Glavni meni

Pad na autoputu kod autokomande 05.08.2016

Započeo ninjitsu, 05 Avgust, 2016, 23:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ninjitsu

Moli se vozac skutera danas sa autoputa kod autokomande, kojeg je zena pokosila do zaustavne trake da se javi!
Ovako, vracao sam se autoputem danas i spazim u zaustavnoj traci skuter u stanju da ne mogu boju da mu prepoznam, i coveka starijeg koji lezi pored njega i  ustaje polako, primecujem da mu je ruka oguljena. Ispred skutera stoji crni auto, ne bih smeo da se opkladim da je bio peugeot 206 ali najvise mi je licilo u celoj toj brzini, desni migavac i stajem 20ak metara ispred auta. Samo mi je u glavi motociklista, prolazim pored zene oko 40 godina plave kose sa crnim naocarima, vidno je potresena i uznemirena, ne napusta automobil. Pokazujem joj rukama na trougao i ona klima glavom da ga ima i da ce ga doneti. Nastavljam ubrzanim hodom do kolege koji vice:"Ja nista nisam kriv, budala me je udarila, vozio sam u srednjoj traci po sred trake!". Ja ga pitam da li je dobro, trebalo bi da sedne posto ne moze da stoji na jednoj nozi. Ubrzo se okrecem i vidim da crnog automobila nema, nestala je kucka!! Okrecem se ponovo ka kolegi i kazem mu da idem za njom, kako mogu da ga nadjem, da mu javim broj tablice ili nesto, prvo br telefona koji ne mogu da pamtim, pa fejsbuk koji nemam, ja mu u trku prema motoru kazem, forum Moto Manijaci tema voznje i padovi!
Sve trake su bile pune, provlacio sam se izmedju i pitao se u trenutku da li se iskljucila desno ka dusanovcu ili je nastavila pravo!? Krenem pogledom desno medjutim ne vidim je nigde, nije mogla toliko daleko da stigne, nastavljam pravo, vozim drugom brzinom, veoma glasno, trubim svima da se sklone, zagledam svaki crni automobil i stizem do gazele, nema je nigde... Ne mogu da se ne naljutim na sebe, da popizdim i budem besan jer nisam uspeo da stignem i pronadjem taj auto. Smesno i neverovatno! Skrenula je desno ka Dusanovcu ipak, negde se sakrila. Ne mirim se sa tim danasnjim dogadjajem, zovem policiju, prijavljujem detalje, rekli su da ce istraziti. Pozvao sam i prijatelja koji ce pogledati da li se to moze resiti. Sedim i nadam se da ce mi neko nesto javiti... Nesrecni kolega neka se javi kad pogleda ovo, ako se ista bude saznalo da budemo u kontaktu..
Veliki pozdrav manijaci, vozite pazljivo!!  [srce]
rocknrolla®

Kostić

prvo si trebao da stane¹ ispred auta i da ka¾e¹ gospoði da izaðe.... ili da parkira¹ ispred auta, da ne mo¾e da pobegne. neki ljudi se upla¹e pa pobegnu, neki svesno pobegnu. savesni odmah izaðu iz vozila da pomognu. tako da zna¹, ti koji sede u autu, zbrisaæe èim ugrabe priliku...

TEEfqd

kera kad udaris stanes da vidis sta mu je a ne coveka....nemam komentar

Biker-Boy

Kucketina, nadam se da ce nju neko isto tako da opici i pobegne, i ostavi je da crkava polako....
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zlatkojov

Ne treba se ljutiti na zenu sto ga je udarila desava se jbg ali da pobegne i ne pomogne mu...da bira ruku koju da joj seku

UFF

Citat: kosta66 poslato 05 Avgust, 2016, 23:59
prvo si trebao da stane¹ ispred auta i da ka¾e¹ gospoði da izaðe.... ili da parkira¹ ispred auta, da ne mo¾e da pobegne. neki ljudi se upla¹e pa pobegnu, neki svesno pobegnu. savesni odmah izaðu iz vozila da pomognu. tako da zna¹, ti koji sede u autu, zbrisaæe èim ugrabe priliku...

ti parkiraj svoj motor ispred takvog vozaca
pa kad ga pregaze dok odlaze nije strasno ionako je vec ruzan i olupan
ali nemoj da dajes takve savete drugim clanovima jer pored motora moze kucka i njih da pregazi


Kostić

ti ne seri i budali bez potrebe. ako sam dao savet, dao sam ga iz iskustva.

Kostić

glup si bre ko noæ. al ne ¹to si glup. nego si gori od darka.... jebo vas br eforum, idi i obri¹i me. ja èim zinem, nakurèite se tu ko da ste obrali pamet.

UFF

izvoli

idi sad pij dok ne umres i jadaj se na fb naredih mesec dana

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Citat: kosta66 poslato 06 Avgust, 2016, 02:11
glup si bre ko noæ. al ne ¹to si glup. nego si gori od darka.... jebo vas br eforum, idi i obri¹i me. ja èim zinem, nakurèite se tu ko da ste obrali pamet.

A jel bi mogo malo ti Darku da se napases jaja , a ?

Ne znam koji ti je kurac u zadnje vreme pa me spominjes non stop , a ?




UFF


Darko

Cuti , obrisao me sa fejsa ...

Ne znam sta sad da radim i kako da zaspim

ninjitsu

rocknrolla®

DebeliZmaj

bzvz ...

al isplivase ocigledno problemi u komunikaciji medju ljudima ...
glupo je da se to eskalira na ovaj nivo preko foruma ... imate
poruke a i fb pa tamo ...

nepotrebno pogotovo ste se svi ucesnici znaju uzivo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 05 Avgust, 2016, 23:59
......prvo si trebao da stane¹ ispred auta i da ka¾e¹ gospoði da izaðe.... ili da parkira¹ ispred auta, da ne mo¾e da pobegne. .....

ako parkiras ispred auta verovatno joj nikad nece pasti na pamet da upotrebi ono R na menjacu tj rikverc....bilo bi to za nju i sah i mat.

kole legendo imas iskustva :)


penzos

Greota svaðe, nema smisla. A ni razloga. Parkira se sa strane, ispred ili iza sranja. Ne ugro¾ava se mesto nesreæe i dokazi. Po moguæstvu prvo pozvati hitnu ako ima povreðenih, potom odmah policiju, pa pristupiti obele¾avanju mesta nesreæe. Pri tom strogo voditi raèuna da ne doðe do povreðivanja spasioca. Ako imate tel sa kamerom - fotografi¹ite poèinioca i vozilo. NE SME se skidati oprema sa povreðenog, niti mu se sme ukazivati pomoæ (zvuèi glupo, ali jbg) sem od strane ovla¹æenog medicinskog ili spasilaèkog osoblja (tu je Zakon jo¹ uvek usran i lo¹e definisan, da ne tupim previ¹e). Po dolasku hitne i policije saèekati i dati izjavu ako ste oèevidac, pomeriti se sa strane i ne smetati.
A da, postoji u na¹em zakonu stavka "graðansko hap¹enje", ali je zajebana  [cheers]
To bi Tatica ili D¾edaj bolje objasnili, ali prvi je napustio forum, a drugog slabo ima ....
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Glava Dole

ljiudi, aj pomirite se pa da idem ko covek u krevet, ovako cu imati nocne more jbm vas blesave... volite se, znam ja, a s druge strane verbalno koljete.... ne moze tako.... aj se izljubite, u istom ste gradu i miran forum, jos mirniji vi :D

Hohštapler

Brate, volimo se, al kad se napije tuèe sa nama oko kljuèa i gaða me kacigom....

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.