Glavni meni

Stojim ti ja tako :)

Započeo Major, 08 Jul, 2016, 12:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Ja sam to prvo pomislio.. plastika.. neeeeeeee :D

mrle

Citat: Dukags poslato 08 Jul, 2016, 22:45
Spremi i strpljenje, Srbija je to.  Taèno da i sve bude ok, da ne promeni iskaz ili neka druga uobièajena ujdurma sa osiguranjem ne ide uvek glatko a jo¹ manje expresno. U svakom sluèaju ¾elim ti brz oporavak i opravak motoreta.

¾ena mi imala èukanje na novosadskom, lik u¹ao u raskrsnicu i nije je video?!! Nije video Multiplu. Malo branik, levo krilo, i dosta udarena leva vozaèeva vrata. U èetvrtak se èuknula, murija i evropski izve¹taj, popodne procena u Uniki, u utorak mi legle pare.

Major

Tako bi bilo i u mome slucaju da nema povrede koja automatski vuce slucaj u tuzilastvo gde svi znamo kako brzo reaguju.
A jos jedna stvar koja koci jeste renoviranje Palate pravde.. tako da sam se naoruzao strpljenjem i samo mi ostaje da cekam.

mrle

veæ kupio druga vrata u Inðiji za 30evriæa.

Lazic

Jo¹ ako su iste boje... :D

Major

E pa sad jos da su iste boje :D :D :D

mrle

na fotkama su bile, ali svetlija nijansa, ni¹ta ¹to ne mogu d¾ da sredim, nemaju ni jednu taèkicu, samo da se preprskaju, imam sve, samo ne¹to manje od 1000din za boju, a i to mo¾da bude d¾. I zbog toga mi ostavio sve u vratima, staklo, el.motore, instalaciju, samo da prebacim bravu, zvuènik i pove¾em svoj tapacir sa dugmiæima na d¾ekove u vratima.

mrle


mrle

i na fotkama ispadne d aje auto svetliji, a u stvari je obrnuto, vrata su plava, ali vuku na neku sivu, dok je auto ba¹ plav.

Lazic

Zato ¹to si slikao fiksnim telefonom... :D

Kostić

naravouèenije, kad si kod 'kuæe' stavi kamionske retrovizore, dr¾i u brzini i dobij stres, nekoliko puta na dan... al iz ko¾e se ne mo¾e. dobro si pro¹o.

Major

Dzabe sve jer covek je vec stao iza mene, video sam ga na retrovizoru samo sto nisam znao da ce da krene kroz mene :)
A i da sam krenuo onda bi me pokupio auto iz glavne ulice tako da u svakom pogledu bih najebao.. mat pozicija

Kostić

mene skoro jedan negde u srbiji pikno po toèku. osetio sam ga pa naglo krenuo pa stao polako posle nekih dvaes metara. pitam ga gde ¾uri, on ko da je naduvan... ¹ta reæi, osim: ko pre¾ivi taj je imo sreæe.... sve je ovo danas oludelo...

Major

Ima ih raznih to smo vec svi svesni :)
Mi treba da se cuvamo jer sa svih strana napadaju oce da nas se resu :D

Darko

Citat: kosta66 poslato 11 Jul, 2016, 12:25
mene skoro jedan negde u srbiji pikno po toèku. osetio sam ga pa naglo krenuo pa stao

Jel te piknuo po tocku , a ?
Fali mi da nam objasnis sta si sve uradio i sacuvao motor i tebe..
Onako , onaj tvoj opis ... Znas vec...
Pre nego si se probudio...

[rofl]  [rofl]

Kostić

ne mogu sad da ti obja¹njavam, moram za ns, da se malo kupam na ofiriskoj par dana. ustvari, aj kad veæ pita¹. pre nego sam se probudio, ja sanjo, da me neki ludak izguro iz trake u ¹oder pored puta, tolko jak san bio da mi ujutro bila modrica na desnom kolenu. stra¹no. nego, bio sam ti u zajeèar. mlogo je bre ru¾an grad : )

Darko


Lazic

Citat: Major poslato 11 Jul, 2016, 12:21
Dzabe sve jer covek je vec stao iza mene, video sam ga na retrovizoru samo sto nisam znao da ce da krene kroz mene :)
A i da sam krenuo onda bi me pokupio auto iz glavne ulice tako da u svakom pogledu bih najebao.. mat pozicija

Da ne vozi¹ kamion bio bi dovoljno desno, pa bi te idiot proma¹io... :D

Mik

Citat: Major poslato 11 Jul, 2016, 12:21
Dzabe sve jer covek je vec stao iza mene, video sam ga na retrovizoru samo sto nisam znao da ce da krene kroz mene :)
A i da sam krenuo onda bi me pokupio auto iz glavne ulice tako da u svakom pogledu bih najebao.. mat pozicija


Paa, ... ne bas slicno, al' negde slicno.

(Obratio sam paznju na to ko me je ispratio i kako, 'nomad kad ogulih  motor  [neampojma]. Pa od baksuza bezim ko djavo od krsta.  [neampojma]. Tu drugo nema.)

Major

Sada znam da je u sustini najbolje da vozim tenk :D