Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

 :P

Evo jo¹ jedna interesantna tema, s obzirom da sam se hteo pohvaliti da sam zamenio sijalicu fara na Hondi (radilo samo dugo)

posle godinu i po dana, a takoðe i s jo¹ jednim obzirom da je ona druga slièna tema jako popularna a vezana je samo za motore,

pa da ne offujem...



..za sijalicu, pre neko veèe, stade devojka neka na semaforu i vrati se u rukverc na par sa mnom otvori prozor, ja veæ uzeo telefon u ruku,

kad ona: izvini, jel zna¹ da vozi¹ sa dugim svetlima sve vreme?  [rofl]

sva onako pametna...

bilo je krajnje vreme da je zamenim

Lazic


srbac

Nisam nista ali planiram. Cvili mi druk lager , kupio sam ga, 80eura  i nadam se da nije set kvacila i plivajuci zamajac  [doh] [doh] [doh]  onda sam prso ko lajsna !

Hurricane

..zar se druks ne menja zajedno sa setom kvaèila?

srbac

©to bi menjao ako radi dobro kvacilo. To je hidraulicni druk lager koji mi je pomalo pustao ulje ali sada mu je dosao kraj ! Videcu kad skinem menjac dole ,  èija majka crnu vunu prede !

Lazic

Kad se sad nisam ¹logirao, za pikasa druk lager 500 dinara... Remont lamele bio crvenu, korpa dobra...

UFF

prodao komsiji sve 4 svoje zimske gume za 40eur jer su bile 195/55/15

sad cu duzmem nove 65 i time sam povecao klirens za ovaj moj offroad :D

nego razmisljam 185 je verovatno bolja za sneg jer je uza ali da li je pametno sto se tice kocenja i ubrzanja uzeti uzu gumu jer ovaj moj traktor ide poprilicno dobro.. sta mislite?

mrle

Citat: Laziæ poslato 06 Oktobar, 2016, 23:53
Kad se sad nisam ¹logirao, za pikasa druk lager 500 dinara... Remont lamele bio crvenu, korpa dobra...

ja kada sam kupio auto druk lager platio 1000din, ima u V.Stepe prodavnica le¾ajeva (dobrih).
Remont u Ostru¾nici kod kataliniæa ili ne¹to sliènog naziva gde rade mnogi taksisti i kamiond¾ije, èini mi se da je remont lamele bio 1.700. Korpu samo provukli kroz "ma¹inu" za d¾, a dali mi je u ruke, mislio sam da je fabrièki nova.

Hurricane

..i koliko sa rukama izaðe takvo sreðivanje kvaèila?

Lazic

Citat: UFF poslato 07 Oktobar, 2016, 09:30
prodao komsiji sve 4 svoje zimske gume za 40eur jer su bile 195/55/15

sad cu duzmem nove 65 i time sam povecao klirens za ovaj moj offroad :D

nego razmisljam 185 je verovatno bolja za sneg jer je uza ali da li je pametno sto se tice kocenja i ubrzanja uzeti uzu gumu jer ovaj moj traktor ide poprilicno dobro.. sta mislite?
Slobodno mo¾e¹ 185 zimske...


@Uragan:
Tad je motor veæ bio napolju pa nije ni¹ta ekstra naplatio majstor, mada je nosio lamelu i korpu...

mrle

Citat: hurricane poslato 07 Oktobar, 2016, 09:42
..i koliko sa rukama izaðe takvo sreðivanje kvaèila?
ja sam kupio auto i po¹to "imam uslova" skinuo sam motor, menjaè, trap i izmenjao sve ¹to je trebalo da se zameni. Uradio i remont anlasera, alternatora...
Evo 20.000km, dva odlaska na more... samo sipaj i vozi i menjaj ulje.

Vrndalama

Jutros oko 2 sata sam namestao prednjicu na mom bmw-u, naravno uz obilnu kolicinu piva...
Sada kada sam dosao da vidim rezultat, kad se nisam slogirao  :o  >:(  >:(
A jutros nije delovalo bas tako  :(








Hurricane

..al si mu odradio facelift, svaka èast

Lazic

Pravi manijak... Dobro je da je ¾iv zdrav i nepovreðen i da je auto u skoro voznom stanju, lekcija nauèena... Al' zamalo... ;D

Kostić

kupio toalet papir. za dupe. zaladnelo...


Vrndalama

Citat: hurricane poslato 07 Oktobar, 2016, 10:00
..al si mu odradio facelift, svaka èast
Lepo sam ga skockao, a tek ispod haube  >:(  >:(
Sve iz pomerano

Kostić


Vrndalama

Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2016, 10:03
Pravi manijak... Dobro je da je ¾iv zdrav i nepovreðen i da je auto u skoro voznom stanju, lekcija nauèena... Al' zamalo... ;D
Xaxaxa manijak na m3, jbg duuuugacka ulica a piva dosta u meni, kad opp ja bez kucanja hteo da udjem u neciju spavacu sobu, brzo nekako dosao kraj ulice u pm. Sreca sto je jak auto i 3.0 motor ispred, inace ko zna sta bi bilo, meni hvala bogu nista ali bmw je krepao  :(  :(
Sad cu morati da registrujem sugavog c5

Lazic

Ne deluje kao da je prevelika ¹teta... Jesi ga dovezao kuæi?

Vrndalama

Malo vozio, malo slepao.
Sto pre da se sklonim zbog pandura, nastavio sam odmah dalje, jbg pijan pa bolje da se sklanjam a zbog firme a i pored jos radim uvoz auta, dozvola mi neophodna. Tako da sam zamakao odmah u neku ulicu i klank, auto stao, odvalio sve hladnjake za vodu i klimu a usput i hladnjak za ulje...i ko zna sta jos  ali hladnjak za ulje mu je bio presudan. Posle ga doslepali do kuce. Sada kad sam dosao da vidim bolje, uzas, greda sa vozaceve strane slomljena...dosao mi majstor i kaze da ne vredi variti i ispravljati jer to vise nikada nece biti taj auto a i nakupice se fina svota para za delove i majstore