Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

krsta63

Ma vozio sam ga neko vreme tako, dok se nije proculo da ide dobro, pa nisam mogao da u startu pravim volovima napaljene vozace juga.
A skinuo sam sve i zbog potrosnje, 13 do 15 litara.

Kostić

#361
moj tro¹io 25 - 30. ne bi on puko nego je bio nabrijan na maksimum, zamajac otanjen radilica tanjena i sve ¹to ide u paketu za stisni probaj BUM i baci

na karoseriji jedino ¹to sam radio je donji trugao (podni kavez) da mu se ne raziðu toèkovi i kupio sam konijeve mortizere u save ma¹koviæa gore na tro¹arini tad su bili u modi i ni¹ta vi¹e a i njih sam debelo platio

Lazic

Citat: kosta66 poslato 02 Oktobar, 2018, 15:03
a ono ¹to jes jes u moje vreme su bile neke karavele to se jedva vuklo nije postojala turbina u avionu :) i sve ¹to alja ka¾e takoe :)
[facepalm] A Karavelu su pokretala jedra...? :D















Kostić

po alji jesu :) ne zna on, kad je bora kupio pe¾ov 205 gti turbo. aj aj aj brzo ga je prodao ;D

i mantu GT neku namunjenu.... al je ta i¹la uz pilota qq

i jo¹ pokoje¹ta :)

i lepog crvenog abarta fikusa al ga razjebo

stilgar


Kostić

to su levaci sa jednim kai¹em i petostepenim menjaèem ima ih i dan danas, ene je neko vozio brdo na ko¹u prole godine il ove zaboravio al mu lamela crlka pa se jedva izborio

Kostić


Hattrick

Citat: kosta66 poslato 02 Oktobar, 2018, 15:11
..a kuravele sa ¹tajge sam jebo jedno 150 ostalih 250 bile plavi mos, obrenovaèki i ne¹to na hotelske :)...

Aj da zaokruzimo na 500 okvirno samo njih.   [rofl]

FANTOM

    Skinuo branik sa rashodovanog Yuga  , islo je lakse nego ju ce kad sam skidao sa mog. Iz jednog razloga na rashodovanom je istrulio levi dzep pa sam samo iscupao iz karoserije dok sam na desnom odsrafio srafove . :D

Hattrick

Uhvatila te nervoza jer nije bilo dovoljno sira u Bureku ?  :)

UFF



FANTOM

Citat: Hattrick poslato 02 Oktobar, 2018, 22:35
Uhvatila te nervoza jer nije bilo dovoljno sira u Bureku ?  :)
Citat: UFF poslato 02 Oktobar, 2018, 22:48
[rofl]  nema veze, dok je masan dobar je

    Ma nema veze dokle god ja cupam gvozdje zadovoljan sam ;)

sremac

Citat: pittatore poslato 02 Oktobar, 2018, 23:27
! No longer available

da li je do sinmka, ili mu jeba¹ uzan aupuh, ili do gara¾e, èuje se kao kec, a znam da motor ima dosta lep¹i zvuk uzivo
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic


pittatore

Nije nije, to je oTpicke varka, fi60 je auspuh sa jednim protocnim loncem a a od plina ostala samo rupa u braniku ;D

Lazic


viper

Uradio i optiku trapa, sad je trap tip top.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Vidi¹ mogao bi prvi put u Srbiji da centriram trap na gejmobilu... ;D Sudeæi po tro¹enju guma, nije lo¹...

FANTOM

    Dakle da nastavimo sagu o spremanju Yuga za registraciju , inace prekljuce je bilo 40 godina kako je poceo Yugo da se proizvodi .
   Odsekao brusilicom dva srafa posto sam vam rekao da je na levoj strani toliko istrulio kos ba Yugu donoru da sam samo iscupao nisam odsrafljivao . Al u tom grmu lezi zer posto sam odsekao u levom nosacu postoje matice u kojima su ostali odseceni srafovi . Sta raditi ? Uzeli stari branik i nosac odsekli nosac sa starog odsekli sa ovog po istoj duzini i zavarili na ovaj koji hocu da montiram . Posle nadljuckih napora branik konacno montiran .