Glavni meni

eh...

Započeo Kostić, 15 Jul, 2016, 05:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Citat: srbac poslato 15 Jul, 2016, 19:07
Wurtove vezice su najjaèe...... nek si ti ziv i zdrav i prav. Naci ces oklop i delove za male pare... :P

Uh, nisam bas siguran u ovo prema slikama..

10 eur tamo, 30 ovamo, 15 onamo, preko 100 sigurno bez farbanja..

Najisplativije je svakako stritfajtera da napravi, turi korman i skine visak plastika, sa onim maler kosturkom izgledace opako..  :P


DebeliZmaj

ma hajde sta je 100e za nekog pro prelazi 20.000 po sezoni ...
:)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 15 Jul, 2016, 18:32
Jebo te alkohol... nataknem te ja ba¹...
Ti fazoni "pijan bolje vozim", ni¹ta me ne nervira kao to. Kad trosne¹ pijan nema krpljenja, nema operacija, nema lekova, nema spa¹avanja, nema nièega - samo te na kraju pokriju.

[sutirakamen]
Be¾i bre babo jedna... :P

petar357


Lazic


Bori¹a


mali_zmaj

....   




navlakusa
jin-jang

castor

Ko te navukao? [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

MIGE

bas me zanima,na koliko ce strana otici ova koletova tema?neki ga tese a on se kao  malo femka ko mlada sa sela  [rofl]
ok,ziv je,pretekao i hvala dragom Bogu sto je tako..i sto nije pio...dobar je kole,zelim mu puno srece i zdravlja  [cheers] [cheers] [cheers]

DebeliZmaj

ako bude kesha opravice motor
ako ne pauzirace
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

Citat: castor poslato 15 Jul, 2016, 16:03
Da je babi kurac... Poslije bitke svi junaci. Pao, slupao se, ¾iv i zdrav. To je najbitnije.

Ja bi volio da mala pizda popravi Koletu motor, kao ¹to on ¾eli, ali imam iskustva sa tim malim pizdama iz velikih automobila (¹to veæi auto, to veæa i pizda vozi), tako da mislim (a nadam se da sam u krivu), da od toga nema ni¹ta. Na sudu æe i jedan i drugi da popasu kaznu. Jednostavno je to tako...

..zar nisi bese jurio da kupis BMW 730-40..bas malecki auto...heheh

Kosta ko Kosta, hvala dragom Bogu sto mu nije nista bez obzira sto je kacio one kosture na viziru..sada ce on da se urolja pa da vodi monologe oko ovoga do 40te stranice ove teme...

Darko

Pa Castor je pizda u dusi ;)

[rofl]  [rofl] [rofl]

castor

Citat: CBRR1 poslato 16 Jul, 2016, 00:21
..zar nisi bese jurio da kupis BMW 730-40..bas malecki auto...heheh
Jbga, pizda sam...
It's the ride that matters, not the bike…

DebeliZmaj

kad mu popuste lekovi za opushtenje eto ga kolerone :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

Citat: castor poslato 16 Jul, 2016, 00:36
Citat: CBRR1 poslato 16 Jul, 2016, 00:21
..zar nisi bese jurio da kupis BMW 730-40..bas malecki auto...heheh
Jbga, pizda sam...


:-* :-* :D

balcan girl

evo prigodne fotke :D


UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

Citat: petar357 poslato 15 Jul, 2016, 20:18
Citat: kosta66 poslato 15 Jul, 2016, 13:11
nemoj da si tako navalentan, o debeli zlojebu. neæu trikove - oæu jebenu pravdu! nisam ni¹ta pogre¹no uradio, bio sam jebemo trezan, jebemo smo lepo i polako po¹li da se lepo i opako napijemo, pa da jebeno divljam. vi¹e neæu da vozim trezan, neæu da vozim polako. to me uvek ko¹ta. nikad pijan nisam zapo u takve situacije. al jebeno nikad.... a mnogo sam vi¹e pijan, nego trezan. e pa sad, ako sam veæ bio u okviru dobrote, oæu pravdu - neæu trikove!

Jebena pravda, jebeno trezan, jebeno lepo, jebeno divljanje, jebeno nikad... u samo dve recenice.

Kao da slusam nekog mangupa-seljobera u americkom filmu...


istina. i meni tako zvuèi. imam problem sa glavom. nekad sam pisao kratke prièe i tako pokoje¹ta, pa mi ostalo u obièaju. al ba¹ je te¹ka seljanija.

Kostić

ljudi, ako neko ima ruèku za gas kao ¹to je ova a da nije papreno skupa da mi proda. ostalo æu da nabud¾im vremenom. sad mogu da se vozim al ispada mi, imam i alternativu sa ¾icom na potez, al je to malo nesigurno. sve ostalo æe da saèeka razvoj nepogodne situacije.


bajdvej, meni je jako drago ¹to sam se zabo u branik, proma¹io kuku, otpali mi delovi sa kacige, ¹to sam bio svestan sve vreme i taj trenutak klizanja do udarca mi je osve¾io ¾ivot, tako da nema potrebe da izra¾avate ¾alost zbog mene. ako vam se ¾ali, ¾alite za kravom. evo ja je gledam i rado bi nekoga ubo ¹rafcigerom u oko....

Kostić

Citat: CBRR1 poslato 16 Jul, 2016, 00:21
Citat: castor poslato 15 Jul, 2016, 16:03
Da je babi kurac... Poslije bitke svi junaci. Pao, slupao se, ¾iv i zdrav. To je najbitnije.

Ja bi volio da mala pizda popravi Koletu motor, kao ¹to on ¾eli, ali imam iskustva sa tim malim pizdama iz velikih automobila (¹to veæi auto, to veæa i pizda vozi), tako da mislim (a nadam se da sam u krivu), da od toga nema ni¹ta. Na sudu æe i jedan i drugi da popasu kaznu. Jednostavno je to tako...

..zar nisi bese jurio da kupis BMW 730-40..bas malecki auto...heheh

Kosta ko Kosta, hvala dragom Bogu sto mu nije nista bez obzira sto je kacio one kosture na viziru..sada ce on da se urolja pa da vodi monologe oko ovoga do 40te stranice ove teme...

cbre, ne sumjaj u mene ;D



CBRR1

nek si ziv i zdrav sve ostalo je qrac...