Glavni meni

XJ550 brat/cafe na budzetu

Započeo vlada_dee, 10 Jul, 2016, 14:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bogdan


vlada_dee

Citat: lord_oblivion poslato 13 Jul, 2016, 22:39


A èuka, isto èajna?

http://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale-Universal-12000RMP-LCD-Digital-Speedometer-Odometer-Tachometer-1-4-Cylinders-motorcycle-digital-gauge/32584840139.html?spm=2114.13010608.0.74.L3x5uv

Cuka je no-name ali fenomenalna! Samo ako neko uzima neka me iscima da mu objasnim kako se podesava broj cilindara i obim tocka, broj magneta i sl. Cajnizi daju neku semu povezivanja koja pola nije tacna, a uputstvo za podesavanje sam nasao duboko u youtube komentarima, mnogi su vracali prodavcu jer prosto nigde ne postoji informacija koliko magneta ide za koji obim tocka itd.


Hurricane

...svaka im èast, jebeno su objasnili kako se radi

vlada_dee

Ova muka koja ga vari verovatno radi za tih 51$ mesecno :)

Darko

na aliju za 50e pun kurac auspuha ...

skoro sam narucivao drugaru jedan auspuf , identican ko ovi iz Ade , Robertovi ... lagano sam u tripu da covek nabalja cevke i sve ostalo sa alija

DebeliZmaj

pa ono narucish sa alija
serbduck ti uradi nalepnicu i to je to :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


ЯЭВОЛУТИОН

Kako nekad rekoh...postoje dve vrste cafe racera...sirotinjski i nadrkan....do sad nisam video nadrkan uzivo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

rev: oko hrama po vracaru se mota jedan kao nadrkan ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Guzzi, imam ja fotke. Ali taj nije nadrkan, fabrièki je model.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

vlada_dee

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Jul, 2016, 20:50
Kako nekad rekoh...postoje dve vrste cafe racera...sirotinjski i nadrkan....do sad nisam video nadrkan uzivo.....

Mozda zato sto uglavnom stoje u dnevnim sobama...ja se sa mojim sirotanom vozim...

ЯЭВОЛУТИОН

nadrkani su uglavnom za izlozbe....previse para je uterano za svakodnevni prevoz....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

isto kao sto su necije devojke ili supruge previse nadrkane za svakodnevno pranje, pusenje, peglanje i kuvanje
a o radjanju dece da ni ne pricamo, one su princeze i treba da ih jednostavno obozavas u radis zbog nje sve sto ona pozeli, zasto? pa zato sto je ona pozelela i da bi ti imao privilegiju da budes u njenom drustvu  [doh] [ludak]  [rofl]


i posle kazu narkomani imaju problem, a ja relativno skoro upoznah jednu takvu, retke su ali postoje, taman kad skoro zaboravim na tu vrstu pojavi se neka jedinka da me podseti a mene interesuje sta im se u zivotu desilo jbt

makinjo

Uffe mislim da ti je vreme da se zenis  :P [cheers]

UFF

meni proslo odavno


tebi je vreme da nadjes decka  :P

makinjo

I meni proslo vreme . Mator sam da vijam decake  [panic]

Andreja

Tebi treba jedan zreo mu¹karac, formirana liènost :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

Andreja je osim promene pola promenio i grad... :)...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D