Glavni meni

Мото Скуп Херцег Нови 26.27.28. Август 2016

Započeo VR 46, 18 Avgust, 2016, 16:40

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: Bori¹a poslato 30 Avgust, 2016, 19:49
ja praktikujem kontra

do sad je bilo prvo mi se svidi -> zaljubim se -> ne da mi

i sta sam uradio, nista

sad prvo da mi da pa posle dogovaramo

ili jos gore, svidja ti se, zaljubljen si, a ona blagi uzas u krevetu, ko sto jedan moj drugar rece: "ko da sam dzak krompira jebo"  [rofl] [rofl] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a


goranvojska


Hohštapler

#123
Vidi se da je mali odrastao... malko smo ga iskvarili mi, malko je sam skontao ¹ta i kako...
Biæe od njega èovek. (jebaè).
Prosto sam ponosan na ovaj forum i ¾ivotni put mladoga Bori¹e.  ;D [cheers]

ps.
Mali Bal¹a je veæ sad namazan ko pravi.
Podmladak nam svetla obraz  8) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

gixxer

Balsa u subotu uvece smo sin i ja sve vreme bili pored tebe i tvog drustva ispred standa gde su se pekle pljeskavice ,pored nas je stajao sinov motor GSXR 750  plavo beli,verovatno si nas video

balcan girl

e vidis hostapler tu gresis :D jos nam nije osvetlao obraz bas zbog toga sta ga nije briga kakav je sex bitno je ne drkaaa :D fora je sto on jos ne zna kako u stvari izgleda dobar sex :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

Citat: balcan girl poslato 30 Avgust, 2016, 22:05
e vidis hostapler tu gresis :D jos nam nije osvetlao obraz bas zbog toga sta ga nije briga kakav je sex bitno je ne drkaaa :D fora je sto on jos ne zna kako u stvari izgleda dobar sex :D :D :D
a sto mu ne pokazes.

UFF


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

balcan girl

ja da sam htela da budem uèiteljica upisala bi pedagoski :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Biker-Boy

Da sam znao da se na pedagoskom izucavaju te stvari, nebi upisao gradjevinsku  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mik

Ako je zadnje o' tri strane o dolje o "ercegu (a ne nadjo oni blaupunkt), pa da vas pobacam sve  osim onijeh koje podic, uzasnijem zavjerama, dijesnom rukom podic ne mozem, e bacit preko brda ... pa sve u Moracu!

Bori¹a

Citat: balcan girl poslato 30 Avgust, 2016, 23:09
ja da sam htela da budem uèiteljica upisala bi pedagoski :D :D :D

ja sam dolazio u jagodinu na pedagoski i nisam slavno prosao... svega je bilo osim toga [rofl]

Mik

Citat: Bori¹a poslato 31 Avgust, 2016, 02:01
Citat: balcan girl poslato 30 Avgust, 2016, 23:09
ja da sam htela da budem uèiteljica upisala bi pedagoski :D :D :D

ja sam dolazio u jagodinu na pedagoski i nisam slavno prosao... svega je bilo osim toga [rofl]

E da ti, jado, vidje Jagodine, ma sad bi u "ercegu bio, no ti ne bilo vremena slike da nam siljes.
:)

A mladjan si, pa upotrebi. Ja, nekim cudom, tam da osvanem, te bi mi sve slike bile sa magarcem!  :)

(I  :) de neki crnogorac pravi da ovo jezicki i pravopisno iskoriguje. Treba drzati do narecja lokalne sredine, gajiti to, ocuvati, sjajno!)
Bez sale tako!

Bori¹a


Mik

Citat: Bori¹a poslato 31 Avgust, 2016, 02:15
bio sam, bioooo 3 puta [rofl]

Bog te jebo, jesi li iz Cacka dete?! Ja pokusavam da te naucim zasto se ide u Jagodinu, za koje bitno i po sta domoci se 'ercega, al' ti si nepopravljiv. I nemoj ti neke slike, ne strepim od slike magareta, nego mu ne radi nista. Jel' vazi? Zemljaci smo, da se ne brukamo! :)

Bori¹a

paaaa ako si ti iz cacka, zemljaci smo [yahoo]
a drugi deo poruke ne razumem bas...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mik

Citat: Bori¹a poslato 31 Avgust, 2016, 02:33
paaaa ako si ti iz cacka, zemljaci smo [yahoo]
a drugi deo poruke ne razumem bas...

Pa ne bas tu, po caletu sam Valjevac. Al" nikada se bas nisam osecao kao Lala, nikada u to nisam, ni hteo ni mogao, da se uzivim, iscaseno je!

(Ono prethodno sala! )  :)  [hello]