Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em automobilu?

Započeo Hurricane, 06 Oktobar, 2016, 14:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

neces brate da se ti ogrejes na topolu.to je ko slama.ovo ti sirova.

UFF

ma nisam ni sekao za grejanje, bar ne ove zime, neko drvece je smetalo pa pomogoh komsiji, gorece sledece godine pa koliko god da ugreje, ove se ionako grejem uveliko na staru gradju koja mi je ostala od kuce, grede i fosne, ok brzo izgori ali nije da ne greje

DebeliZmaj

ukapirao mUFF da moze nestane struje ....
pa sad gomila drvo ... mada u severnoj koreji
valjda na drvo voze kamione... ko zna
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Ajd da ne zapocinjem neku temu koja ce se svakako ugasiti..,pa da vas priupitam ovdje!?

Kao sto znate prodao sam auto,i sad cekam da mi izadje kreda,pa da se uvalim u novu i kupim nesto novo,citaj polovno...  Naravno benzinac ce biti u pitanju,dizeli su mi posljednja opcija..  Razmisljao sam o Reno Flunence,Megan karavan,Astrama,mada ove novije sve sa 1.4 motorima,sa turbinama,ja bih 1.6 atmosferac,klasika...,sta jos,mozda neki Seati,Tojote naravno,mozda Mazde i Nisani...  WV ni pod razno,skuplji su od ovih koliko hoces i imaju vise predjenih kilometara,Fordovi su mi ok, ali kod nas su problematicni sa ugradnjom plina u iste..,neki .urcevi sa lezistima ventila...,Talijani,nema kod nas ovih 500L,tj. ima al na prodaju nista,a za novi Tipo para se nema..,mecke i bmw...,ne vidim se u tome.... Sva ce auta biti od 2010 i mladje..

Ajmo iskustva sa gore navedenim,a i neki predlozi mozda....
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

vrtit cu se do max 6500 eura,mozda nesto malo vise





































jin-jang

Poljanac92

Vozio fluence-a 1.6 16v sa 116 konja, iako ne volim francuze, moram da priznam da ide dosta lepo, za taj motor mu ne manjka snage, mada sve zavisi na sta si navikao, Kraljevo-Beograd-Kraljevo, potrosio mi 30l benzina, s tim da ga nisam spustao na autoputu sa 170-180, a i deo do Batocine ga nisam stedeo :D sto se tice mana,ako izuzmemo to sto je francuz  ;D kvalitet plastike enterijera mi se ne svidja i sve je nekako robusno...auto je po meni dosta nepregledan za po gradu, kao tenk...izbacena krila i rubovi,meni se to ne svidja :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

mali_zmaj

jin-jang

Boban_m


mali_zmaj

Da to mi je jedna od opcija,ali slaba ponuda benzinaca kod nas...,al nadam se da ce nesto ispasti dok krenem u  realizaciju kupovine auta....
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

a i sto bezish od dizela ?
kad se zarati bice dizela ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Citat: DebeliZmaj poslato 09 Decembar, 2016, 03:10
a i sto bezish od dizela ?
kad se zarati bice dizela ...
lo¹e gorivo,lo¹a maziva,lo¹i servisi,djelovii..,zbog radi toga odlaze turbine,dizne,bosch pumpe,grijaèi,eger ventili,ona govna filteri dps kako li se zovu.. ...,stalno neki andraci...,moderni dizeli jednostavno nisu pravljeni za na¹e tr¾i¹te...,benzin je po meni zakon.....,i to bez turbine...,klasika samo!!!
jin-jang

Lazic

Od kad sam oèistio egr, pali gejmobil na pola kljuèa svako jutro... ;D U stvari je trebalo da ga oèistim pre 3 godine... ;D

Hurricane

...sad pod ruku sa Bokijem pa trlj trlj, malo egr malo exup..  :P

Ostoja

@Laziæ
Pa ko ti kriv kad ima¹ model sa EGR-om....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

BOKYBOY


Grof


Lazic

Citat: Ostoja poslato 09 Decembar, 2016, 19:54
@Laziæ
Pa ko ti kriv kad ima¹ model sa EGR-om....
Ako nisam poludeo, i tvoj je isti.. :D Osim ako mo¾da nisam èistio egr nego ler motor... :o ;D ©ta æe¹, google rekao egr i ja mu poverovao... :D

@Uragan:
'oæu zabole me ba¹... ;D Nisam ga jo¹ raspakovao skroz od odmora u julu, ni oprao od tada... ;D