Glavni meni

Burnout- Ducati Beograd

Započeo TA96, 09 Jul, 2016, 16:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TA96

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Jul, 2016, 13:04
kad sam otvarao u radnji bila tri motora...tudja.....razmisljao sam odmah da zatvaram.....morao sam da ih pomeram tamo vamo da postavim pod.....davno bese....mnogo para strpano u salon....servis....nadam se da su vam i plate adekvatne.....recimo serviser bar 100000....mada je i to malo da ducatijev servis....ja u piaggu imao 1200 maraka pre dvadeset godina....ali nije bio tako napucan...
Bilo bi lepo kad bi plate bile napucane kao servis.
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

TA96

Jedna danasnja, da ne bude da bas nista ne radimo.

"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

TA96

"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

Boban_m


Darko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Jul, 2016, 13:04
nadam se da su vam i plate adekvatne.....recimo serviser bar 100000....mada je i to malo da ducatijev servis....ja u piaggu imao 1200 maraka pre dvadeset godina....


opusteno ... imam kolegu na poslu , radi transplantaciju jetre , plata mu oko 100.000 din .... sto bi serviser im'o manje ?!?...   ;)

Hohštapler

Citat: Darko poslato 20 Jul, 2016, 19:57
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Jul, 2016, 13:04
nadam se da su vam i plate adekvatne.....recimo serviser bar 100000....mada je i to malo da ducatijev servis....ja u piaggu imao 1200 maraka pre dvadeset godina....


opusteno ... imam kolegu na poslu , radi transplantaciju jetre , plata mu oko 100.000 din .... sto bi serviser im'o manje ?!?...   ;)

Kad zajebe transplataciju jetra - nema ko da isprièa.
Kad zajebe ¹telovanje ventila - zna ceo BJB. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Darko poslato 20 Jul, 2016, 19:57
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Jul, 2016, 13:04
nadam se da su vam i plate adekvatne.....recimo serviser bar 100000....mada je i to malo da ducatijev servis....ja u piaggu imao 1200 maraka pre dvadeset godina....


opusteno ... imam kolegu na poslu , radi transplantaciju jetre , plata mu oko 100.000 din .... sto bi serviser im'o manje ?!?...   ;)

jel mu operaciona sala napucana ko ovaj servis i da li mu pacijent kosta 20000 evra :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

hahahah .. ima i toga   

UFF

Citat: stilgar poslato 20 Jul, 2016, 14:44
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Jul, 2016, 13:04
kad sam otvarao u radnji bila tri motora...tudja.....razmisljao sam odmah da zatvaram.....morao sam da ih pomeram tamo vamo da postavim pod.....davno bese....mnogo para strpano u salon....servis....nadam se da su vam i plate adekvatne.....recimo serviser bar 100000....mada je i to malo da ducatijev servis....ja u piaggu imao 1200 maraka pre dvadeset godina....ali nije bio tako napucan...
daj da ga poboljsamo :) ovako nesto da napravis (uz pomoc manijaka) sa desne strane kad se udje kod tebe da imamo lepo da sednemo i usput da naplacujes i kafu i rakiju dok se radi motor :)



p.s. vlasnik salona i servisa Dukati je pogresio sto nije uz salon i servis otvorio i Ducati cafe.



ne moz tako  [nono]


mora pod nagibom

a i trava nema sanse tako da izgleda, nema on vremena ko ja da je dzjubri, zaliva i kosi

Boban_m

Zato se osoblje lokala dobrovoljno prijavljuje ;D

Andreja

Danas sam se cimao ne¹to po NBG i svratio u lokal/servis. Razboleh se :) Bimote DB8 i DB9, skoro kompletan asortiman aktuelnih Ducatija, Norton Dominator, RSV4, S1000R, S1000RR, 996... Hvala Sa¹i na posveæenom vremenu  [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Citat: Andreja poslato 11 Avgust, 2016, 02:58
Danas sam se cimao ne¹to po NBG i svratio u lokal/servis. Razboleh se :) Bimote DB8 i DB9, skoro kompletan asortiman aktuelnih Ducatija, Norton Dominator, RSV4, S1000R, S1000RR, 996... Hvala Sa¹i na posveæenom vremenu  [thumb_up]
Не зовеш да идемо заједно?  [prebicute]
Twist of wrist!

Andreja

Bio sam u zgradi pored, kod ortaka na poslu pa smo spontano oti¹li :) Nisam znao da te zanimaju te stvari :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Citat: Andreja poslato 11 Avgust, 2016, 13:03
Bio sam u zgradi pored, kod ortaka na poslu pa smo spontano oti¹li :) Nisam znao da te zanimaju te stvari :D
Ма ћути, у последње време ми се Дукати опасно свиђа... :o ;D
Twist of wrist!

TA96

Citat: Andreja poslato 11 Avgust, 2016, 02:58
Danas sam se cimao ne¹to po NBG i svratio u lokal/servis. Razboleh se :) Bimote DB8 i DB9, skoro kompletan asortiman aktuelnih Ducatija, Norton Dominator, RSV4, S1000R, S1000RR, 996... Hvala Sa¹i na posveæenom vremenu  [thumb_up]
Kako je tek meni, ja sam bolestan svaki dan ;-)
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

ЯЭВОЛУТИОН

Opet ducati kod mene na servisu...st2.....pravi touring sport....ne ono 300 konja..vec kako treba.....doduse korpa je u stanju raspada.....ostalo ko honda.....kad skines korpu cuje se kao da je od gume....a korpu i lamele koje su dovarivane cu da slikam....sta moz budala da smisli da ustei par stotina evra to je cudo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Sedeo sam na jednom ST2, na¾alost nisam ga probao, u mestu mi je delovao lagan a sad èitam specifikacije, 212kg prazan??? Pa to je kao VFR koji mi je delovao kao krme naspram njega.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

TA96

Rizoma oprema na stanju i po porudzbini.

"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

UFF