazi gorivo, pa se moli¹ da istera onaj vazduh do dizni pre nego ¹to rikne acc :D :D :D

Bar su meni tako rekli :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Hurricane

...pa èekaj stani vidi, jesam i ja trebao to da uradim s obzirom da sam stavio nov filter u kojem naravno nije bilo goriva..

auto upalio najnormalnije na pola kljuèa i i¹ao do 170 bez ièeg èudnog osim ¹to nije ¹tucao vi¹e..

¹ta ti je acc? pumpa?

UFF

acc mu je akumulator koji ces da ispraznis verglanjem

misa-pei

Citat: hurricane poslato 10 Oktobar, 2016, 23:55
...pa èekaj stani vidi, jesam i ja trebao to da uradim s obzirom da sam stavio nov filter u kojem naravno nije bilo goriva..

auto upalio najnormalnije na pola kljuèa i i¹ao do 170 bez ièeg èudnog osim ¹to nije ¹tucao vi¹e..

¹ta ti je acc? pumpa?

Upalio, proterao, teraj dalje. Ako krene da ¹tucka, u ¹ta èisto sumnjam, otvori taj ¹raf i zaverglaj da izbaci vazduh. Mada sam 99,99% siguran da neæe¹ imati potrebe za tim.

Najva¾nije... Ni¹ta nisi pokvario!!! :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Citat: hurricane poslato 10 Oktobar, 2016, 23:55
...pa èekaj stani vidi, jesam i ja trebao to da uradim s obzirom da sam stavio nov filter u kojem naravno nije bilo goriva..

auto upalio najnormalnije na pola kljuèa i i¹ao do 170 bez ièeg èudnog osim ¹to nije ¹tucao vi¹e..

¹ta ti je acc? pumpa?
A da prvo malo sredi¹ trap, to ni¹ta... :o ;D

BOKYBOY

#52
Ubacio kompletnu led rasvetu u auto...ali bukvalno kompletnu...cak i u pregradi za rukavice,gepeku i pragovima ispod vrata... ;)











Lazic


Hurricane

Citat: Laziæ poslato 17 Oktobar, 2016, 09:43
Citat: hurricane poslato 10 Oktobar, 2016, 23:55
...pa èekaj stani vidi, jesam i ja trebao to da uradim s obzirom da sam stavio nov filter u kojem naravno nije bilo goriva..

auto upalio najnormalnije na pola kljuèa i i¹ao do 170 bez ièeg èudnog osim ¹to nije ¹tucao vi¹e..

¹ta ti je acc? pumpa?
A da prvo malo sredi¹ trap, to ni¹ta... :o ;D

jes, onda neæe biti ni upola ovako uzbudljivo kao sada..

mada mogao sam stvarno, prso mi je prednji desni amort, msm ono vla¾an je skroz da ne ka¾em okupan, ¹ta mo¾e da se uradi sa njim?

radi li neko da zna negde reparaciju istog, ili da kupujem polovan ili ne daj bo¾e mo¾da nov?




@boki: nema slike osvetljene pregrade za rukavice  :P

gde si uzimao sijalice, meni treba ova u kabini, slabo se vidi sa postojeæom...

BOKYBOY

@Lazic...Laki,ciganin sam,al najlepsi....  :-*
...ne fali mu nista,rasteretio sam alternator i smanjio potrosnju struje vise nego duplo...a izgleda i vidi se bolesno dobro...
...plus sam dobio minimum pet konja ...  :P

@Huricane...Zaboravio da slikam jbg,dodacu veceras...  :P Javi se Nemanji na 064 2421726 i pozovi se na mene,
on ti je tu na Vidikovcu kod Meka  :-*

mrle


Bori¹a


Lazic


BOKYBOY