Glavni meni

Мото Скуп Херцег Нови 26.27.28. Август 2016

Započeo VR 46, 18 Avgust, 2016, 16:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Twist of wrist!

Lazic


DraganPavlicevic

Idem ja. Jo¹ nisam siguran kada æu krenuti. Iæi æu preko ®abljaka. Èekam prognozu za sledeæu nedelju.

Lazic


mareskin

Citat: DraganPavlicevic poslato 18 Avgust, 2016, 19:05
Idem ja. Jo¹ nisam siguran kada æu krenuti. Iæi æu preko ®abljaka. Èekam prognozu za sledeæu nedelju.

I ja bi i¹ao ako uspem da se organizujem. Isto preko ®abljaka. Najverovatnije bih krenuo u subotu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

gixxer

Ako vreme bude dobro i bez kise,Gixxer senior i Gixxer junior ,najverovatnije krecemo u Sredu 24-og do Zvornika pa kroz Bosnu goooooo

VR 46

Значи биће брдо манијака доле  [yahoo] Ма само да је суво кад се креће,два другара и ја крећемо највероватније у петак 26-тог, да избегнемо кишу бар у поласку,у повратку лаганоо.... 8)
Twist of wrist!

banevuk

Ja sam krenuo pre 20 dana  [rofl] [rofl] [rofl] za svaki sluèaj i veæ sam tu  [cheers] [cheers] [cheers]

Lazic


Indijanka213p


Indijanka213p

Bila sam pre koju godinu i bas je bilo dobro, sigurno ce i sad biti veselo :) Lep provod i srecan put zelim svima !

Darko


Bori¹a

nije ona nina, ona je uvo njuska rep [rofl]

Darko


DraganPavlicevic

Prognoza ka¾e da od srede neæe padati ki¹a. Razmi¹ljam da krenem u èetvrtak, a najverovatnije æe biti petak.Idem preko ®abljaka. Jedino sam u dilemi ¹ta da obuèem, ko¾u ili platno.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


DraganPavlicevic

Ajde ¹to je Laziæ nevaljalac, ali zar i ti sine Njanjo?Ova moja "ko¾a" je moto oprema, nevaljalci jedni (slu¹aj, ja se kao ne¹to pravdam!).©to se fotografisanja tièe, svratiæu kod Juge pa neka on napravi neki snimak za temu "domaæi..."Platiæete mi obojica!

Indijanka213p


mareskin

Citat: Darko poslato 22 Avgust, 2016, 18:43
Kristina  - Nina ...

[facepalm]

Hoćeš da kažeš da je indijanka stvarno žensko, a ne neko od manijaka ko zajebava pošten svet? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu