Glavni meni

Pad na autoputu kod autokomande 05.08.2016

Započeo ninjitsu, 05 Avgust, 2016, 23:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

pa valjda ljut sto sto ga nismo svi podrzali u nepotrebnom serinjanju
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Ja mu jos ispravljam minuse jer ni ja nisam njihov ljubitelj, sve moze da se resi i recima a on mene obrisa... sta sam mu ja uradio da mi je znati, pre samo koliko... 2 nedelje se izvozali, iskrsili, izljubio me 5 puta posle toga, ismejali, ispricali, sad me obrisa bez razloga... nije mi jasan... nove necu da dajem al plusevi ponisteni, ko ga jebe... u srce me dirnuo ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Srecom nemam FB,niti planiram otvoriti isti !!
jin-jang

BOKYBOY

Citat: mali_zmaj poslato 07 Avgust, 2016, 12:34
Srecom nemam FB,niti planiram otvoriti isti !!

...pffff...ti bas ne znas da se zabavljas... ;D

pejcha

Zdravo ljudi javljam se tek sad jer mi je administrator tek sada potvrdio nalog pa pre nisam mogao.Momak koji mi je prisao na auto putu je pravi lav.Pravi covek na pravom mestu.sve je odradio profi  zaklucno sa ovim forumom i ovom prilikom mu se javno zahvalujem.Blago majci koja ga je rodila ima srce ko avion i razmislja trista na sat,stao je motorom ispred nje,zatrazio od nje trougao ona nicim nije pokazivala da ce uraditi ono sto je uradila tj. da pobegne.sve kako je momak opisao upravo je tako bilo.jos samo mogu da dodam da je bila u komunikaciji samnom totalno ne povezana,pominjala je neku punu liniju kakve nema na auto putu i da ja nisam hteo ni malo da joj se sklonim.da joj se sklonim ja koji sam vec nekoliko kilometara u stednjoj traci i ni levo ni desno.nisam se provlacio vec lagano isao svojim putem.neznam sta joj se desilo ali predpostavljam da je zureci usla u makazice i ko veli ja sam joj bio manja steta nego auto u preticajnoj.ovaj pad nije nista novo za mene i samo je jedan u nizu i nikada nisam bio kriv sto bi rekli samo sam gledao svoja posla.sta je bilo bilo je oporavicu se ja samo neznam sta covek moze da ima u glavi da postupi kao ona.poslednje cukanje bul.krala aleksandra penzioner izlazi u rikverc od vulkanizera ne gleda rusi me odpozadi.ja ustanem i pitam ga sta ti bi covece a on kaze hajde da pozurimo zurim na poslovni sastanak.koji puk kod ljudi imaju u tom trenu nikada necu moci da shvatim.svako bi rekao ma ja bi mu ovo ,ono.ne zaboravite da ste tada polomljeni,pod stresom i pola coveka i uvek prvo mislite na skuter i sat pa tek onda na sebe jer ste avaj stali na noge i konstatovali da nije sa vama nista strasno.i sada kada ovo pisem pisem samo desnom rukom ali niiiiiiko me neeeeece spreciti da vozim dalje.a nesmotreni vozaci samo sto dalje od nas.i jos jednom veliko hvala momku koji mi je prisao veliki je to covek HVALA MU [thumb_up]

Lazic

Dobrodo¹ao meðu normalne manijake, svi(bar veæina) su tak'i... ;D  [cheers]



Citat: eclipse4 poslato 06 Avgust, 2016, 20:31
nece taj dugo bez foruma.....naviko da nas laze :)
Neæe dugo, mesec dana, jel sam tra¾io Uffu da ga obri¹e... [facepalm] ;D

Glava Dole

Admin lencuga bre ;D Predstavi se ti i u novim clanovima, predstavi skuter u forumu za to, steta, popravka itd pa ko zna, mozda ti se i svidi ovde sa ovim budalama pa ostanes ovde :D

Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2016, 17:44

Citat: eclipse4 poslato 06 Avgust, 2016, 20:31
nece taj dugo bez foruma.....naviko da nas laze :)
Neæe dugo, mesec dana, jel sam tra¾io Uffu da ga obri¹e... [facepalm] ;D

Ma degenerik ;D

eclipse4

sta napisa covek kome u avataru pise:



"kostin mali"


:P :P :P

Glava Dole


Andreja

Kosta je napravio novi profil na FB a ugasio stari, ne lo¾ite se :)

Pejèa, dobrodo¹'o, jeeebi ga, malo je bezveze naèin za koji si saznao za nas al' nema veze, tu smo, ¾ivi, zdravi. Pozzz
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: Milos96 poslato 07 Avgust, 2016, 19:24
Admin lencuga bre ;D Predstavi se ti i u novim clanovima, predstavi skuter u forumu za to, steta, popravka itd pa ko zna, mozda ti se i svidi ovde sa ovim budalama pa ostanes ovde :D

Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2016, 17:44

Citat: eclipse4 poslato 06 Avgust, 2016, 20:31
nece taj dugo bez foruma.....naviko da nas laze :)
Neæe dugo, mesec dana, jel sam tra¾io Uffu da ga obri¹e... [facepalm] ;D

Ma degenerik ;D

hoces i ti da se pridruzis kosti da odmoris malo od foruma?

Glava Dole

Cemu minusi jbte to je u smislu ludaci(u pozitivnom smislu), pa i sebe sam svrstao u taj kos...

Glava Dole

Citat: UFF poslato 07 Avgust, 2016, 22:08
Citat: Milos96 poslato 07 Avgust, 2016, 19:24
Admin lencuga bre ;D Predstavi se ti i u novim clanovima, predstavi skuter u forumu za to, steta, popravka itd pa ko zna, mozda ti se i svidi ovde sa ovim budalama pa ostanes ovde :D

Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2016, 17:44

Citat: eclipse4 poslato 06 Avgust, 2016, 20:31
nece taj dugo bez foruma.....naviko da nas laze :)
Neæe dugo, mesec dana, jel sam tra¾io Uffu da ga obri¹e... [facepalm] ;D

Ma degenerik ;D

hoces i ti da se pridruzis kosti da odmoris malo od foruma?

Jok, da mi se ovde ne svidja ne bih zvao coveka ovde i ne bih ni ja visio ovde kad god sam pored kompa... nisam ja kosta, ne trazim da me obrises :D Mada kako ste krenuli jedan dan odmora mi ne gine :D

Lazic


balcan girl

jaoo bre ko zenetine kukateee obrisao me s fejsa ne voliiiiiiiiiiiiiiii me viseeeeeeeeeeeeeeeeeeeee buhuuu smrc.... elem, pejcha dobrodosao na mesto ludaka, sto reèe neko, bzvze kako si saznao za nas, al brzo da se oporavis :D :D :D nadam se da æe debilku naci brzooo i onda da joj se objasni kako treba da se ponasa u saobraæaju :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: Milos96 poslato 07 Avgust, 2016, 22:40
Cemu minusi jbte to je u smislu ludaci(u pozitivnom smislu), pa i sebe sam svrstao u taj kos...

objasni mi kako je u pozitivnom smislu lencuga i degenerik?
jel to kao sto si ireni napisao nesto tipa: "jebem te u tu raspalu picku" i to je bila sala?
u pozitivnom smilu takodje jel?

ti si ili retard tezak ili imas neke napade ludila, klinac si i gotivim te ali nit smo slicno godiste (ni deceniju blizu) nit smo tolko dobri drugari da mozes tako da mi se obratis pa pojasni mi kako si to u pozitivnom smisliu mislio?

mozes li nekom da silujes decu i zakoljes zenu u pozitivnom smislu?  [ludak]

Glava Dole

Degenerik nije sala, bio sam besan jer sam mislio da se i na mene naljutio bez ikakvog razloga... mada u neku ruku i jeste... nmp ni ja... lencuga jeste sala, odnosilo se na ono "javljam se tek sad jer mi je administrator tek sada potvrdio nalog pa pre nisam mogao."

Izvinjavam se gospodine Marko, nece se ponoviti :)

A napade ludila imam ponekad, nekad pijan, nekad besan zbog druge stvari, nekad dobro raspolozen, nekad smoren bez ikakvog razloga... covek od krvi i mesa ko i ti... spusti malo loptu... i ne vracaj se sad na taj nesrecni spontani ispad od pre god dana i irenu...

Bori¹a


Lazic