Glavni meni

13 Moto GP. San Marino

Započeo srbac, 09 Septembar, 2016, 09:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Lorenco je tu krivinu vozio kao i svi ostali...

s.i.m.a

#41
Lorenco je slabo primecen ove sezone pa mu treba malo mediske paznje da bi imao nekog sponzora sledece godine... i pedrosa je pri obilazenju naterao rosija da ide siroko...  cudi me kako vise vozaca nije popilo kaznu za silazenje sa staze, i kojom metodom odlucuja kako ce i koliko da kazne.. dal sekundama na kraju  ili propustanjem pozicija

serbduck


Nisam neki vozac, ali ako pretices sa unutrasnje strane - onaj drugi mora da ide sire il ce te klepi...Sta je tu cudno?
Tacno Lorencu treba medijskog prostora....
Mislim da je ugasio u Dukatiju. To nije motor za njega.  Za Dukatija moras da budes Janone.

                       
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

sremac

Srozavaju sam sport tim kukanjem, prekinuo sam da gledam F1 onog trenutka kad sam poèeo da spavam na trkama , i preticanja naroèito medju vodeæim postala egzotika. To mi se svidelo kod GP ima puno klanja, pa sine ti vozi¹ motocikl preko 300 na sat, a kuka¹ mi na neko nebezbedno obila¾enje, ako ti je tako idi na balet, ovov je mu¹ki sport i ocu da vidim borbu, kontakte ,,krv,, a ne, i na baletu ima povreda. . .
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Gavrolini

Ne znam sta se cudite takvoj izjavi. Pa za Lorenca je svako preticanje rizik i agresija. Uvek je bezao od borbe i guzve. Ako na pocetku trke pobegne onda ce i da pobedi. Picka bio i ostao...ali je lepo sto ne krije da je picka!

Hohštapler

proslu trku rosi i markez se klali, bilo je poteza 10x ostrijih - na kraju su obojica rekli - ostro al fer, to je trkanje.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

usto ako je primetio da je sporiji sto ga nije propustio nego je naterao ROSSIIJA da ga AGRESIVNO pretekne....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

#47
Lorenco u sledecoj sezoni startuje u ¾enskoj super-sport klasi.
Jebace ih sve ... ali ako se ne budu obilazili.

Treba pokrenuti peticiju da se uvedu zmigavci, retrovizori i obilazenje sa leve strane bez naglih pokreta.


Trka je bila odlicna, napeta, tehnicki gledano lepo vozena, praznik za oci, primer lepe GP trke.
Najbrzi je juce pobedio, Rossi je lepo vozio ali ipak ne dovoljno ostro kako on to zna.
Imam utisak da je kod njega bio problem pogresan odabir guma ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

i da se uslucaju maglenja vizira, spadanja ulozaka kacige i kise, trka prekida i nastavlja tek kad su svi uslovi idealni....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

pièka bio, pièka ostao..



ovde ne ¾elim da uvredim drugare koji navijaju za njega, veæ brate mili taman misli¹, to je to, nema dostojanstva i to je sve, kad ono meðutim..



a ostali, ne znam èemu drama ¹to je Pederosa pobedio, a Rossi drugi, ja sam prezadovoljan trkom, Pederosi Honda bila pode¹ena brutalno i

drago mi je zbog njega, sjajna vo¾nja Doktora, ¹to se mene tièe velika kao pobeda..

nije u minusu ¹to je najbitnije, ima jo¹ da se vozi i da im zadaje muke..

meni nije ni bitno da li æe ove godine da uzme titulu, i ne mora, svakako je veæ najveæi vozaè ikada, broj titula je samo broj i kao takav dosti¾an



u svemu ostalom su ispu¹ili u ovim svojim malim ¾ivotima....

serbduck

Bas tako.

Onoliko zutog na jednom mestu tesko okupi vrhunski fudbalski klub, a Rosi ih okuplja na svakoj stazi...u svakoj zemlji ima navijace.

To je apsolutno nedostizno.


               [cheers]

P.S.   Al vozi deda ko mladic ...mora se priznati !

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck

 Nego, pitao bih nesto. Moze biti da mi je utisak varljiv, pa reko da vidim dal se jos kome ucinilo ko meni.

Elem...
Prvo - Markez se vise ne smeje. Kezio se ko Joker ranije. Sad toga nema.
Drugo - zasto Markez koji sigurno moze - ne juri Rosija, a Pedrosa  ( ili Kraclou ) koji to isto moze ali mnogo teze i mnogo redje - to radi. Nesto mi tu smrducka...ne kazem da je teorija zavere, al mi skroz cudno.
Inace ja navijam za Rosija jos od onomad kad je Bjadjiju pokazao prstic i navijacu za njega dok vozi. Cisto da ne bude zabune.







Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

srbac

Cestitam dedi i ostalim Rossijevcima na zasluzenom drugom mestu. Pedro se probudio... nadam se da nece opet zaspati !

VR 46

О хвала Србац и ти се мало тргнуо као онај твој пулен кривоусти,умеш и да честиташ понекад  ;D [clapp]
Twist of wrist!

yamahar6dejan

Deda ove sezone vozi odlicno,da zanemarimo onu jednu trku gde je pao,da mu nije yamaha stala u mugelu bila bi ovo dramaticna zavrsnica sampionata,pitao bi se deda itekako za naslov sampiona

prpa_zr

Citat: srbac poslato 12 Septembar, 2016, 14:02
Cestitam dedi i ostalim Rossijevcima na zasluzenom drugom mestu. Pedro se probudio... nadam se da nece opet zaspati !

Sa stanovi¹ta rosijevog navijaèa, mogu da ka¾em da sam zadovoljan kako je vozio.. bilo bi mi dra¾e da je pobedio ali dobro je i ovako jer sam pizdeo na svakoj trci kad lo¹e startuje pa bude 5-6. pa se muèi pa nikad da stigne do 3. pa ako je Lorenco prvi ode u taèku i jbg.. Ova trka mi je bila lepa za gledanje, nedostajao  je Ianonne ali i bez njega je bila dovoljno uzbudljiva trka.
Svaka èast Pedrosi kako je vozio ali leptejebo zar si morao ba¹ u Misanu da proradi¹?


Gašpar


Gašpar

Citat: serbduck poslato 12 Septembar, 2016, 11:40
Bas tako.

Onoliko zutog na jednom mestu tesko okupi vrhunski fudbalski klub, a Rosi ih okuplja na svakoj stazi...u svakoj zemlji ima navijace.

To je apsolutno nedostizno.


               [cheers]

P.S.   Al vozi deda ko mladic ...mora se priznati !




Ili ovo :)


Boki-KG

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Septembar, 2016, 10:44
i da se uslucaju maglenja vizira, spadanja ulozaka kacige i kise, trka prekida i nastavlja tek kad su svi uslovi idealni....
i ako ima odliv iliti one dane... ne bi me èudilo da zatrudni pa da se i na drugo stanje opravdava
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

eclipse4

da li ste primetili da su ovi iz boxa 3 puta izbacili rosiju tablo na kojoj je iznad pisalo BRK.....zato?
zivo me zanima.....