Glavni meni

Repriza VI-og MM Rodjendana 23.07.2016

Započeo UFF, 17 Jul, 2016, 12:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: mareskin poslato 20 Jul, 2016, 14:36
Citat: Dukags poslato 20 Jul, 2016, 14:11
Citat: mareskin poslato 19 Jul, 2016, 10:21
Citat: Dukags poslato 19 Jul, 2016, 09:22
Jel i dalje ne mo¾e nasipom? A ako ne mo¾e kuda se ono pored okretnice ili gde produ¾i na makadam put?

I¹ao sam makadamom i nije lo¹ put. Poslednjih 20m do Uffa je najlo¹ije. Ostalo je normalno za svakoga iz unutra¹njosti i èak bolje :D

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,20439.msg730310.html#msg730310

Èini se daleko, ali u stvari nije.
Jel mo¾e neka slika il' opis mesta gde se sa asfalta odnosno kod okretnice valjda ulazi na tu okolnu d¾adu?
Da li je zabranjeno ili lak¹e mo¾da pregurati motorèe to parèe nasipa jer se i onako posle spu¹ta¹ na zemlju?

I koliko je ovog puta ili ¹ta je kotizacija da ne dolazim 'nako? Hvala unapred al' i unazad.

Na okretnici ide¹ do kraja, pa desno i onda ide¹ pravo i to je taj put ili skrene¹ levo 10m i tu je ta kuæica i nasip i onda desno.
Sve je to bukvalno tu tako da je te¹ko ne videti ili oma¹iti kada veæ stigne¹ do kraja okretnice.

Sve se vidi na mapi i na fotkama. Tih poslednjih 20m je lo¹ije, ali nije stra¹no.


ala si mu objasnio :P

kad dodjes kod okretnice videces na kraju deo gde je ivicnjak malo spusten tj betonirano da moze kolima da se popne preko njega, tu se penjes i skreces desno na asfaltirani putic, ides tim puticem samo pravo i onda silazis na tucanik, ides tim tucanikom samo pravo kako ide put, kad se zavrsi tucanik ide deo sa struganim asfaltom, pratis i taj putic kako ide i onda dolazis do one stare prikolice hladnjace sa leve strane i tu skreces levo, tu se put i racva na levo i desno, deluje kao da ulazis u sumu tj cak je meni delovalo kao da ulazis nekome u dvoriste, tu je jos uvek strugani asfalt i kad dodjes do dve identicne kuce sa desne strane, posle mozda 100m od skretanja, pocinje losiji deo puta koji je dugacak koliko je dugacko dvoriste od te dve kuce i koliko je dugacak UFF-ov plac, to je mozda 50m loseg puta, naravno kad se osusi put je ok samo je valovit i nije za tjuning stajling kola, bilo koji normalan auto ce proci, ja sam prosao sa lagunom pre neki dan kojoj su zadnje opruge skracene za 10cm :D i jos je bilo blato od kise

mareskin

Citat: dzimika poslato 20 Jul, 2016, 15:30
Citat: mareskin poslato 20 Jul, 2016, 14:36
Citat: Dukags poslato 20 Jul, 2016, 14:11
Citat: mareskin poslato 19 Jul, 2016, 10:21
Citat: Dukags poslato 19 Jul, 2016, 09:22
Jel i dalje ne mo¾e nasipom? A ako ne mo¾e kuda se ono pored okretnice ili gde produ¾i na makadam put?

I¹ao sam makadamom i nije lo¹ put. Poslednjih 20m do Uffa je najlo¹ije. Ostalo je normalno za svakoga iz unutra¹njosti i èak bolje :D

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,20439.msg730310.html#msg730310

Èini se daleko, ali u stvari nije.
Jel mo¾e neka slika il' opis mesta gde se sa asfalta odnosno kod okretnice valjda ulazi na tu okolnu d¾adu?
Da li je zabranjeno ili lak¹e mo¾da pregurati motorèe to parèe nasipa jer se i onako posle spu¹ta¹ na zemlju?

I koliko je ovog puta ili ¹ta je kotizacija da ne dolazim 'nako? Hvala unapred al' i unazad.

Na okretnici ide¹ do kraja, pa desno i onda ide¹ pravo i to je taj put ili skrene¹ levo 10m i tu je ta kuæica i nasip i onda desno.
Sve je to bukvalno tu tako da je te¹ko ne videti ili oma¹iti kada veæ stigne¹ do kraja okretnice.

Sve se vidi na mapi i na fotkama. Tih poslednjih 20m je lo¹ije, ali nije stra¹no.


ala si mu objasnio :P

kad dodjes kod okretnice videces na kraju deo gde je ivicnjak malo spusten tj betonirano da moze kolima da se popne preko njega, tu se penjes i skreces desno na asfaltirani putic, ides tim puticem samo pravo i onda silazis na tucanik, ides tim tucanikom samo pravo kako ide put, kad se zavrsi tucanik ide deo sa struganim asfaltom, pratis i taj putic kako ide i onda dolazis do one stare prikolice hladnjace sa leve strane i tu skreces levo, tu se put i racva na levo i desno, deluje kao da ulazis u sumu tj cak je meni delovalo kao da ulazis nekome u dvoriste, tu je jos uvek strugani asfalt i kad dodjes do dve identicne kuce sa desne strane, posle mozda 100m od skretanja, pocinje losiji deo puta koji je dugacak koliko je dugacko dvoriste od te dve kuce i koliko je dugacak UFF-ov plac, to je mozda 50m loseg puta, naravno kad se osusi put je ok samo je valovit i nije za tjuning stajling kola, bilo koji normalan auto ce proci, ja sam prosao sa lagunom pre neki dan kojoj su zadnje opruge skracene za 10cm :D i jos je bilo blato od kise

Kako si opisao ja mislim da nisam i¹ao tim putem [rofl]


Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dukags

Nasipom znam, dolazio sam i prolazio par puta ali sad razumem da fataju i dvotoèkala pa ko rekoh ako treba to malo od rampe do poljskog i da preguram jer mi ova obilaznica bila nepoznata al' naæi æu po mirisu ako ni¹ta drugo. Ako ne zaglavim u Srpskoj Crnji il' Rumunji.

lord_oblivion

Od rampe do poljskog ima¹ pola sata guranja ili 200-300m vo¾nje. A ovi pecaju sa skuterima.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mareskin

Citat: Dukags poslato 20 Jul, 2016, 21:10
Nasipom znam, dolazio sam i prolazio par puta ali sad razumem da fataju i dvotočkala pa ko rekoh ako treba to malo od rampe do poljskog i da preguram jer mi ova obilaznica bila nepoznata al' naći ću po mirisu ako ništa drugo. Ako ne zaglavim u Srpskoj Crnji il' Rumunji.

Na linku koji sam podelio UFF je ostavio nacrtan putić na mapi i fotografije. Sve to zajedno je realno blizu i teško možeš da promašiš.
Umesto nasipom ideš paralelnim putem i to je to.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

ljudi sta vam je?
ja svaki dan sto kolima sto motorom prodjem nasipom 10 puta od jutra do mraka tj u razlicito doba dana i nikad me niko nija zaustavio niti pisao nesto a ne oni ne znaju da ja zivim tu nit imam neku specijalnu dozvolu


zato ne komplikujete bez potrebe ako ne vozite sleper idite nasipom, nije ovo bjb jbt

Dukags

Ne verujte mu, UFF je u dilu sa saobraæajnom, posle dele lovu! Pa ¹to da se onda koji moj mlatimo okolonaokolo, a ako nas za dan bezbednosti stignu (gde li se veæ zavr¹ava nasip) stignu, to je bila na¹a graðanska du¾nost

mareskin

Citat: UFF poslato 21 Jul, 2016, 00:17
ljudi sta vam je?
ja svaki dan sto kolima sto motorom prodjem nasipom 10 puta od jutra do mraka tj u razlicito doba dana i nikad me niko nija zaustavio niti pisao nesto a ne oni ne znaju da ja zivim tu nit imam neku specijalnu dozvolu


zato ne komplikujete bez potrebe ako ne vozite sleper idite nasipom, nije ovo bjb jbt

Neko æe platiti kaznu, samo je pitanje kome æe se zalomiti :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga

Ajde manijaci upi¹ite se na spisak, Dragan je re¹io da èasti za rodjenje unuke, kuvaæe se gula¹, pa bi bilo dobro da se zna broj prisutnih zbog kolièine... ajde, biæe i krompir sa kajmakom!

goranvojska


dzimika


Lazic

Citat: UFF poslato 21 Jul, 2016, 00:17
ljudi sta vam je?
ja svaki dan sto kolima sto motorom prodjem nasipom 10 puta od jutra do mraka tj u razlicito doba dana i nikad me niko nija zaustavio niti pisao nesto a ne oni ne znaju da ja zivim tu nit imam neku specijalnu dozvolu


zato ne komplikujete bez potrebe ako ne vozite sleper idite nasipom, nije ovo bjb jbt
A ako te ba¹ i pojuri marsovac, siðe¹ sa nasipa i mo¾e da ga duva... :D

lord_oblivion

Ko da ga juri, na skuterima su. A mo¾e i frk na livadu  :D

Ah da,

1. goran + baba
2. ja + ja
3. i ja  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

ma kakav bre spisak kad je to relevantno bilo?
ako zafali bice krompira, ako ostane viska pojesce moj pas :)

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

lea

i lepsa je od svih ostalih kucki koje znam :)

balcan girl

e sad mi lakse :D :D :D :D  [dancing] [dancing] al te ne jebe 2% :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

juga

Citat: UFF poslato 22 Jul, 2016, 02:00
ma kakav bre spisak kad je to relevantno bilo?
ako zafali bice krompira, ako ostane viska pojesce moj pas :)
Vidi nije u pitanju krompir, nego gula¹, Dragan donira materijal .. ma boli me tuki mojne da se posle ¾alite kako nista jeli, kako je neko ostao suva tanjira. Ko hoæe da jede neka ponese pribor. krompir æe da bude ba¹ka!