Glavni meni

eh...

Započeo Kostić, 15 Jul, 2016, 05:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

bolje da sam pogino. usput, nisam preticao, nago sam teo da ga izbegnem. klasièan klinac, ono motanje volana i davanje migavca u jednom taktu, jebiga, sjebo me moderan svet.

krava je pro¹la gore no ja. zabo sam glavom u branik, savio se oko auta, izleteo ispod njega, usto otreso pra¹inu i po¾eleo da ubijem nekoga. onda iz auta izlazi slinavac - mudroser...
[pop]






























DebeliZmaj

ne mogu otvorim slike ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Nije kao tebi, ali vjeruj da mi je zao Kosta.

Slaninar

Smot'o na levo ispred tebe? Nije te video?

Ba¹ mi ¾ao zbog motora, jebiga.

Valjda æe biti ne¹to od osiguranja, da se svemu smeje¹, makar i naredne sezone.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

banevuk

Uh naje¾io sam se. Dobro si pro¹'o. [cheers] [cheers]

mareskin


Kole kako si ti pro¹ao?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Nemoj lupati gluposti "bolje da sam poginuo"
Motor ces kupiti drugi, a drugi zivot nemas tako da nemoj da pricas svasta.
Nadam se da nemas neku ozbiljniju povredu!!!

Drzi se! Ako trebas neki info vezano za osiguranja i tako to, sad sam se usemio skroz :)


Darko

Pitanje je dal ce uopste nesto ovde biti od osuguranja ...
Sve nesto mislim da ce ovde biti podeljena krivica , mada bih voleo da gresim

penzos

U brate,  :( pa dobro si pro¹ao! Biæe drugi bajk, bitno da si ti ok! Kita obostrana, koliko ja provaljujem Kosta preticao na isprekidanoj, a ovaj sa autom zakoèio i skrenuo levo preko pune. Dobar advokat i biæe to ok!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Black Adder

Auuuuuuuuuuuuu Brate! Hvala Bogu ¾iv si, a para i budala nikad dosta.
Idemo dalje...

Dukags

#10
Ceneæi po autu, ako se nisi odmah dogovorio da uzme¹ kintu, takvi pote¾u debele veze i onda èesto do kraja ne bude ni¹ta. Dobro je u svemu ¹to si ti preteko!

Lazic

Meni je ¾ao motora, Kostiæ je i onako èovek od gume... Èek, pa i radio je u fabrici guma... Mrzim kretene koji voze kao da su oslobodioci Beograda...




Citat: Dukags poslato 15 Jul, 2016, 09:27
Ceneæi po autu, ako se nisi odmah dogovorio da uzme¹ kintu, takvi pote¾u debele veze i onda èesto do kraja ne bude ni¹ta
Obrati pa¾nju, meèka je na plin, nije taj nikakvo mudo...

Darko

Penzose , nema tu dve linije , samo jedna , puna

Batica def nije smeo levo preko pune , Kole kaze da ga nije preticao nego pokusao da izbegne al ga stigao od pozadi , zato i rekoh , ko zna kako ce presuditi cike u plavom ... Misrise mi na pola-pola , ako kazu da je kole bio u preticanju

penzos

Isprekidana je oko 10m  ranije pa prelazi u punu. A da je usrano - usrano. Po zakonu motorciklom se kreæe¹ bli¾e desnoj ivici kolovoza. Znaèi da je mogao da proðe sa desne strane ako je auto krenuo levo, osim ako vozaè auta nije radio onaj manevar kao da vozi ¹leper: koèenje, pa malo desno pa onda levo.  Mada, prilagoðenom brzinom i pravilnim odstojanjem  [blahblah]  Mora advokat, ali doooobar!  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić

da sam bio u preticanju, trag koèenja bi bio ravan. mo¾da tako izgleda, al nisam ga preticao. teo sam al je vozio vi¹e uz belu i nije naglo smoto levo nego ono, ide¹ pravo pa seèe¹ mangupski i onda smota¹. ja sam bio iza njega na desetak metara i spremio se da ga obiðem odma posle pe¹aèkog. tu ima pe¹aèki i ta puna linija je od njega. znam ja kako se vozi vozilo i kako se obilazi i pretièe, al ispalo je kako je ispalo. kad sam vido da æe da skrene u prolaz pobego sam u levu traku i nabo obe koènice u trenu, pa mi je odma prolkizo toèak i pao sam metar dva pre toèka. ja tu ulicu poznajem i nemam obièaj da obilazim ispred pe¹aèkog. to ¹to nisam vozio metar od ivice, je zato ¹to sam imao namere da ga obiðem pa sam i¹ao uz belu i èekao pogodan momenat. em nisam gubio film, em znam ¹ta se desilo, pa sam teo muriju zbog osiguranja. nagovarali su me da se dogovorimo, ali je dru¹tvo malog indijanca glumilo advokacki tim i te moderne tripove. ako mi ne plate motor, biæe lo¹e. a kod psihijatra sam planirao da idem, vreme mi je. sve zbog saobraæaja.

ja sam ceo nije mi ni¹ta. malo sam nabo levo koleno i stopalo u branik i obe ¹ake i glavu. ni¹ta nisam nlomio, ni¹ta nije napuklo, ¹to znaèi da nisam ni jurio. i bio sam trezan, pièka mi materina. kad god sam trezan, neko me ili izgura ili preseèe ili ne vidi.

a tu reèenicu 'nisam te video' e zbog nje æu morati da posetim psihijatra, da ne odem jednog dana u hroniku. u ovoj godini ih je bilo, pa slobodno mogu da ka¾em, mnogo vi¹e od dvadeset. svi su imali mobilni u rukama.

mrle

u jebem mu ....


stvarno mi je ¾ao.

penzos

Da ne misli¹ brate da sam ti solio pamet za vo¾nju - znam da zna¹, to je ono zakonski. A i bilo je znaèi ono "fatanje an¹laga" , dobro sam provalio  [facepalm]  Ako nisi zvao muriju (a trebalo je jer je ¹teta veæa od 500e, i povrede koje mogu bla,bla, znaèi mora i hitna), pa jesi li barem popunio jevropski? Ili si stvarno izlapio? Od ovih æe¹ kitu da dobije¹ na finjaka!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle

a kragna, osiguranje? Ni¹ta?

ninja66

E bas jbga... :(

rboban

Neka si nama preteko, kako bi narod rekao.... Definitivno i kad pazis, stekas se mozes da najebes..... desava se i NAJboljima!!!
Nadam se da ce i prica oko motora da se resi pozitivno!!!
Ride It Like You Stole It