Glavni meni

Pad na autoputu kod autokomande 05.08.2016

Započeo ninjitsu, 05 Avgust, 2016, 23:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

i pozitivni smisao se odnosio na ono budalama, mislio sam da sam zbog toga dobio minuse... a ako tebi uffe smeta sto, bez obzira na godine, na tebe gledam i obracam ti se kao drugu i vrsnjaku onda se izvinjavam, necu vise....

Lazic

Ima posle spenkovanja da ka¾e¹, jo¹ gospodaru... ;D

Glava Dole


Andreja

Pa jesi Laziæev ili Kostin...

Ili...

Sad mi je jasno...

:o
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

i lazicev i kostin(bez obzira sto me obrisao ;D )
Uklapaju se u profil i jedan i drugi, ne-pranje motora(do duse lazic sad kvari imidz u poslednje vreme ;D ), voznja po svim vremenskim uslovima, nikakvo preterano odrzavanje (tj krpi kako sta i sa cim stignes po potrebi)...

eclipse4

avgust mesec a vec pocelo....sta li cemo na zimu....

balcan girl

irena je rekla sta je imala tada :D i obeæala mu je uzivo objasnjenje kad se vidimo :D doduse nekako se uvek mimoilazimo na druzenjima :D al boze moj ima vremena :D ja se nigde ne zurim :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ninjitsu

Mislim da je Pejcha pokazao stav kakav je za primer, neiskvaren i pozitivan. Kada bi smo svi imali ovakav stav.. Procitao sam post nekoliko puta i definitivno cu usvojiti malo pozitive u buducim akcijama i reakcijama. Mislim da bi smo svi trebali, mozda i da pocnemo u ovoj temi :). Jako mi je zao sto se to desilo jednom dobrom liku i takvom pozitivcu. Ne mogu ti opisati koliko mi je zao sto nisam uspeo da je stignem, kao da sam izneverio nekoga! I ostaje mi da se tesim da ce te Bog nagraditi. Nju neka opameti samo, ne zelim joj nista lose. Kazu stariji, sve dodje na svoje. Cuvajte se i ziveli braco!!
rocknrolla®

UFF

#68
Citat: eclipse4 poslato 08 Avgust, 2016, 01:15
avgust mesec a vec pocelo....sta li cemo na zimu....

na zimu?

ja se ne secam ni ovog od pre 5 godina sa nadalinom i irenom a ne da zamisljam sta ce biti na zimu jbt

http://image.prntscr.com/image/7018ee63674440ea9605d416b2fb6914.png

Glava Dole

Ne radi slika, popravite je i odgovorite i meni molicu lepo :D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

to je bila zabava kod mene koja je trajala 48h plus sati bez spavanjaaa :D :D :D extra proveden vikend :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Glava Dole

Ne podsecaj je, taman pomislio da cu preziveti... a sad tek definitivno necu :D A uff je rekao jos grdje od mene... nisam rekao raspala vagina ali da sam preterao onako osamucen- jesam... bilo pa proslo, objasnicemo se vec nekad kad se sretnemo, sto se vi sekirate? Ja cu dati sve od sebe da taj ispad ispravim, irena ce mozda malo da me lincuje i to je to, teraj dalje :D

pejcha

nindjicu tebi se nemoze stvarno nista zameriti.samo da si se video,sijao si da si mogao preskocio bi do nje i svetao si primer kako se treba ponasati kada nije dobra situacija,a neka nje neka se valja u sopstvenoj balegi kako seje tako ce i poznjeti samo je pitanje trenutka.neka nas bog cuva na dva tocka.i malo sale,mozes da zamislis kako su me likovi zacudjeno gledali kroz stakla automobila na semaforima dok sam vozio kroz grad onako iscepan i krvav.a u stvari dobro je i da sam uopste imao snage posle onog stresa i da vozim.o bolu nevredi i da pricam.srecom nisam nista slomio.naj crnje od svega je to da su mi se sve nesrece desavale u periodu kada mesecima nisam koristio alkohol.slucajnost ali jne red da pomenem.neka nas bog cuva,momci samo napred

Lazic

Mislim da je vreme da popije¹ neku... ;D Protiv uroka... :D

Mik