Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Sad vidim da je pittatore u stvari Sale sa vibera pa mu se i ovom prilikom jos jednom zahvaljujem zato sto je u realnom vremenu pomagao i savetovao kad sam prljav i znojav sa hoklice iz garaze ispitivao oko osiguraca i stabilizatora :D

@fantom plus :D Volim kad se kaze koja rec i dokumentuje slikama pa sta god da je u pitanju :D

FANTOM

    Nastavak radova na Yugu dan 46 , uzivam u garazi uz Monster danas na meniju namestanje migavca na braniku  [doh] [rofl]


Lazic




Kostić


Gavrolini

Reno clio williams, reno 5 1.4gt turbo i suzuki swift 1.3gti progutaju tu kantu za uzinu.

Kostić

baba kurana pojede metar drva i ne pije vode. bole me kurac za klio reno 5 i svift

Gavrolini

Boleo te kurac i za pezo do pte dce nedelje...ali sad je to najbolji aito na svetu. Kao sto ni kawasakija niko nije smeo da ti pomene dok si vozio srada.

Kostić

kad sam ja reko da je pe¾o nabolji auto na svetu aj ne seri. meni je lep i sviða mi se a izbor je mog sina. reko sam da je neupravljiv i da lepo le¾i u krivini ni¹ta drugo.


najbolji auto na svetu je nov auto i moj stari audi kockica

Kostić


Gavrolini

Kakav gazda takva i vozila..raspad i krs :)

FANTOM

   Popravio maglenku pozadi . Nije svetlela skino poklopac promrdao sijalicu proradila.
Dakle migavac danas namesten klatio se u braniku jer je bio odrafljen jedan sraf koji drzi kucisete migavca . Uz muke jer se okrece sve u krug posto plastika koja bi trebala da drzi sraf sa prednje strane ne drzi , pa nabijaj srafciger da bi zavrnuo odpozadi sraf . Operacija uspela . I naravno stavljena jos jedna plasticna vezica za svaki slucaj .



    Dobio i kosku za Yuga posto sam sticajem okolnosti nasao jos jednog Yuga donora delova od drugog drugara . Posto ne moze da ga registruje ja cerupam . Dakle koska je oreginal Zastavina proizvodnja ali ne prava onako sipka . Nego sa krivinom lepo da moze da stoji i rezervni tocak ispod haube a ona ide oko njega . Trenutno ostavljena kod Dacmenovog burazera na skidanje rdje , smirglanje i farbanje .
    Sve pohvale za perionicu na iskljucenju sa plavog mosta pa kad se skrene desno za M. Baru. Decko mi je oprao auto iznutra top trljao brisao  iznutra ,ja ga ne bi trljao toliko . Cena 350 din , naravno dobio je cast . [cheers]
    I cuo sam se sa Jokerom i zakazao tehnicki u ponedeljak u 10 ( ujedno taj dan mi i istice registracija ).
    Nadam se da ce sve proci kako treba   8)

Kostić

Citat: Gavrolini poslato 04 Oktobar, 2018, 19:16
Kakav gazda takva i vozila..raspad i krs :)
aj to nipojada al ¹to su mi i ¾ene take :/

mali i sanke da mu turi¹ i nemaj brige

FANTOM

    Ako prodjem registraciju , onda ide budzing ;) Spusta se pozadi na cure , napred se krate opruge ili ce da se sabiju videcemo , od Yuga donora idu amortizeri posto su na njemu kako treba . Ide komplet cev Fi 50 bez srednjeg lonca i pozadi otvoren lonac . U subotu bi trebalo da pazarim komplet reparacioni set membrana za plinski uredjaj . Sanke takodje idu sa Yuga donora . I belo - crvene stopaljeke pozadi obavezno do dodaje 2 konja  [rofl] . Tako da to su za sad neki planovi :D .
   

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 04 Oktobar, 2018, 17:09
najbolji auto na svetu je nov auto...

Rece Henry Ford, kome je posao bio da prodaje nova kola sirotinji na kredit.

Boban_m

Bio je malo bolji od toga. Podigao je satnicu radnicima u proizvodnji tako da i oni mogu da priuste auto koji prave. Gazda Amazona prije par dana podigao min satnicu na $15.

Hurricane

Citat: FANTOM poslato 04 Oktobar, 2018, 21:20
    Ako prodjem registraciju , onda ide budzing ;) Spusta se pozadi na cure , napred se krate opruge ili ce da se sabiju videcemo , od Yuga donora idu amortizeri posto su na njemu kako treba . Ide komplet cev Fi 50 bez srednjeg lonca i pozadi otvoren lonac . U subotu bi trebalo da pazarim komplet reparacioni set membrana za plinski uredjaj . Sanke takodje idu sa Yuga donora . I belo - crvene stopaljeke pozadi obavezno do dodaje 2 konja  [rofl] . Tako da to su za sad neki planovi :D .
   

Bele ¹topke i duboki prednji spojler, eventualno obrva neka i to je to sto spolja treba uraditi

Takve su guje meni najlepse, nista vise

[thumb_up]

pittatore

i Weber 32/32 DMTR(izbusi za dizne za plin, njih zaseci po 45 stepeni i zavrni skoro do kraja grla),dvocevka od grane na dalje od stojadina, fi 45 turi da se ne dernja i Nm da ne odlaze kroz auspuh.
Nadji menjac od Polyja 13/53 sa 5 brzina, zavari na usice koje drze balans stangle napred sa strane da ti ne zvalavi po krivinama, pozadi gibanj od TAMica onaj duzi, i jedan kraci od juga iznad. ;D ;D ;D

Hattrick

I kad zavrsi sve moze pravo na Usce na kruzne.  [rofl]