Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 47
Štampaj
Autor Tema: Šta ste danas uradili na vašem automobilu?  (Pročitano 39370 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +1844 (19%)
Zahvalnice: 105

Odgovor #20 - 07 Oktobar, 2016, 09:22 Ocena: 0
Ignoriši

moj drug iz detinjstva, Gojko, vozio ladu samaru u kotežu sa tri prolmila alkohola, u izveštaju murije pisalo doslovno, 'brzina kretanja, kliko je vozilo moglo da ide', udari u krivini u metalnu ogradu, otvori je ko čokoladu, udari u kuću, izbije čoveku zid, ispadne kroz šoferku i ode kući sav krvav. do kuće izgubi ko zna kolko krvi, sav unakažen (i dan danas ima skarfejs lice), sedne na stolicu, a biljana pala u nesves. dođla hitna, odnela ga, zamotali ga u zavoje i kući.

pre toga kad smo bili momci, savije keca oko bandere ko perecu dole kod ace jave na krivini, izađe i ode kući....

toe Manijak......

kaka vam je ovo tema na forumu motociklista bre. fali ko da cone doda temu, šta ste uradili na svom kamionu, pa da nam piše dugodovštine i kad crkne nešto....

danas je dan smilea, nasmejte se malo : )
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8103 (18%)
Zahvalnice: 359

Odgovor #21 - 07 Oktobar, 2016, 09:24 Ocena: 0
Ignoriši

Malo vozio, malo slepao.
Sto pre da se sklonim zbog pandura, nastavio sam odmah dalje, jbg pijan pa bolje da se sklanjam a zbog firme a i pored jos radim uvoz auta, dozvola mi neophodna. Tako da sam zamakao odmah u neku ulicu i klank, auto stao, odvalio sve hladnjake za vodu i klimu a usput i hladnjak za ulje...i ko zna sta jos  ali hladnjak za ulje mu je bio presudan. Posle ga doslepali do kuce. Sada kad sam dosao da vidim bolje, uzas, greda sa vozaceve strane slomljena...dosao mi majstor i kaze da ne vredi variti i ispravljati jer to vise nikada nece biti taj auto a i nakupice se fina svota para za delove i majstore
Nemoguće da je zakovao tako brzo... Baš bedak... Sad Jesi bar pokupio dokazni materijal...?

edit:
Kažeš uvoziš kola? Pa uvezi bmw... Grin

Vrndalama
Pocetnik
*

Na mreži Na mreži
 Motor:
Aprilia rsv Mille
Kvalitet: +16 (12%)
Zahvalnice: 0

Odgovor #22 - 07 Oktobar, 2016, 09:36 Ocena: 0
Ignoriši

Ma ubacio samo branik i tablicu i gas, a kada sam isao da vidim gde sam udario, prosetam tuda da vidim da nema jos nesto kada ono nadjem i okvir za tablicu sa sve mojim prezimenom i brojem telefona, reklamna dok sam drzao auto plac. Sreca pa to nije niko nasao pre mene, ali ostalo je jos koje kakvih plastika i senzora 😑
Bitno da nema nista sa cime moga da me povezu sem boje na zidu 😊
Vrndalama
Pocetnik
*

Na mreži Na mreži
 Motor:
Aprilia rsv Mille

Odgovor #23 - 07 Oktobar, 2016, 09:38 Ocena: 0
Ignoriši

Malo vozio, malo slepao.
Sto pre da se sklonim zbog pandura, nastavio sam odmah dalje, jbg pijan pa bolje da se sklanjam a zbog firme a i pored jos radim uvoz auta, dozvola mi neophodna. Tako da sam zamakao odmah u neku ulicu i klank, auto stao, odvalio sve hladnjake za vodu i klimu a usput i hladnjak za ulje...i ko zna sta jos  ali hladnjak za ulje mu je bio presudan. Posle ga doslepali do kuce. Sada kad sam dosao da vidim bolje, uzas, greda sa vozaceve strane slomljena...dosao mi majstor i kaze da ne vredi variti i ispravljati jer to vise nikada nece biti taj auto a i nakupice se fina svota para za delove i majstore
Nemoguće da je zakovao tako brzo... Baš bedak... Sad Jesi bar pokupio dokazni materijal...?

edit:
Kažeš uvoziš kola? Pa uvezi bmw... Grin

Hocu sigurno, ali se ovaj dobro pogazao i sa prikolicom pa mi ga zato zao

Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...

Odgovor #24 - 07 Oktobar, 2016, 09:55 Ocena: 0
Ignoriši

Neće da te jure zbog boje na zidu... Cheesy Možda komšija ako si mu pomerio kuću... Cheesy

Al' baš šteta bmw-a, volim tu 5-icu...

Vrndalama
Pocetnik
*

Na mreži Na mreži
 Motor:
Aprilia rsv Mille

Odgovor #25 - 07 Oktobar, 2016, 10:00 Ocena: 0
Ignoriši

Neće da te jure zbog boje na zidu... Cheesy Možda komšija ako si mu pomerio kuću... Cheesy

Steta jbg i ja sam ljubitelj ove 5-ice al sta da se radi...
Sada kada saberem jebes i auto, bitno da nisam nikog unakazio
Glava Dole
Tesla junior
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZR 600; Keeway speed 125
Kvalitet: +1417 (20%)
Zahvalnice: 100

Odgovor #26 - 07 Oktobar, 2016, 10:03 Ocena: 0
Ignoriši

Amater Grin
Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +1844 (19%)
Zahvalnice: 105

Odgovor #27 - 07 Oktobar, 2016, 10:05 Ocena: 0
Ignoriši

i ovo je amater. ništa dok ti stoji šoferka i kavez ti ceo, sinko. ništa.
Vrndalama
Pocetnik
*

Na mreži Na mreži
 Motor:
Aprilia rsv Mille

Odgovor #28 - 07 Oktobar, 2016, 10:06 Ocena: 0
Ignoriši

Amater Grin

Lepo si ga savio 😊
Jbg fiat je to, on se i sam krivi pri jacem udaru vetra  Grin  Grin  Grin
Salim se naravno
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #29 - 07 Oktobar, 2016, 10:25 Ocena: 0
Ignoriši

Ćuti, to je deo za razmišljanje i opreznost... uzdravlje Davno sam naučio da kad sam cirke vozim k'o baba... Cheesy Kola... Cheesy

Mada sad razmišljam, omatorilo se, ne pamtim kad sam seo u kola ili na motor pijan... Cheesy

Andreja
BRAAAAAP!!!
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda XR600R, Piaggio Liberty 125
Kvalitet: +3152 (45%)
Zahvalnice: 130

Odgovor #30 - 07 Oktobar, 2016, 10:40 Ocena: 0
Ignoriši

Ljudi nikada neće naučiti...  facepalm

Problem je što mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! Cheesy
Vrndalama
Pocetnik
*

Na mreži Na mreži
 Motor:
Aprilia rsv Mille

Odgovor #31 - 07 Oktobar, 2016, 10:54 Ocena: 0
Ignoriši

Ćuti, to je deo za razmišljanje i opreznost... uzdravlje Davno sam naučio da kad sam cirke vozim k'o baba... Cheesy Kola... Cheesy

Mada sad razmišljam, omatorilo se, ne pamtim kad sam seo u kola ili na motor pijan... Cheesy
Na motor nikada pijan nisam seo, kao mladji svaki vikend sam vozio pijan auto, kako su dosle godine tako sam batalio taj sport...ali sinoc se omaklo, racunam treba mi auto ujutru i...sranje
Vrndalama
Pocetnik
*

Na mreži Na mreži
 Motor:
Aprilia rsv Mille

Odgovor #32 - 07 Oktobar, 2016, 10:55 Ocena: 0
Ignoriši

Ljudi nikada neće naučiti...  facepalm
Nema tu sta da se uci, sudbina vreba.
Boriša
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Nema
Kvalitet: +1329 (10%)
Zahvalnice: 94

Odgovor #33 - 07 Oktobar, 2016, 11:52 Ocena: 0
Ignoriši

Jbg fiat je to, on se i sam krivi pri jacem udaru vetra  Grin  Grin  Grin

rofl rofl rofl

moj tata kaze sacuvaj me boze rata i fijata

Glava Dole
Tesla junior
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #34 - 07 Oktobar, 2016, 11:57 Ocena: 0
Ignoriši

ocistio je 7m ograde od fasadne cigle do temelja bukvalno, sve komplet i jednu metalnu kapiju zguzvao kao da je od papira Cheesy A i bolje da upije energiju on nego ja i ublazi udar Cheesy Air-bag mu je izleteo uredno, ja prosao samo sa hematomom kolena jer nisam bio vezan i ogrebotinama po licu od jastuka... i nista vise...
Vrndalama
Pocetnik
*

Na mreži Na mreži
 Motor:
Aprilia rsv Mille

Odgovor #35 - 07 Oktobar, 2016, 11:59 Ocena: 0
Ignoriši

ocistio je 7m ograde od fasadne cigle do temelja bukvalno, sve komplet i jednu metalnu kapiju zguzvao kao da je od papira Cheesy A i bolje da upije energiju on nego ja i ublazi udar Cheesy Air-bag mu je izleteo uredno, ja prosao samo sa hematomom kolena jer nisam bio vezan i ogrebotinama po licu od jastuka... i nista vise...
Imao si srece sinko i to lepe srece  Cheesy
Glava Dole
Tesla junior
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #36 - 07 Oktobar, 2016, 12:12 Ocena: 0
Ignoriši

Ma kako nisam, 5m ispod pocetka udara je bila betonska bandera... da sam koknuo u nju tu bih i ostao verovatno Cheesy Kad je cale doveo zidara da zida ljudima novu ogradu morao je bukvalno samo pri dnu da ocisti malo cekicem i odma moglo da pocne zidanje Cheesy Sumnjam da bi neki drugi auto prosao mnogo bolje Cheesy Imali smo tad 4 fiata, sad trenutno 3 i opet bih ga uzeo... za male pare pruzaju puno komfora... sad vozim bravu koju smo mesec dana pre toga uzeli za caleta sa istim tim motorom(u planu je bilo da proda una al on mu sudjen jbg, i dalje ga vozi), za 10.000 jos nismo ni jednom promenili ulje a krajnje je vreme... niti ima potrebe da se doliva, radi kao sat, od ulaganja se jedino drkao sa klimom a bio je presostat u pitanju, zamenio termostat da se ne smrzavam zimi i onaj kurac na hladnjaku koji regulise prvu- drugu brzinu, prednje gume i plocice(sto spada u redovne servise)... 150-160 na auto- putu samo pliva a nosi mali 1.2 16V motor (80ks) Cheesy

Sad je na redu stabilizator kod desnog tocka, video sam da se izvrnula ona guma pa to malo lupa al ovde svakako nemam gde da ga drzim i vozim samo motor, cale vozi una, naviko na njega... ovog niko ne pipne po mesec dana, kad odem kuci mora akumulato na punjac(inace onaj vareni iz ovog polupanog pa pusta malo kiselinu, mora da se doliva u prvu celiju), prst prasine na njemu tako da mu kilometraza i raste samo u tih par dana... pa nije nista hitno Cheesy
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #37 - 07 Oktobar, 2016, 12:56 Ocena: 0
Ignoriši

Na motor nikada pijan nisam seo, kao mladji svaki vikend sam vozio pijan auto, kako su dosle godine tako sam batalio taj sport...ali sinoc se omaklo, racunam treba mi auto ujutru i...sranje
Kad sam položio za kola prestao sam skroz da pijem na oko 2 godine... Onda sam empirijski polako ustanovio da na pitanje dobro veče da li ste nešto pili, prolazi odgovor, taman posla, ne pijem nikad. A i da sam pijan dovoljno pažljiv da ne napravim sranja, pa sam se malo opustio, ali poslednjih godina je đavo odneo šalu, možeš se provući pijan samo u špicu... Sa druge strane na motoru nikad nisam planirao da stajem pandurima, tako da evo već skoro 10 godina, ako planiram da cirkam, idem motorom makar sekire padale... Par puta sam doduše ja kao sekira, ali za toliko godina super mi je prosek... I da, mnogo manje boli kad padneš pijan nego trezan... Grin

@Kostićev mali:
Ti si bre srećan koliko si lud... Grin

Vrndalama
Pocetnik
*

Na mreži Na mreži
 Motor:
Aprilia rsv Mille

Odgovor #38 - 07 Oktobar, 2016, 13:03 Ocena: 0
Ignoriši

Kad sam položio za kola prestao sam skroz da pijem na oko 2 godine... Onda sam empirijski polako ustanovio da na pitanje dobro veče da li ste nešto pili, prolazi odgovor, taman posla, ne pijem nikad. A i da sam pijan dovoljno pažljiv da ne napravim sranja, pa sam se malo opustio, ali poslednjih godina je đavo odneo šalu, možeš se provući pijan samo u špicu... Sa druge strane na motoru nikad nisam planirao da stajem pandurima, tako da evo već skoro 10 godina, ako planiram da cirkam, idem motorom makar sekire padale... Par puta sam doduše ja kao sekira, ali za toliko godina super mi je prosek... I da, mnogo manje boli kad padneš pijan nego trezan... Grin

@Kostićev mali:
Ti si bre srećan koliko si lud... Grin
Verovacu ti na rec za ovo padanje kada si pijan  Cheesy   Cheesy   Cheesy
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #39 - 07 Oktobar, 2016, 13:05 Ocena: 0
Ignoriši

Drast'ćna razl'ka... Grin Nikako ne volim da padam trezan... Cheesy

Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 47
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Šta ste danas uradili na vašem automobilu?