Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Tako je, ne da neces imati probleme nego ces se izmuciti mozda cak i vise...

bucko

Citat: UFF poslato 16 Januar, 2017, 01:14
ja vec duze vreme razmisljam duzmem ovo mada je bacanje para jer mi realno ne treba ali eto za takve i slicne slucajeve

http://image.prntscr.com/image/0f961c3de33d440aa97ddadeefe0791c.png
Mnogo dobra stvar.
Ja stavio fabricke zbog garancije

upload png

Poljanac92

Citat: Jefta poslato 15 Januar, 2017, 23:56
Citat: Ukii poslato 30 Decembar, 2016, 23:30
Ugradio AC canbus cnlight xenone u kola od 6000k,neki premium set, progledao sam, pre toga sam imao fenjere na kolima  [yahoo] zaboravio sam da slikam iz kola kako svetli  [rofl]


Sjajno sada imas fenjere koji ce da zaslepljuju sve druge vozace jer ce ti ksenoni da ti bljeste svuda jer ti nije far predvidjen za ksenone... SVAKA casT!

Nisam naglasio da far vec ima fabricka sociva, jeste da nisu ona sociva za ksenon, iz tog razloga su za nijansu, dve oborena na nivelaciji u kabini, na onaj tockic u odnosu na ono kad su bile halogene sijalice, za sada mi niko nije blicao. Da nema fabricka sociva, sigurno bih ugradio neka morimoto sociva. Isprobao sam par puta da neko ide u susret i obrati paznju na zaslepljivanje, nije ga bilo :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

mrle

kupio ram za tablicu i montirao istu. Vozim nekoliko meseci bez prednje tablice. Tablica bila sve vreme na sedi¹tu izmeðu mene i suvozaèa (tri sedi¹ta napred). I sipao skoro 5 litara teènosti za ¹oferku.

Lazic

Citat: dragan poslato 15 Januar, 2017, 21:11
usrala ptica auto bem ti zivot.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Tebi je to gore nego prst u oko... :o ;D



@Ostoja:
Brate, ne verujem koliko pizdarija na tvom gejmobilu... :o ;D

Ostoja

Ma nije gejmobil kriv, ja sam baksuz....
Ka¾e moja ¾ena "jebala vas kompresija, izbaksuzirali ste sami sebe".... [zena] [zena] [zena]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic


mi¹ko_kolo

Oprao ga! ©ta je govana si¹lo sa njega a nigde nisam i¹ao van asfalta. :o

Lazic


Hurricane

drugari, ima li neko na poklon ili da proda jednu zimsku gumu 185/60/14, ako nekom stoji negde da mu ne treba,

samo da nije kriva, dubina ¹are nije bitna..


sjebala mi se jedna, a rezervna jo¹ gora, da ne kupujem sada, kupiæu letnje uskoro...

Lazic

Gori si prema Hondi nego ja ¹to sam bio... :o ;D

Hurricane


mrle

Picaso zaljubljenici, jedno pitanje:
Ima li neko onu zadnju tablu zavesicu za Grand Picasa?
Po¹to je nedostatak kinte, mo¾e da se plati u rakiji i vinu... da se usere¹, bukvalno.
Treba mom burazeru. Picaso c4 200....6to ili 8mo.

Lazic

Danas ga nisam ni pogledao... :D

Mrle, mi priznajemo samo prvi model... :D

mrle


Lazic

Da nema dobo¹e pozadi, a? :D Da nema torzije za ogibljenje, a? :D

mrle

ekrani na svakom naslonu, deca gledaju crtaæe, panorama, menjaè kao olovèica, milon ged¾eta...

Lazic


viper

Skidao lamda sonde da vidim u kakvom su stanju, izbacuje mi gre¹ku a zamenuo sam obe, oèistio ih kontakt sprejom i uhvatio mere da napravim varalice za lamda sonde.
I vratio ih nazad oèi¹æene, obrisao gre¹ke, upalio i nema gre¹aka  8)



Sad jo¹ da vratim za¹titni lim.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Ne bih da ti ru¹im sne¹ka, ali upaliæe opet ubrzo, tj u nekom trenutku na ba¹ malom ili ba¹ velikom gasu... :D