Glavni meni

audi a3 2.0

Započeo dragan, 11 Jul, 2016, 17:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dragan

kraj 2003
sve uradjeno
nema dinara ulaganja
\zeder
park senzori
klima uradjena
nov egr
2x kljuca
vlasnik
max utegnut za godine
reg do 11 meseca 1016
4900 e

064 65 22 600
ja













samo vas posmatram...

castor

Jedini je problem ¹to je registracija istekla prije 1000 godina... Inaèe, autiæ super izgleda. Koliko je pre¹ao?
It's the ride that matters, not the bike…

CBRR1

prelep auto, jedan od boljih primeraka, ako ne i najboljii....

UFF

od kad jebeni a3 vredi vise od bmw-a iste serije?
ne mogu se porediti ni po klasi ni po kvalitetu

sve bre otislo u qrac nema vise nikog realnog u Srbiji

dragan

registrovan  do novembra 192ooo nasatu uvezo sam ga sa 175000km inace sto od yamene nude nude BMW...i bese jedan ML
samo vas posmatram...

eclipse4

ranije je oglas cinila sto kvalitetnija i cistija slika.....danas automobili ko na instagramu,pod filterima i sa SF pozadinama....ko da skidas wallpaper za desktop a ne da gledas auto za kupovinu.....


Citat: UFF poslato 12 Jul, 2016, 02:02
od kad jebeni a3 vredi vise od bmw-a iste serije?
ne mogu se porediti ni po klasi ni po kvalitetu

sve bre otislo u qrac nema vise nikog realnog u Srbiji

zato sto uz ovaj dobijes i filter naocare,da ti izgleda sve ko na slikama... tj ko na instagramu


[rofl]

dragan

Poslacu ti sliku danas nem razlike

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
samo vas posmatram...

eclipse4

ma nema potrebe,negu su sve slike slikane sa efektima....coveka interesuje auto koji kupuje a ne foto efekat....ako me razumes,nista lose.

dragan

Ma ok bre nem problem
Mada iskreno video sam novijih godista al batine nedaj boze

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
samo vas posmatram...

CBRR1

Citat: UFF poslato 12 Jul, 2016, 02:02
od kad jebeni a3 vredi vise od bmw-a iste serije?
ne mogu se porediti ni po klasi ni po kvalitetu

sve bre otislo u qrac nema vise nikog realnog u Srbiji

daleko kvalitetniji od bmw u toj klasi...

Hurricane

...i vazda lep¹i  [thumb_up]

stefanalcatraz

samo taj 2.0 tdi voli dobro da popije ulja, pa moraš paziti po kodu motora koji ćeš uzeti da ti se ne bi usrao u život ako nema boš dizne,pa dal je 8v ili 16v,pa glava motora redovno ode,pa uljna pumpa(doduše kod poprecno postavljenih -pasata,a6...) 1.9 tdi je mama za taj 2.0

ovaj je stavrno prelep auto

CBRR1

Citat: stefanalcatraz poslato 12 Jul, 2016, 16:36
samo taj 2.0 tdi voli dobro da popije ulja, pa mora¹ paziti po kodu motora koji æe¹ uzeti da ti se ne bi usrao u ¾ivot ako nema bo¹ dizne,pa dal je 8v ili 16v,pa glava motora redovno ode,pa uljna pumpa(dodu¹e kod poprecno postavljenih -pasata,a6...) 1.9 tdi je mama za taj 2.0

ovaj je stavrno prelep auto

imao 2.0 dve godine, presao brdo..nista od gore navedenog...

dragan

motor je BKD sve bosovo 16v ko sto rece covek nema nikakvih problema sa autom zato sa mi vodio drugara koji ih poznaje u dusu.....
samo vas posmatram...

dragan

ev ko sto rece nema filtera vako nako shop pdf word  exsel












samo vas posmatram...

UFF

izgleda odlicno i verujem da stvarno i jeste uzivo ali ako je ovo lepse od E46 onda odma da sebi oci iskopam jer sam definitivno corav (necu da kacim uporedne slike i da coveku sjebavam oglas)

stefanalcatraz

to je druga klasa...poredi e46 sa A4 B6...evo jedna koju sam prodao pre par dana...stvarno fantastican automobil,izgled stvar ukusa,ali po kvalitetu celokupnog auta...b6 ima prednost,napominjem da vi¹e volim bmw,ali u istom momentu sam imao vrh ponude od bmw-a 320d M paket,i taj S line od Audija...a prodao sa 15-tak e46 i 5 b6-ca pa mislim da sam donekle kompetentan





DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dragan

Opusteno samo...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
samo vas posmatram...

Ivicat

Citat: stefanalcatraz poslato 13 Jul, 2016, 10:16
to je druga klasa...poredi e46 sa A4 B6...evo jedna koju sam prodao pre par dana...stvarno fantastican automobil,izgled stvar ukusa,ali po kvalitetu celokupnog auta...b6 ima prednost,napominjem da vi¹e volim bmw,ali u istom momentu sam imao vrh ponude od bmw-a 320d M paket,i taj S line od Audija...a prodao sa 15-tak e46 i 5 b6-ca pa mislim da sam donekle kompetentan






Imas li nesto sada na prodaju?