Glavni meni

XJ550 brat/cafe na budzetu

Započeo vlada_dee, 10 Jul, 2016, 14:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Odlièan!!!

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

vlada_dee

Hvala, ljudi, trudio sam se koliko sam mogao i hteo  [vatromet]

UFF

jbt ovo je i meni simpaticno

vlada_dee

Pa ja bolju pohvalu ne dobih, buahaha  [dobarpost]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

vlada_dee


vlada_dee

Sinhronizacija karbova za 100din po karburatoru  [cheers]



DebeliZmaj

Citat: vlada_dee poslato 13 Jul, 2016, 13:42
Kao i sve ostalo, aliexpress:
Prijatno sam se iznenadio kad su stigle, nisam ocekivao ali kvalitet je fenomenalan, protektori na dlanovima i nadlanici takodje, touch screen friendly...

koliko je putovalo ?

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Veæ sam negde napisao, kad kupujete sa kineskih sajtova, nemojte kupovati njihove kopije i no name stvari, tu ima smeæa,
ali slobodno kupujte njihove BRENDOVE, kineski brend ali je ipak brend, bore se za tr¾i¹te i imaju svoju kontrolu kvaliteta - nema gre¹ke.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Brate kako da znam koji brend valja? Verovatno imaju 106.000 brendova...

vlada_dee

Citat: DebeliZmaj poslato 13 Jul, 2016, 16:53
Citat: vlada_dee poslato 13 Jul, 2016, 13:42
Kao i sve ostalo, aliexpress:
Prijatno sam se iznenadio kad su stigle, nisam ocekivao ali kvalitet je fenomenalan, protektori na dlanovima i nadlanici takodje, touch screen friendly...

koliko je putovalo ?



3 nedelje.

Citat: Ho¹tapler poslato 13 Jul, 2016, 16:59
Veæ sam negde napisao, kad kupujete sa kineskih sajtova, nemojte kupovati njihove kopije i no name stvari, tu ima smeæa,
ali slobodno kupujte njihove BRENDOVE, kineski brend ali je ipak brend, bore se za tr¾i¹te i imaju svoju kontrolu kvaliteta - nema gre¹ke.

Upravo tako. Kupujem tamo vec preko godinu dana. Devojci uzeo neki DOOGEE mobilni za 60e, u rangu je sa S3 koji je tad kostao 200+e.
Zajebao se pa ove filtere-pecurke uzeo za 3$ po komadu. Nije toliko strasno jer su uglavnom svi govno i znao sam kako cu da ih doradim da stvarno i filtriraju, ne samo izgledaju.

Citat: Laziæ poslato 13 Jul, 2016, 17:06
Brate kako da znam koji brend valja? Verovatno imaju 106.000 brendova...

Gledas review kupaca, onda trazis review na youtube-u, uglavnom ima za sve.

Hohštapler

Vidi, ne bitno je koji brend, bitno je da je brend. Pretra¾i aliexpress, ima¹ stvari koje su no name, a ima¹ i da su pod nekim brendom.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: vlada_dee poslato 13 Jul, 2016, 20:15
Citat: DebeliZmaj poslato 13 Jul, 2016, 16:53
Citat: vlada_dee poslato 13 Jul, 2016, 13:42
Kao i sve ostalo, aliexpress:
Prijatno sam se iznenadio kad su stigle, nisam ocekivao ali kvalitet je fenomenalan, protektori na dlanovima i nadlanici takodje, touch screen friendly...

koliko je putovalo ?



3 nedelje.

Citat: Ho¹tapler poslato 13 Jul, 2016, 16:59
Veæ sam negde napisao, kad kupujete sa kineskih sajtova, nemojte kupovati njihove kopije i no name stvari, tu ima smeæa,
ali slobodno kupujte njihove BRENDOVE, kineski brend ali je ipak brend, bore se za tr¾i¹te i imaju svoju kontrolu kvaliteta - nema gre¹ke.

Upravo tako. Kupujem tamo vec preko godinu dana. Devojci uzeo neki DOOGEE mobilni za 60e, u rangu je sa S3 koji je tad kostao 200+e.
Zajebao se pa ove filtere-pecurke uzeo za 3$ po komadu. Nije toliko strasno jer su uglavnom svi govno i znao sam kako cu da ih doradim da stvarno i filtriraju, ne samo izgledaju.

Citat: Laziæ poslato 13 Jul, 2016, 17:06
Brate kako da znam koji brend valja? Verovatno imaju 106.000 brendova...

Gledas review kupaca, onda trazis review na youtube-u, uglavnom ima za sve.
naalost tikarburatori ne vole POD filtere...cak ni brendirane....bolje rade bez filtera nego sa njima....sto bi trebalo da znaci da su dizne fabricki prevelike i da fabricki filter ima veliku protocnost i zapreminu.....mozda neki foam filteri i rade kako treba...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

vlada_dee

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Jul, 2016, 21:58
naalost tikarburatori ne vole POD filtere...cak ni brendirane....bolje rade bez filtera nego sa njima....sto bi trebalo da znaci da su dizne fabricki prevelike i da fabricki filter ima veliku protocnost i zapreminu.....mozda neki foam filteri i rade kako treba...

Upravo sam napravio "kao" foam filtere, unutra sam stavio neki sudjer da supre protok i filtrira bolje. Dizne sam narucio po nekom uputstvu sa xjrider.com foruma, ima kalkulator gde unosis nadmorsku visinu, da li je protocni auspuh, pod filteri ili klasicni ali sa vecim protokom itd. Ne mogu da kazem da radi savrseno, ima rupu kad krecem sa semafora, ali je ler gas na mestu, samo prede i lako pali. Bas hladanom mu treba 5sek pod sauhom, nista vise. Razvlaci do 120km/h sasvim na mestu, preko toga mi i ne treba.
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Jul, 2016, 21:58
naalost tikarburatori ne vole POD filtere...cak ni brendirane....bolje rade bez filtera nego sa njima....sto bi trebalo da znaci da su dizne fabricki prevelike i da fabricki filter ima veliku protocnost i zapreminu.....mozda neki foam filteri i rade kako treba...

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

SrpskiDzedaj011

Немам речи. Свака част.
I have to return some video tapes....

misa-pei

Mnogo, ba¹ mi se mnogo dopada.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Pa kad se i Uffu dopalo... :o ;D

DebeliZmaj

ma nije samo mUFF nego da ne ureknemo motor
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: vlada_dee poslato 13 Jul, 2016, 20:15
Citat: DebeliZmaj poslato 13 Jul, 2016, 16:53
Citat: vlada_dee poslato 13 Jul, 2016, 13:42
Kao i sve ostalo, aliexpress:
Prijatno sam se iznenadio kad su stigle, nisam ocekivao ali kvalitet je fenomenalan, protektori na dlanovima i nadlanici takodje, touch screen friendly...
koliko je putovalo ?
3 nedelje.

cool .. narucio upravo ...
uzeo sam XL ako budu male
nekog cu usrecim
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell